Łukasz & Monika Stynki Runners
 • Escape room Sanitariusz

  Sanitariusz
  Escape House
  Swarzędz

  Organy zostają na swoim miejscu :)

  12.10.2019 | visit date: 10.10.2019

  Bardzo fajny pokój, zagadek jest naprawdę dużo nad którymi trzeba mocno pogłówkować. Klimat, wystrój jak najbardziej na plus. Ani na chwilę nie ma czasu na przerwę cały czas jest coś do zrobienia. Miła obsługa. Osobiści uważam, że pokój mało intuicyjny, ciężko jest się domyślić, że akurat ta wskazówka dotyczy rozwiązania danej zagadki. Ale to tylko i wyłącznie moje odczucie po przejściu pokoju. To wszystko sprawia, że w porównaniu z innym pokojami jakie odwiedziłem Sanitariusz jest naprawdę trudny. Myślę, że nawet doświadczone grupy będą miały problemy :)

  Podsumowując pokój godny polecenia i trzeba go koniecznie odwiedzić.

 • Escape room Postapo

  Postapo
  Forest Escape
  Łódź

  Koniec Świata

  22.09.2019 | visit date: 21.09.2019

  Turbo !!! Jeden z najlepszych scenariuszy ( pokoi ) jakie dotychczas odwiedziliśmy. Wszystko było po prostu dopracowane w 100% - rekwizyty, klimat, dźwięki, bardzo dużo elektroniki, samo miejsce , wystrój oraz spory obszar więc jest co chodzić. Udało nam się wykonać misję w godzinę i trzydzieści pięć minut. Byliśmy w czwórkę i mieliśmy masę roboty, ponieważ teren jest naprawdę duży a co za tym idzie cały czas mamy do rozwiązywania zagadki. Polecam przyjechać w godzinach wieczorowych gdy jest już ciemno - klimat bezcenny. :)

  Bawiliśmy się super gdyż mogliśmy się poczuć jak w filmie. Na pewno wrócimy na Prolog.

 • Escape room Klątwa Czarnoksiężnika

  Klątwa Czarnoksiężnika
  Porta Aenigma
  Łódź

  Czarowaliśmy Uciekliśmy

  22.09.2019 | visit date: 21.09.2019

  Z pokoju wyszliśmy zadowoleni około 10 minut przed czasem, zagadki wymagają współpracy i dobrej spostrzegawczości. Nie obyło się przez podpowiedzi. Dużo elektroniki, mroczy klimat, ciekawe rozwiązania.
  Szczerze polecam. Było naprawdę fajnie :)

 • Escape room Urok

  Urok
  DreamScape
  Poznań

  Smok uratowany

  05.09.2019 | visit date: 05.08.2019

  Tego trzeba doświadczyć osobiście, coś niesamowitego. Pokój który przenosi escape room’y na nowy wyższy poziom.
  Turbo zaskoczenie, super robota.
  Gratuluje.

 • Escape room Manewry Kartelu

  Manewry Kartelu
  Find a Way
  Poznań

  Uciekliśmy

  20.08.2019 | visit date: 20.08.2019

  Bardzo fajny pokój, dużo zagadek nad którymi trzeba pogłówkować. Wystrój w klimacie narcos. Generalnie miłe zaskoczenie. Gorąco polecam.
  Pozdrowienia dla przemiłej obsługi :)

 • Escape room Backstage

  Backstage
  Escape 132
  Poznań

  Koncert się odbył !

  14.08.2019 | visit date: 13.08.2019

  Po raz kolejny miłe zaskoczenie, że pokój okazał się tak fajny. Mega klimat, logiczne zagadki których jest naprawdę sporo. Duża przestrzeń, miła obsługa, gorąco polecam.

 • Escape room Galaktyka Tajemnic

  Galaktyka Tajemnic
  Escape ARENA
  Poznań

  Rebelianci Górą :)

  06.08.2019 | visit date: 06.08.2019

  Mega wystrój naprawdę wsadzono sporo serca w ten pokój. Byliśmy wszyscy bardzo zaskoczeni wyglądem pokoju. Można poczuć się jak w filmie. Sporo elektroniki, fajne łatwe i przyjemne zagadki. Jeden z większych pokoi w jakich byłem [spojler] :) Dużo efektów dźwiękowych. Gorąco polecam wszystkim osobom, szczególnie fanom Star Wars. Z pokoju Stynki Runners wyszły w 45 minut :)
  Pozdrowienia dla przemiłej obsługi.

 • Escape room Obłęd

  Obłęd
  Break The Brain
  Bydgoszcz

  Nie wchodźmy tam.....

  02.08.2019 | visit date: 21.07.2019

  Choroba psychiczna, duże zamieszanie, szaleństwo, chaos, coś nienormalnego, wykraczającego poza przyjęte schematy lub zasady, po prostu OBŁĘD !!!!!!

 • Escape room Golden Hajs

  Golden Hajs
  Clue Room Poznań
  Poznań

  Sejf Zdobyty

  02.08.2019 | visit date: 01.08.2019

  Po wizycie w pokoju jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Mając zaliczone wszystkie topowe pokoje w Poznaniu myślałem, że już nic mnie nie zaskoczy. A tu niespodzianka i zdzwiko z mojej strony. Pokój okazał się naprawdę super, oryginalne zagadki nigdzie wcześniej nie spotykane i do tego trudne. Duża ilość zagadek. Trzeba pogłówkować. Super rozwiązania techniczne, ostatnia zagadka rewelacja. Byliśmy w 4 osoby i nikt ani na moment się nie nudził. Udało nam się wyjść z pokoju 4 minuty po czasie za co dziękujemy właścicielom, że pozwolili nam dokończyć zabawę. Bardzo pozytywni i mili ludzie, którzy uwielbiają escape roomy.
  Jeszcze raz polecamy wszystkim ten pokój, naprawdę warto.

 • Escape room Szum

  Szum
  Continuum
  Poznań

  Dezaktywacja Wirusa

  28.07.2019 | visit date: 28.07.2019

  Długo czekaliśmy na SZUM. I co ? Opłacało się :) Pokój niesamowity, mega klimat, mega zagadki które były dość trudne. Duża powierzchnia pokoju. Oryginalne wprowadzenie. Od czasu do czasu można się wystraszyć. Tylko czekać jak pokój będzie się piął w górę w rankingach :) Chętnie bym o wszystkim zapomniał i przeszedł go jeszcze raz. :)
  Obsługa na 10. Z czystym sumieniem polecam i jeszcze raz wszystko MEGA !!!!!

View more reviews: 1 2