patrycjanadwodna

patrycjanadwodna

Hi, I'm patrycjanadwodna. I have visited 31 escape rooms. My favorite category is Adventure. I invite you to browse my profile. Follow me or write a message to talk about escape rooms.

31 Visited

3 Planned

Wanderer

31 Points

25
31 pts
50

All reviews

Escape room Kim jest Max Winckler
Kim jest Max Winckler

Ucieczka ze snu

6/27/20 | visit date: 6/26/20

Zacznę od tego, że pokój został wykonany bardzo estetycznie, wszystkie elementy do siebie pasują i budują świetny klimat. Przebywałoby mi się w nim jeszcze przyjemniej, gdyby było troszkę jaśniej. Wiem, że chodzi o stworzenie atmosfery, jednak przy rozwiązywaniu zagadek ciemność jest bardzo męcząca. W kolejnej części gry nie było z tym problemu :) Zagadki jak dla mnie wymagające, bardzo logiczne i spójne. Niestety nie zadziałała nam jedna rzecz i pani z obsługi musiała wytłumaczyć o co chodzi, ale rozumiemy, że to nowy pokój i takie drobne potknięcie to nic strasznego. Jedna rzecz też zadziałała nam przez przypadek podczas zabawy jednym z rekwizytów :D Na to jednak nikt nie miał wpływu. Ten escape room był dla mnie bardzo przyjemny, klimatyczny, lekko niepokojący, ale niczym mnie nie zaskoczył. Czy jest godny polecenia? Jak najbardziej :) Bardzo miło spędziliśmy czas i na pewno wrócimy, by odwiedzić resztę pokoi.

report review

Overall rating: 8/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Escape room Okup
Okup

Pojmani

6/7/20 | visit date: 6/6/20

Po długiej przerwie od escape roomów zdecydowaliśmy się na ten pokój w wersji hard. Jak dla mnie od początku do końca rewelacja :) Świetnym wyborem rozpoczęliśmy kolejny sezon escaperoomowania :D Z reguły znajdujemy elementy, które gdzieś tam nie do końca są spójne z grą lub lekko rozczarowują, a tutaj absolutnie każdy element gry został przemyślany, klimat znakomicie zbudowany i utrzymany przez całą grę. Zagadki nie przekombinowane, spójne i bardzo satysfakcjonujące. Mimo, iż jest to pokój dość oldscoolowy, nic nie jest oczywiste, banalne ani kiczowate. Każdy kolejny etap pokoju wciągał coraz bardziej i zaskakiwał pomysłowością. Każdemu polecę wersję hard mimo, iż nie mam porównania z light, ponieważ można poczuć się jak podczas prawdziwego porwania, a nikomu faktyczną krzywda na pewno się nie stanie :) Gorąco zachęcam do odwiedzenia tego pokoju!

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Easy

Escape room Necromancer
Necromancer

Rytuały

3/1/20 | visit date: 3/1/20

Po odwiedzeniu dwóch pokoi Exit19 stwierdziliśmy, że chcemy pójść do kolejnego, gdyż byliśmy pod wielkim wrażeniem, a do powrotu do Warszawy mieliśmy jeszcze trochę czasu :) Polecono nam Nekromantę. Pokój nie zachwycił nas aż tak jak Lochy Króla Artura czy Obłęd, ale również bardzo nam się podobał i uważamy, iż trzyma bardzo wysoki poziom. Podobnie jak inne pokoje tej firmy jest perfekcyjnie wykonany, ma ciekawe, wymagające zagadki i świetnie zbudowany klimat. Zabrakło mi czegoś, co zachwyciłoby mnie, a niektóre łamigłówki były irytujące ze względu na ograniczone oświetlenie. Ogólne wrażenie jest jednak bardzo pozytywne. Pozdrawiam serdecznie bardzo sympatyczną dziewczynę z obsługi, która dbała o jakość naszej gry i po wyjściu poświęciła nam czas na rozmowę i wymianę opinii na temat różnych lokacji :) Polecam ten pokój gorąco i mam nadzieję, że uda nam się odwiedzić wszystkie inne.

