Skjonne

Skjonne

22yo gamer. Największa fanka horrorowych i thrillerowych Escape Roomów.

8 Visited

2 Planned

Newbie

21 Points

0
21 pts
25

All reviews

Escape room Osobowość
Osobowość

Warto było czekać!

3/14/20 | visit date: 3/13/20

W dwóch pozostałych pokojach Continuum byliśmy już dużo wcześniej. Zafascynowani nimi czekaliśmy z niecierpliwością na otwarcie trzeciego pokoju, wobec którego mieliśmy równie duże oczekiwania. Nie spodziewaliśmy się jednak, że nowy pokój postawi poprzeczkę jeszcze wyżej!
Wprowadzenie w klimat nastąpiło już od pierwszych sekund w bardzo niespotykany sposób. Byliśmy w trzyosobowej grupie, stopień trudności oceniamy na średni ale podchodzi on nawet pod trochę trudny. Z małą pomocą prowadzącego jednak zawsze byliśmy w stanie wrócić na właściwe tory i wszystko składało się w logiczną całość. Nie znajdziecie tam banalnych zagadek powtarzalnych w każdym escape roomie, tutaj praktycznie każda jest wyjątkowa i wymaga użycia logicznego myślenia. Widać czas włożony w wykonanie tego pokoju, wszystko jest dopracowane i każdy mały detal zachwyca. Room pełen nawiązań, ciekawych mechanizmów, easter eggów i plot twistów. No i świetny prowadzący!
Zdecydowanie najlepsze studio w Poznaniu, czekamy z niecierpliwością na kolejny pokój. <3

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Escape room Uśpieni
Uśpieni

Całkiem niepozornie.

10/21/19 | visit date: 10/15/19

Niepozorny, mały pokój w super klimacie. Jako początkująca grupa mielibyśmy raczej problem z przejściem gdyby nie pomoc prowadzącego. Pokój wymaga dużo logicznego myślenia, o wiele więcej w porównaniu do drugiego pokoju tej samej firmy. Bardzo miły prowadzący. Czekamy na kolejny pokój od TrapRooms!

Overall rating: 8/10

Customer service: 10/10

Interior: 7/10

Difficulty: Medium

Escape room Ostatnia cela
Ostatnia cela

Bardzo prosty i przyjemny pokój dla początkujących

10/21/19 | visit date: 10/16/19

Średnio byliśmy zachęceni opiniami na stronie, jednakże koniec końców wybraliśmy się do tego Escape Roomu i wcale nie żałujemy. Bez większych filozofii, lecz bardzo przyjemny i ciekawy pokój idealny do zabawy ze znajomymi. Bardzo polega na spostrzegawczości, można się łatwo wczuć w klimat. Bardzo miły Pan w obsłudze. Polecam początkującym. :)

Overall rating: 8/10

Customer service: 10/10

Interior: 8/10

Difficulty: Easy

Escape room Murder House
Murder House

Poprzeczka postawiona bardzo wysoko.

10/21/19 | visit date: 8/18/19

Nasz wypad do Escape Roomu był bardzo spontaniczny, jednakże wrażenia niezapomniane. Żadne z nas nie spodziewało się tak fantastycznego klimatu który sprawił, że podbicie poprzeczki przez inne horror escape roomy będzie bardzo trudne. Od samego wprowadzenia czuć ogromne napięcie. Zagadki były ciekawe i średnio ciężkie, ale wydaje mi się, że to nawet lepiej przy tego typu pokoju. Polecam każdemu kto lubi poczuć dreszczyk emocji i grozy, czasem naprawdę można się porządnie przestraszyć!

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium