Karolina K. 8
 • Escape room Koneser

  Koneser
  DreamScape
  Poznań

  Creme de la creme

  01.07.2018 | visit date: 01.07.2018

  W tym pokoju znaleźliśmy wszystko, co w escape roomach lubimy najbardziej... Ups! Nie możemy zdradzić szczegółów, żeby nie psuć innym zabawy. Bezpiecznie możemy jednak opisac pokój następującymi słowami: klimat, precyzja, różnorodność, zaskoczenie i logika. A także realna konieczność współpracy przy rozwiązaniu niektórych zagadek, a to zawsze cenimy bardzo. Wszystko to w mistrzowskim wydaniu. Gratulujemy gospodarzom, a wszystkim polecamy pokój z całego serca. To bardzo dobrze spędzony czas.

 • Escape room Kod Enigmy

  Kod Enigmy
  Team Escape
  Białystok

  Historyczno-kryptologiczna przygoda

  08.04.2017 | visit date: 06.04.2017

  W tym pokoju byłam w towarzystwie historyków, wiec tematyka nie była nam obca, ale, co najważniejsze, oczywiście wiedza historyczna nie jest potrzebna aby przejść pokój. Wszystkie potrzebne informacje w pokoju są, podane w różnorodnej i atrakcyjnej formie. Można więc czegoś się dowiedzieć. W pokoju przydaje się też myślenie analityczne i spostrzegawczość. No i jest element zaskoczenia, który zawsze jest miły:-) A, pokój oceniony jest jako trufny, ale w naszej ekipie dla 3 osób był to pierwszy pokój i daliśmy radę :-)

 • Escape room Mayan Temple

  Mayan Temple
  Excite Escape Room Piaseczno
  Warszawa

  Podbije rynek

  19.03.2017 | visit date: 18.03.2017

  Nowe miejsce, z dużym potencjałem. Na razie pokój trudno znaleźć (tylko niewielka naklejka, którą widać dopiero, jak się odnajdzie właściwe drzwi). Początek zabawy można jeszcze dopracować, żeby lepiej wprowadzić gości w klimat, ale miło zaskoczyło mnie, że w dniu wizyty dostałam maila z tekstowym wprowadzeniem do historii - zdarzyło mi się to po raz pierwszy.
  Pokój nie zajmuje zbyt dużej przestrzeni, ale jest na za to gęsto wypełniony różnymi fantami.
  Zagadki nie są może zbyt trudne i jak już się wpadnie, że coś się z czymś wiąże, to są do rozwiązania szybciutko. Kilka rozwiązań jest naprawdę ciekawych i nowatorskich. Zdecydowanie polecamy.

 • Escape room Kajuta Kapitana Piratów

  Kajuta Kapitana Piratów
  Wagarownia
  Siedlce

  Przede wszystkim dla dzieci...

  18.03.2017 | visit date: 31.12.2016

  Bardzo przyjemny i klimatyczny pokój, w którym najlepiej bawią się dzieci. Ciekawy pomysł na wykorzystanie stosunkowo niewielkiej przestrzeni. Zagadki niebanalne i wymagające ruszenia mózgownicą. Przydaje się też myślenie nieszablonowe.

 • Escape room Areszt

  Areszt
  Wagarownia
  Siedlce

  Klimatyczny...

  18.03.2017 | visit date: 31.12.2016

  Pokój jest naprawdę fajny. Może niezbyt trudny, ale pojawia się w nim naprawdę sporo ciekawych zagadek. Wszystkie przedmioty, które się w nim znajdują sprawiają wrażenie, że są na swoim miejscu i rzeczywiście w areszcie mogłyby się znaleźć. Warto czytać ze zrozumieniem ;-)

 • Escape room Czarnobyl

  Czarnobyl
  Hard Lock Warsaw
  Warszawa

  Rozczarowanie...

  18.03.2017

  To chyba jedyny pokój, z którego wyszliśmy z poczuciem rozczarowania. Klimat nawet niezły, rzeczywiście bogactwo drobiazgów, które z Czarnobylem mogą mieć związek imponujące. Niestety to był jedyny raz, kiedy nie ukończyliśmy pokoju i w pewnym momencie weszła pani z z obsługi oznajmiając nam czego nie zdążyliśmy zrobić. Słabe... Poczucie sukcesu jest istotne, dlatego obsługa powinna zadbać, aby udało nam się ukończyć pokój.
  Byliśmy w tym pokoju już dość dawno, ale zniknął on z serwisu, więc nie było możliwości wystawienia opinii. A do odwiedzenia go zachęciła nas wysoka pozycja w rankingu - w naszym poczuciu niezasłużona.