Overall rating: 8/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Escape room Asylum
Asylum

Nie histeryzuj

3/1/20 | visit date: 3/1/20

Początek gry zbudował w nas niepokój, nieco strachu, ale nie na tyle mocno, aby przeszkadzało to w rozwiązywaniu zagadek. Wnętrze zrobiło na mnie duże wrażenie, a dźwięki idealnie budowały klimat. Na pierwszym etapie należy nastawić się na współpracę. Był efekt "wow", na co zawsze czekam udając się do escape roomu :) Dalsza część rozgrywki wg mnie psuje klimat. Nie chcę spojlerować, więc ujmę to tak, że troszkę zmienia się cała oprawa (również jest wspaniała, ale nastawiłam się na klimat szpitala psychiatrycznego). Wszystko jest pięknie wykonane i zachwyca, tego nie można odmówić temu pokojowi :) Co do zagadek - świetnie zaplanowane i spójne, sprawiające satysfakcję, a to najważniejsze. Mieliśmy bardzo dobrych mistrzów gry, którzy wspaniale nas poprowadzili. Oczywiście polecam każdemu, kto lubi dreszczyk emocji. Wielkie brawa dla twórców pokoju! Mimo, iż jest to pokój stary, przebija jak dla mnie większość nowości.

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Medium

Escape room King Arthur`s Dungeons
King Arthur`s Dungeons

Czy unikniesz śmierci?

3/1/20 | visit date: 3/1/20

Absolutnie najlepszy escape room z tych, które miałam okazję odwiedzić! Zacznę od wykonania wnętrz. Można poczuć się jak w prawdziwym lochu, pięknie wykonane rekwizyty, zachowany realizm, estetyka. Każdy najmniejszy szczegół wykonany z niezwykłą dbałością, co niesamowicie wpływa na klimat. Muzyka w tle również buduje nastrój i napędza do rozwiązywania zagadek. Wszystkie łamigłówki fantastyczne - pomysłowe, nietuzinkowe, logiczne, bez zbędnego przekombinowania. Rozwiązanie każdej z nich sprawiało radość i motywowało. Pokój zawiera zaskakujące i niespodziewane elementy, co uważam za wielki plus. Jest niezwykle efektowny i na każdym etapie zachwyca! Pan z obsługi świetnie poprowadził naszą grę i poświęcił nam czas na miłą rozmowę :) Gorąco polecam!

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Escape room Dooby Doo
Dooby Doo

Gdzie jesteś?

3/1/20 | visit date: 2/29/20

Zaskakujący i niezwykle pozytywny pokój :) Pierwszy etap gry był dla mnie trochę męczący, gdyż trafiłam na typ zagadek, za którymi nie przepadam, ale później zrobiło się ciekawie i fabuła trzymała w napięciu. Klimat pokoju świetny, pozwalał poczuć się jak prawdziwy bohater bajki :) Zagadki były dla mnie trudne, ale wszystkie spójne i logiczne, bardzo ciekawie skonstruowane. Ten pokój na pewno jest nietypowy i zaskoczy każdego. Bawiliśmy się świetnie i z czystym sumieniem każdemu mogę polecić wizytę w Dooby Doo!

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Hard

Escape room Syreni Śpiew
Syreni Śpiew

Podążaj za mym głosem

3/1/20 | visit date: 2/29/20

Jest to bardzo przyjemny pokój - i dla fanów filmu, którzy powinni docenić różnego rodzaju "smaczki", jak i dla osób, które nie fascynują się klimatami fantasy. Wnętrze pięknie wykonane, duża dbałość o detale, estetyka :) Zagadki nie są trudne, ale sprawiają wiele satysfakcji i są bardzo logiczne. Odwiedziliśmy ten pokój w 4 osoby i każdy miał co robić. Również system podpowiedzi jest tutaj fajnie przemyślany i dobrze dopasowany do klimatu pokoju. Wyszliśmy stąd uśmiechnięci i zadowoleni. Zdecydowanie polecam nie tylko fanom HP :)

