Minion
 • Escape room Skarbiec

  Skarbiec
  One Hour
  Bydgoszcz

  Całkiem fajny

  12.11.2018 | visit date: 11.11.2018

  Pokój mieści się w piwnicy co od razu nadaje pewnego smaczku. Jest to typowy skarbiec, w którym wiadomo z góry co mamy do roboty ;). Jako taki prezentuje się całkiem nieźle, mimo to widać już spore zużycie niektórych elementów, które raczej powinno się wymienić na nowe zamiast próbować je naprawiać. Szczególnie wada jednego z nich doprowadzała nas trochę do niemocy. Jednak sama zabawa całkiem fajna, bez rewelacji, bez fajerwerków. Solidnie zrobiony pokój.
  Minusy
  - spore zużycie niektórych elementów pokoju
  Plusy
  - fajny film wprowadzający
  - zagadki wymagające myślenia ale nieprzekombinowane
  - mieści się w piwnicy co od razu nadaje klimat

 • Escape room Freakshow

  Freakshow
  Break The Brain
  Bydgoszcz

  Po prostu FENOMENALNY !!!

  12.11.2018 | visit date: 11.11.2018

  Po wejściu do pokoju przenosimy się do prawdziwego cyrku. Nie do jakiejś marnej podróby, czy czegoś robionego na siłę. Z tego pokoju klimat wylewa się po prostu całymi tonami. Chyba pierwszy raz w życiu miałem wrażenie że nie jestem w ER tylko w jakimś prawdziwym miejscu. A główna atrakcja to po prostu coś niesamowitego i unikalnego na skalę ogólnopolską. Pokój mega genialny! W trzy osoby wyszliśmy 13 minut przed czasem bez żadnej podpowiedzi, pokój należy do łatwiejszych jednak nie do tych trywialnych i zagadki naprawdę dają satysfakcję i nie są przekombinowane.
  Minusy
  - absolutny brak
  Plusy
  - nie ma co wymieniać bo wszystko było genialne!

 • Escape room Laboratorium Tesli

  Laboratorium Tesli
  Portal Secret
  Rzeszów

  Pułapka Tesli :)

  10.09.2018 | visit date: 04.08.2018

  Pokój utrzymany raczej w klasycznym klimacie starego mieszkania. Mamy tutaj zagadki różnego typu a kilka z nich wywołuje nawet uśmiech na twarzy. Jednak dla doświadczonej grupy nie ma tu niczego co by mogło zaskoczyć. Pokój bardzo łatwy, w dwie osoby spokojnie można wyjść 20 minut przed czasem.
  Minusy
  - jedna zagadka trochę przekombinowana, nie do końca było wiadomo co autor miał na myśli ;)
  Plusy
  - fajny klimat
  - zagadki naprawdę powiązane z Teslą

 • Escape room Phantom of Alt Allenstein

  Phantom of Alt Allenstein
  iESCAPE
  Olsztyn

  Całkiem przyjemny

  10.09.2018 | visit date: 28.07.2018

  Po wejściu do pokoju od razu widzimy jego największą wadę a jest nią wielkość. Jest to konstrukcja ewidentnie przeznaczona dla dwóch, no maks trzech ludzi. Nie wyobrażam sobie większej ilości na tak małej przestrzeni. Sam pokój fajnie zrobiony, klimatyczny, zagadki generalnie ciekawe ale nie jakoś maksymalnie porywające. Po prostu solidnie wykonana robota i można się w nim fajnie bawić. Jedyne co bym zmienił to trochę zwiększył poziom trudności. W dwie osoby wyszliśmy jakieś 20 minut przed czasem z jedną małą podpowiedzią.
  Minusy
  - mega ciepło w środku (mimo odpalonej klimy)
  - jedna zagadka trochę przekombinowana
  Plusy
  - przesympatyczna pani z obsługi
  - klimacik
  - logiczne ale nieprzekombinowane zagadki

  iESCAPE

  Answer iESCAPE

  Dziękujemy za opinię. Bardzo się cieszymy, że pokój się podobał i że zagadki przypadły Państwu do gustu. Będziemy się starać jeszcze bardziej podnosić poprzeczkę, żeby było jeszcze lepiej. W kwestii wielkości i klimy, wcześniej nie otrzymywaliśmy takich sygnałów, ale dziękujemy - zwrócimy na to uwagę na przyszłość. Jeśli chodzi o poziom trudności, to gorąco zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszych trudniejszych pokoi. Z tego, co wiemy, nie byli Państwo jeszcze w Napoleonie i Apokalipsie - gorąco zapraszamy. Dla tak doświadczonej grupy, jak Państwo, to będzie zdecydowanie lepiej dobrany poziom trudności. A dobrego wyniku w Upiorze oczywiście gratulujemy.

 • Escape room Moriarty sp. z o.o.

  Moriarty sp. z o.o.
  Quest Cage
  Katowice

  Rewelacyjny!

