adamczykmariola257

adamczykmariola257

Hi, I'm adamczykmariola257. I have visited 12 escape rooms. My favorite category is Adventure. I invite you to browse my profile. Follow me or write a message to talk about escape rooms.

12 Visited

0 Planned

Newbie

22 Points

0
22 pts
25

All reviews

Escape room Count Dracula
Count Dracula

zwykli śmiertelnicy

6/15/20 | visit date: 6/13/20

Pokój ciekawy, ale posiada sporo niedociągnięć - nie ukrywam, że po ocenie na lock me spodziewaliśmy się czegoś bardziej wow. Jednak pokój wg nas miał sporo nieścisłości, sporo rzeczy było niezbyt logicznych, nawet jak na pokój, który nie jest liniowy... Koniec końców jednak udało się nam wyjść, pomimo lekko doliczonego czasu i wielu podpowiedzi. (:
Ukłon w stronę prowadzącego, że pozwolił nam wejść z czworonogiem, jako że byliśmy przejazdem, nie mieliśmy go gdzie zostawić. Mimo wszystko jednak powinien był Pan bardziej być zainteresowany naszą rozgrywką, a nie gdy pytamy o podpowiedź, pytać nas, co udało się nam zrobić do tej pory... Trochę niesmak pozostał.

Overall rating: 7/10

Customer service: 7/10

Interior: 8/10

Difficulty: Hard

Escape room Ubik
Ubik

kto jest martwy?

6/15/20 | visit date: 6/8/20

Świetnie się bawiliśmy, pokój ma wiele zagadek, które skłaniają do bardzo nieliniowego myślenia, zdecydowanie dobiegają od schematów, są niespotykane i mocno zaskakujące. Bardzo ciekawa fabuła, wszystko złożone razem tworzy naprawdę logiczną całość, choć może tak się nie wydawać. Przemiły prowadzący! Pokój polecam, szczególnie osobom lubiącym pogłówkować!

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Escape room Wrota Czasu - Egipt
Wrota Czasu - Egipt

Powrót do przeszłości

6/8/20 | visit date: 6/7/20

Trusted review

Bardzo przyjemny pokój, niesamowicie utrzymany w klimacie. Zagadki ciekawe, niektóre dały nam do myślenia! Byliśmy w pokoju we dwójkę i myślę, ze to idealna liczba graczy. Pokój odrobinę odstaje od obecnie powstających, czuć odciśnięty na nim ząb czasu, jednak nie zmienia to jednak faktu, że to ważny i ciekawy punkt na mapie ER-ów śląska. Bardzo miły prowadzący, polecam pokój na rozruszanie po dłuższej przerwie!

Overall rating: 8/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Escape room Indiana Jones i Święty Graal
Indiana Jones i Święty Graal

Przyjemna przygoda

6/8/20 | visit date: 3/5/20

Pokój odwiedziliśmy w zasadzie z przypadku, jednak bardzo miło spędziliśmy czas. Poziom zagadek zdecydowanie dla początkujących, chociaż jako bardziej zaawansowani gracze równie dobrze się w nim bawiliśmy. Świetny Mistrz Gry! No i oczywiście - sposób podpowiedzi wprost wyborny.

Overall rating: 8/10

Customer service: 10/10

Interior: 8/10

Difficulty: Easy

Escape room Sekret Profesora Lipnitzkiego
Sekret Profesora Lipnitzkiego

Sekret odkryty!

3/10/20 | visit date: 3/8/20

Trusted review

Klimatycznie, dosyć obrzydliwie, oszczędnie w dekoracjach. Fajnie się bawiliśmy, ale mimo wszystko czuć było lekki niedosyt. Niechcący "zepsuliśmy" jedną zagadkę, ale pani z obsługi nam ją uratowała. Obsługa bardzo na plus.

Overall rating: 8/10

Customer service: 10/10

Interior: 8/10

Difficulty: Medium

Escape room Fabryka Czekolady
Fabryka Czekolady

Słodkie zagadki

3/7/20 | visit date: 3/6/20

Trusted review

Bardzo słodki i uroczy pokój, zdecydowanie wpasował się w klimat fabuły. Zagadki są dość proste, ale bardzo przyjemne, ciekawe i nietypowe. Pokój zdecydowanie łatwy, idealny dla początkujących graczy, też dla dzieci. Poszliśmy we dwójkę i była to idealna liczba osób, w większej grupie brakłoby zajęcia dla innych uczestników. Prowadzący bardzo sympatyczny i pomocny. Niestety jedna z zagadek nie do końca działała prawidłowo, przez co straciliśmy trochę czasu a finalnie musieliśmy wykonać drobne oszustwo, by wszystko działało jak należy. Mimo to polecam, super pokój na leniwe popołudnie. (:

Overall rating: 8/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Easy

Escape room Chatka Czarownicy
Chatka Czarownicy

Czary i magia

2/19/20 | visit date: 2/19/20

Trusted review

Wyjątkowy, niespotykany, nieprzewidywalny... Właśnie taki jest domek Baby Jagi! Świetne zagadki, które naprawdę robią wrażenie, klimat od samego przekroczenia progu pokoju, który utrzymuje gracza w napięciu aż do ostatnich chwil. Rewelacyjny i utrzymany na wysokim poziomie aż do samego końca. Dla mnie pokój zdecydowanie z fajerwerkami!

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Escape room Na Tropie Mafii - Tajniak
Na Tropie Mafii - Tajniak

Mafia rozpracowana!

2/18/20 | visit date: 2/2/20

Do pokoju wybraliśmy się pod wpływem impulsu, w niedzielę w południe (: nie żałowaliśmy decyzji, pokój mile nas zaskoczył, było bardzo wiele ciekawych zagadek, od bardzo łatwych po takie, przy których trzeba było się bardziej nagłowić. Wiele było kłódek, ale zdobycie do nich kodów było naprawdę wielką frajdą. Pokój fajnie zaaranżowany, jednak czułam jakiś niewielki niedosyt, brakowało mi jakiegoś [spojler], jakieś niespodzianki, która doda akcji całej rozgrywce. Mimo wszystko uważam, że warto się udać, obsługa również bardzo miła i pomocna, ciekawy sposób wprowadzenia.

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Medium

Escape room Zamek Czarnego Kruka
Zamek Czarnego Kruka

Rodowe odkrycia

2/1/20 | visit date: 1/31/20

Ciekawy sposób wprowadzenia do fabuły gry, warto skupić się od samego początku. Pokój zachowany w świetnym klimacie, ciekawa aranżacja wraz z przyjemnymi zagadkami. Mimo niewielkiej powierzchni pomieszczenia, udało się je świetnie powiększyć ilością zadań. Warto iść w większej grupie, bo łatwiej można podzielić zadania.

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Escape room Morderstwo w Orient Expressie
Morderstwo w Orient Expressie

One way ticket!

2/1/20 | visit date: 1/31/20

Pokój bardzo ciekawie zaaranżowany, bardzo klimatyczny i w ciekawym stylu. Zagadki nie były trudne, jednak w większości oparte na kłódkach i kodach. Część z nich byłą nieintuicyjna i niezbyt spójna z fabułą gry, co wprowadzało niemałe zamieszanie. Obsługa bardzo miła, jednak musi się bardziej wyluzować i nie stresować swoją rolą. (; Gra była dla nas przyjemna, jednak pozostawiła spory niedosyt. Fajny pokój dla początkującyh graczy.

Overall rating: 8/10

Customer service: 9/10

Interior: 9/10

Difficulty: Easy

Page 1 of 2

Show next