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Easy

Escape room American School Story
American School Story

Psychodela

3/1/20 | visit date: 2/29/20

To był pierwszy pokój, który odwiedziliśmy we Wrocławiu. Zostaliśmy zachęceni przez kilku naszych znajomych i rzeczywiście pokój jest wart, aby poświęcić na niego czas :) Najwieksze wrażenie zrobił na mnie pierwszy etap gry, to było coś zupełnie nowego, a [spojler] była fenomenalna. Wielkie oklaski dla Pana, który idealnie nas wprowadził. Możliwość interakcji również miło zaskoczyła i zdecydowanie podkręciła klimat. Późniejszy etap był przyjemny, ale już raczej standardowy, bez efektu "wow". Przeszliśmy bez większych przeszkód przez połowę i później zaczęły się schodki. Utknęliśmy na jednym z etapów i niestety warunki stworzone w pomieszczeniu uniemożliwiły nam dosłyszenie podpowiedzi. Zmarnowaliśmy na tyle dużo czasu, iż niestety nie udało nam się dokończyć gry, mimo starań Pana z obsługi. Mieliśmy zarezerwowany kolejny pokój i nie mogliśmy pozwolić sobie na przedłużenie czasu gry, nad czym ubolewamy. Jeśli chodzi o zagadki to część była bardzo logiczna i spójna, ale część niestety zbyt przekombinowana. Jeśli mielibyśmy coś zasugerować, to fajnie byłoby, gdyby obsługa reagowała w momencie, gdy widzi, że gracze utknęli i nie słyszą podpowiedzi, bo głównie przez to uciekło nam dużo czasu. Mimo wszystko doceniamy twórców i obsługę, bo ten pokój jest naprawdę wyjątkowy i w Polsce nie spotkacie niczego podobnego :)

Overall rating: 9/10

Customer service: 9/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Escape room Nautilus: Podmorska przygoda
Nautilus: Podmorska przygoda

Umoczeni

2/24/20 | visit date: 2/23/20

Jest to fantastyczny pokój na wysokim poziomie! Pięknie wykonany, widać dużą dbałość o szczegóły i utrzymanie klimatu. Zagadki bardzo logiczne, sensowne, spójne - dla naszej grupy średniozaawansowanej okazały się dość łatwe, dla osób początkujących na pewno będą stanowiły wyzwanie. Bardzo pomysłowi twórcy łamigłówek :) Jedyny minusik za małą usterkę techniczną, gdyż po rozwiązaniu jednej z zagadek usłyszeliśmy dźwięk w miejscu, które powinno się otworzyć, jednak coś się zacięło i straciliśmy kilka minut na szukanie swojego błędu. Tutaj też uwaga do Pani z obsługi - machaliśmy przez te kilka minut do kamery i mówiliśmy, że coś jest nie tak - najwidoczniej była nieobecna, gdyż kiedy w końcu się zjawiła, odpowiedziała, ale nie na to pytanie, które zadawaliśmy. Nie jest to atak, tylko uwaga i prośba, aby takie rzeczy się nie zdarzały, ponieważ irytują graczy chcących uzyskać jak najlepszy wynik czasowy :) Po ukończeniu gry porozmawialiśmy chwilkę z Panią i powymienialiśmy się uwagami dotyczącymi różnych pokoi - było bardzo miło. Zdecydowanie polecam wizytę w tym i każdym innym pokoju Wyjścia Awaryjnego! :)

Overall rating: 9/10

Customer service: 6/10

Interior: 10/10

Difficulty: Easy

Escape room Kopalnia węgla
Kopalnia węgla

Niepozorny pokój

2/22/20 | visit date: 2/22/20

Nazwa pokoju może mało przyciągająca, ale jak wiadomo - pozory mylą. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona :) Początek gry wydaje się minimalistyczny, mało wymagający, a wystój ubogi, ale po rozwiązaniu pierwszych kilku łamigłówek można całkowicie zmienić zdanie. Mnie i chłopaka zawiodła troszkę spostrzegawczość, ale zagadki są bardzo logiczne, spójne, pomysłowe i niebanalne. Jest to naprawdę ciekawy i nietypowy pokój. Nawet fakt, iż większość czasu przebywa się w ciemności, nie był tutaj zniechęcający. No i warto wspomnieć o fantastycznej obsłudze, która dała nam kilka bardzo subtelnych wskazówek i uraczyła miłą rozmową po ukończeniu zabawy. Zdecydowanie polecam!

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Show next