fszysko

fszysko

Hi, I'm fszysko. I have visited 5 escape rooms. My favorite category is Adventure. I invite you to browse my profile. Follow me or write a message to talk about escape rooms.

5 Visited

0 Planned

Newbie

15 Points

0
15 pts
25

All reviews

Escape room Seria Niefortunnych Zagadek
Seria Niefortunnych Zagadek

Prawdziwa perełka na mapie śląska

3/9/20 | visit date: 3/8/20

fszysko 5 reviews

Fantastyczny pokój, klimatem w pełni oddający się fabule gry. Zrobiony z wielkim zaangażowaniem i pietyzmem. Wymaga on współpracy pomiędzy agentami tej misji. Wszystkie zadania są ze sobą powiązane i spójne. Dużym plusem jest to że raz zakończona aktywność i przedmioty do niej użyte nie są wykorzystywane w późniejszych zadaniach co nie zbija z tropu. Zadań jest sporo do wykonania ale czasu też jest dużo bo aż godzina z kwadransem. To w zupełności wystarczy na ukończenie misji z powodzeniem.
Obsługa z pasją wprowadza do wykonania zadania, mistrz gry na bierząco śledzi poczynania i zawsze celnie podpowiada jeśli gdzieś utkniemy.
Samo miejsce i pomysł na takie jego zagospodarowanie robią wrażenie. Myśle że absolutnie każdy miłośnik tej zabawy na śląsku powinien odwiedzić stare kino w Pszczynie. My polecamy gorąco, dodam jeszcze że jest jak najbardziej polecany dla rodzin ze starszymi dziećmi.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Escape room Ucieczka z Czarnej Perły
Ucieczka z Czarnej Perły

Piraci nie sprzątają

3/9/20 | visit date: 2/20/20

fszysko 5 reviews

Jedno jest pewne, piraci nie sprzątają i na statku było bardzo brudno co nie zachęcało do przeczesywania pokładu. Podłoga miała na sobie tak dużą warstwę kurzu że zaczęliśmy się zastanawiać czy to nie jest element gry a ewentualna konieczność przeszukania elementów znajdujących się tam była nie lada wyzwaniem. Mistrz gry nie śledził naszych poczynań na bierząco bo każda prośba o podpowiedź poprzedzona była pytaniem a macie już to czy tamto. Trochę szkoda ale obsługa miała inne zajęcie i była nim pochłonięta bez reszty. Takie mamy odczucie że pokoje to obecnie tylko margines działalności tej firmy.
Zagadki nie sprawiały nam większej trudności, za wyjątkiem tych umiejscowionych blisko poziomu podłogi :) Pokój jest bardzo spójny i bardzo miło spędziliśmy w nim czas.

Overall rating: 8/10

Customer service: 8/10

Interior: 9/10

Difficulty: Medium

Escape room Tajemnicza Posiadłość
Tajemnicza Posiadłość

Pozostałości po poprzednikach

3/9/20 | visit date: 2/24/20

fszysko 5 reviews

Sama nie wiem, był to nasz pierwszy pokój po dłuższej przerwie i w sumie dobrze się bawiliśmy. Wadą było jednak kilka przedmiotów na które straciliśmy trochę czasu a okazało się że zostały tam umieszczone dla zmyłki. Trochę bez sensu ale może zostało to zrobione żeby przedłużyć czas przebywania w pokoju. Ponadto w pokoju znajdował się element gry będący pozostałością po poprzedniej ekipie co niestety pozostawiło niesmak. Zagadki były łatwe nie sprawiły nam najmniejszego kłopotu. Ogólnie bawiliśmy się dobrze i wrócimy do innych pokoi.
Wyjście z pokoju wymaga minimalnej sprawności fizycznej.

Overall rating: 8/10

Customer service: 7/10

Interior: 7/10

Difficulty: Easy

Escape room Porwanie w szkole magii
Porwanie w szkole magii

Jeden dzień w szkole magii i czarodziejstwa

3/9/20 | visit date: 2/29/20

fszysko 5 reviews

Przepiękny wystrój tego pokoju pomógł nam bez reszty zanurzyć się w fabule tej gry. W pokoju towarzyszyła nam 11 letnia fanka historii o słynnym czarodzieju i miała pełne ręce roboty. Nie był to jej pierwszy pokój ale ten ze wszystkich do tej pory przez nas wspólnie odwiedzonych był dla niej bardzo pracowity. Zagadki łatwe i bardzo spójne, nie zawsze wszystko zadziałało na czas stąd dostaliśmy kilka minut dodatkowych.
Pokój jest stosunkowo nowy ale niektóre zagadki się zacinały i troszkę nas to wprowadzało w błąd a mistrz gry chyba nie śledził naszych poczynań na bieżąco bo podpowiedzi otrzymywaliśmy do już wykonanych zadań. Mimo to bardzo jesteśmy zadowoleni z wizyty w szczyrkowskim escapie i z pewnością wrócimy do reszty pokoi.

Overall rating: 10/10

Customer service: 9/10

Interior: 10/10

Difficulty: Easy

Escape room Łowcy snów
Łowcy snów

Pod presją czasu

3/9/20 | visit date: 3/8/20

fszysko 5 reviews

Wybraliśmy się do tego pokoju w 3 osoby, w mojej opinii to optymalna ilość uczestników. Sam pokój jest zaskakujący i ma ciekawy wystrój, zagadki nie należały do trudnych jednak niektóre elementy nieco się zużyły i wymagają wymiany. Dla nas kłopotem był też mistrz gry, który wywierał na nas presję czasu zbyt często włączał się i informował nas o tym ile czasu nam pozostało i jaki procent wykonania zadania mamy za sobą. Czuliśmy się z tym mocno nie komfortowo i niestety wytrącało nas to z gry.
Komu poleciła bym ten pokój? Chyba jednak grupie która ma za sobą już kilka misji :) jest w nim dużo do zrobienia i wymagana jest współpraca, absolutne minimum to dwie osoby. Ubierzcie się wygodnie.

Overall rating: 8/10

Customer service: 7/10

Interior: 9/10

Difficulty: Medium