  Hard Lock Warsaw

  Answer Hard Lock Warsaw

  Witamy serdecznie Pani Karolino. Bardzo dziękujemy za udzielenie opinii na temat pokoju. Wrażenia uczestników są dla nas wartością najważniejszą.
  Niemniej jednak chcielibyśmy się odnieść do części komentarza opisującej zakończenie gry.
  Czy naprawdę dostaliśmy tak niską ocenę za to, że Państwo nie rozwiązali wszystkich zagadek w pokoju i gra się skończyła, a co za tym udzie, nasz mistrz gry przyszedł do Państwa przekazać tą informację oraz pokazać co zostało jeszcze do rozwiązania?
  Jeśli tak to, po pierwsze szczerze jesteśmy zdziwieni, ponieważ jak zasady tej zabawy polegają na tym aby wydostać się w określonym czasie z pokoju rozwiązując po drodze określone zagadki (jest forma rywalizacji). W przypadku naszego Escape Roomu jest to 60 minut. W tym celu zawsze jest odliczany czas do końca rozgrywki, co jest jednym z najważniejszych aspektów tej gry. Informacje dotyczące zasad rozgrywki w naszym ER znajdują się m.in. na stronie internetowej oraz w regulaminie (który należy zaakceptować aby móc dokonać rezerwacji) i w nich jasno określony jest czas rozgrywki.
  Po drugie, nasi mistrzowie gry są w ciągłej gotowości do udzielania wskazówek oraz podpowiedzi ale nie chcemy być w tym działaniu natarczywi dlatego też za każdym razem zachęcamy do brania podpowiedzi przez grupy aby finalnie udało się rozwiązać wszystkie zagadki. Obecnie grupy przed wejściem mają do wyboru 2 systemu podpowiedzi (1. Grupy same proszą o podpowiedź, 2. Grupy mogą same poprosić o podpowiedź lub gdy mistrz gry uzna to za stosowne to sam z siebie również jej udzieli).
  Po trzecie, w codziennie mamy przewidzianych 7-8 slotów gier w każdym pokoju, które dzieli od siebie 1:45h. Mistrz gry musi mieć odpowiednią ilość czasu aby posprzątać pokój oraz ustawić ponowie wszystkie zagadki dodatkowo sprawdzając czy nic nie zostało naruszone/popsute. Zatem gdybyśmy przedłużali każdemu czas pobytu nawet o kilkanaście minut, mogłoby to mieć negatywne konsekwencję w postaci nie dotrzymywania godziny startu kolejnych gier.
  Nasz pokój Czarnobyl jest aktywny na portalu lockme nieprzerwalnie od początku roku 2016, o czym mogą świadczyć komentarze z różną datą ich wystawienia. Pisze Pani ,że była w pokoju już dawno temu ale data wizyty jest wpisana na 18.03.2017 (2 dni później wystawiła Pani komentarz), więc jak to w końcu jest? Bardzo prosimy o spójność w komentarzu, bo czujemy się lekko zagubieni. Pozdrawiamy.

 • Escape room Żołnierze Wyklęci

  Żołnierze Wyklęci
  Instytut Pamięci Narodowej
  Warszawa

  Historia nie musi być nudna

  01.03.2017

  Klimat i wystrój pokoju robią niesamowite wrażenie. Nie trzeba miec wiedzy historycznej - ta wiedza sama wchodzi do głowy podczas rozwiązywania zagadek. Nie jest bardzo łatwo, trzeba wyostrzyć wszystkie zmysły. Naprawdę warto!

 • Escape room Mroczny Znak

  Mroczny Znak
  One Way Out
  Poznań

  Klimatyczny...

  29.12.2016

  Klimatyczny, BARDZO analogowy ;-) Trochę mało przestrzeni... Zagadki na różnym poziomie trudności, ale niektóre naprawdę bardzo fajne, świetnie nawiązujące do klimatu opowieści o Harrym Potterze. Solidna robota. Pokój został wybrany przez 13-letnią córkę, odwiedziłam go właśnie w towarzystwie dwóch 13-latek i dwóch 11-latek...

 • Escape room Piła - Pułapka

  Piła - Pułapka
  House Escape
  Warszawa

  Inny niż... inne...

  29.12.2016

  Ten pokój odwiedziłam w 4-osobowym zespole dorosłych, dwie osoby były po raz pierwszy w takim miejscu... I one wyszły zachwycone, a dla nas, którzy widzieliśmy pokoje bardziej klasyczne, było odkryciem, że jednak ta klasyka do nas bardziej przemawia. Na pewno zgodnie z zamierzeniem twórców klimat fantastyczny, napięcie jest, chociaż niechcący można sobie trochę zepsuć zabawę ze względu na niedogodności fizyczne. Polecam zwłaszcza osobom szukającym "czegoś innego".

  House Escape

  Answer House Escape

  Dziękujemy za ocenę, mamy nadzieję, że miło spędziliście czas. Jeżeli lubi Pani klasykę zapraszamy na Misję Hollywood oraz Dżunglę!
  Pozdrawiamy House Escape :)

 • Escape room Muzeum

  Muzeum
  Room Escape
  Warszawa

  Inny...

  29.12.2016

  Byłam w tym pokoju w gronie dorosłych i był to nasz drugi pokój w ogóle i drugi tego samego dnia (po Rycerskim). W porównaniu dla mnie wypada gorzej, ale mógł też już zadziałać efekt zmęczenia. Fakt, początek i koniec - rewelacja! Takich rozwiązań nie widziałam do tej pory w żadnym innym pokoju, a mam ich już trochę na koncie. W trakcie się jakoś zaklopsowaliśmy i trochę nas to zniechęciło. Udało nam się też rozwiązać zagadkę bez odnalezienia wszystkich potrzebnych elementów (słabo szukaliśmy;-) Nie mam jednak wątpliwości, że room escape to solidna firma...

  Room Escape

  Answer Room Escape

  Bardzo dziękujemy za opinię i zapraszamy do kolejnych pokoi room Escape Warszawa:)

View more reviews: 1 2