  30.06.2018 | visit date: 23.06.2018

  Pokój ten to prawdziwy majsterszyk. Niebanalne, zróżnicowane zagadki. Świetny klimat, kilka niespodzianek. To wszystko sprawia, że jest to pokój rewelacyjny i nieomal pozbawiony wad. Granie w nim to czysta przyjemność a tak świetnego pana z obsługi nie spotkaliśmy jeszcze nigdy (pozdrawiamy! :)) - człowiek po prostu urodził się do tego żeby wprowadzać ludzi w klimat er, tego nie da się opisać słowami :). W dwie osoby wyszliśmy 2 minuty przed czasem z 3 małymi podpowiedziami - więc się da!
  Minusy
  - można by trochę odkurzyć ;)
  Plusy
  - ciekawe zagadki
  - klimat!
  - przegenialny i sympatyczny pan z obsługi
  - całokształt ;)

 • Escape room Pionek i Kostka

  Pionek i Kostka
  OtoPokojeZagadek
  Łódź

  Całkiem przyjemny

  30.06.2018 | visit date: 27.05.2018

  Pokój tak jak można się spodziewać po tytule jest mocno związany z różnymi grami jednak absolutnie żadna wiedza o nich nie jest nam do niczego wcześniej potrzebna - wszystkiego dowiemy się jak już znajdziemy się w środku :). Pokój bardzo przyjemny, kolorowy a zagadki nie są jakoś wybitnie trudne. Spokojnie nadaje się dla początkujących graczy. W sumie nie ma co narzekać jednak nie wiadomo jakiej rewelacji też nie ma. Bardzo solidnie przygotowany jednak nie porywający. Jak najbardziej można odwiedzić :)
  Minusy
  - jedna czy dwie zagadki trochę na zasadzie "co autor miał na myśli"
  - brak jakiegoś większego elementu zaskoczenia
  Plusy
  - kolorowy, przyjemny
  - różnorodne zagadki powiązane z grami planszowymi

 • Escape room Obłęd

  Obłęd
  Break The Brain
  Bydgoszcz

  Prawdziwy obłęd ;)

  21.04.2018 | visit date: 21.04.2018

  Pokój zaskakuje już na samym wejściu, ponieważ bez pracy zespołowej (i to jakiej! :)) nie da się tutaj nic ugrać a zorganizowane jest to w sposób nigdzie indziej niespotykany. Klimat może nie jest jakiś rewelacyjny ale pewne akcenty sprawiają, że faktycznie ktoś o słabszych nerwach może w tytułowy obłęd wpaść. W 3 osoby przy drobnych podpowiedziach udało się wyjść 10 minut przed czasem, a że pokój jest zaprojektowany dla większej ilości osób to myślę, że można go ukończyć dużo szybciej. Polecam.
  Minusy
  - niektóre rzeczy sprawiają wrażenie wysłużonych
  Plusy
  - pomysłowa forma kooperacji
  - duży efekt wow w pewnym momencie
  - przemyślane zagadki

 • Escape room NAUTILUS: The Underwater Adventure

  NAUTILUS: The Underwater Adventure
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Absolutne mistrzostwo!

  21.04.2018 | visit date: 21.04.2018

  Zaraz po wejściu do tego pokoju przenosimy się do klimatu łodzi podwodnej, który został oddany może nie wiernie ale bardzo szczegółowo. Zagadki są świetne - niesamowicie logiczne a ich rozwiązanie sprawia bardzo dużą satysfakcję. Są one dobrze przemyślane, dobrane i nieprzekombinowane. Całość jest niesamowita i zdecydowanie można powiedzieć, że to jeden z najlepszych ER w kraju. W 3 osoby wyszliśmy 6 minut przed czasem z jedną podpowiedzią także aż tak trudno nie jest ;). Polecam serdecznie wszystkim.
  Minusy
  - brak
  Plusy
  - klimat
  - świetne i różnorodne zagadki
  - przesympatyczna obsługa

 • Escape room Pinokio

  Pinokio
  Fox O'clock
  Wrocław

  Pinokio

  21.04.2018 | visit date: 24.02.2018

  Pokój bardzo fajny, zagadki niesamowicie logiczne i przyjemnie się je rozwiązywało. Pochwalić należy wystrój, który mimo, że jest trochę przeładowany to jednak sprawia, że jest tam fajny klimat. Pokój na pewno jest warty odwiedzenia. Polecam.
  Minusy
  - nie dla osób z alergią na koty ;)
  Plusy
  - pomysłowe zagadki
  - mnóstwo nawiązań do Pinokia
  - przesympatyczna obsługa

 • Escape room Galaktyczna Odyseja

  Galaktyczna Odyseja
  Enigmat Escape
  Gdańsk

  Taki sobie

  30.12.2017 | visit date: 30.12.2017

  Troszkę chyba nie zrozumieliśmy tego pokoju albo nie potrafiliśmy pójść tokiem rozumowania jego twórców. Jedna z zagadek pokazywała błędne podpowiedzi co zatrzymało nas na dłuższy czas. Do tego w następnej zagadce męczyliśmy się i męczyliśmy bo mimo, że znamy jej rozwiązanie trzeba było zastosować metodę "co do połowy milimetra" co skutecznie zabijało frajdę. Pan z obsługi sam później wspomniał, że często muszą wchodzić do pokoju i pomagać to rozwiązać - według mnie to oznacza, że zagadka jest źle zaprojektowana/wykonana. Efekt wow w pokoju raczej niewielki. Jeżeli lubicie takie klimaty to znacznie bardziej polecam pokój Podbój Kosmosu koło politechniki.
  Minusy
  - mechanika jednej z zagadek
  - nie do końca właściwe działanie podpowiedzi
  - jedna zagadka w stylu co autor miał na myśli
  - ogólne przekombinowanie
  Plusy
  - niektóre fajne elementy wystroju
  - jedna fajna zagadka

View more reviews: 1 2 3 ... 8 9 10