Klaudia98
 • Escape room Bezludna Wyspa

  Bezludna Wyspa
  4Fun Escape Room Nowy Sącz
  Nowy Sącz

  Niezaponiana Wyspa

  15.09.2019 | visit date: 13.09.2019

  Pokój idealny na rozgrzewkę przed pozostałymi pokojami ekipy 4fun , wnętrze pokoju jest interesujące i w każdym detalu dopieszczone można się na prawdę poczuć jak podczas niezapomnianego lotu na wymarzone wakacje :-)
  efekty dźwiękowe idealnie są dobrane do wystroju, jest też troszkę elektroniki która jest niezbędna do użycia . Jednym słowem odwiedzając pokoje w 4fun na pewno się nie zawiedziecie :)

 • Escape room Mroczna Puszcza

  Mroczna Puszcza
  4Fun Escape Room Nowy Sącz
  Nowy Sącz

  Mroczny Czar

  15.09.2019 | visit date: 15.09.2019

  Pokój przeszedł moje najśmielsze oczekiwania ,to w jaki sposób jest urządzony przez ekipę 4fun bije na głowę dotychczas odwiedzone przeze mnie pokoje :-) klimat panuje do samego końca otwierając kolejne z pomieszczeń ,zagadki ciekawie przygotowane i wymagają spostrzegawczości pokój zdecydowanie dla grup zaawansowanych lub średnio-zaawansowanych , ciekawe wprowadzenie do gry i jak zwykle miła obsługa . Gorąco polecam :)

 • Escape room Nawiedzony Schowek

  Nawiedzony Schowek
  4Fun Escape Room Nowy Sącz
  Nowy Sącz

  Tajemnica Henryka

  19.08.2019 | visit date: 17.08.2019

  Pokój dla grup które mają już kilka pokoi na swoim koncie.Pokój trudny bo nie liniowy. Bardzo ciekawe wprowadzenie do pokoju, dostarcza mocnych wrażeń już na samym początku. Zagadki ciekawe i różnorodne :) Ten pokój jest w każdym detalu dopieszczony przez ekipę 4FUN. Przez cały czas gęsia skórka nam nie schodziła. Serdecznie polecamy ten pokój jeśli lubicie się bać!