Skjonne
 • Escape room Uśpieni

  Uśpieni
  TrapRooms
  Słupsk

  Całkiem niepozornie.

  21.10.2019 | visit date: 15.10.2019

  Niepozorny, mały pokój w super klimacie. Jako początkująca grupa mielibyśmy raczej problem z przejściem gdyby nie pomoc prowadzącego. Pokój wymaga dużo logicznego myślenia, o wiele więcej w porównaniu do drugiego pokoju tej samej firmy. Bardzo miły prowadzący. Czekamy na kolejny pokój od TrapRooms!

 • Escape room Ostatnia cela

  Ostatnia cela
  TrapRooms
  Słupsk

  Bardzo prosty i przyjemny pokój dla początkujących

  21.10.2019 | visit date: 16.10.2019

  Średnio byliśmy zachęceni opiniami na stronie, jednakże koniec końców wybraliśmy się do tego Escape Roomu i wcale nie żałujemy. Bez większych filozofii, lecz bardzo przyjemny i ciekawy pokój idealny do zabawy ze znajomymi. Bardzo polega na spostrzegawczości, można się łatwo wczuć w klimat. Bardzo miły Pan w obsłudze. Polecam początkującym. :)

 • Escape room Murder House

  Murder House
  Continuum
  Poznań

  Poprzeczka postawiona bardzo wysoko.

  21.10.2019 | visit date: 18.08.2019

  Nasz wypad do Escape Roomu był bardzo spontaniczny, jednakże wrażenia niezapomniane. Żadne z nas nie spodziewało się tak fantastycznego klimatu który sprawił, że podbicie poprzeczki przez inne horror escape roomy będzie bardzo trudne. Od samego wprowadzenia czuć ogromne napięcie. Zagadki były ciekawe i średnio ciężkie, ale wydaje mi się, że to nawet lepiej przy tego typu pokoju. Polecam każdemu kto lubi poczuć dreszczyk emocji i grozy, czasem naprawdę można się porządnie przestraszyć!