jaagnie
 • Escape room Se7en

  Se7en
  ESC Room
  Szczecin

  Out of ranking review

  Aaaależ to był pokój!

  30.07.2019 | visit date: 30.07.2019

  Bardzo porządny pokój, klimatyczny, momentami zaskakujący. Na plus sposób komunikacji, bez rozpraszającego trzeszczenia krótkofalówek, wystrój, [spojler], obsługęi niektóre zagadki. Mały minus za źródła światła, które ciągle rozpadały mi się w ręku i tym razem to nie wina mojego gapiostwa. Trochę pokrzyczałam ze strachu (?), trochę poodczuwałam niepokój i dreszcz. Bardzo fajnie spędzony czas. Polecam, zwłaszcza w tym trudnym dla eskejpów czasie, i czekam na nowy pokój!

 • Escape room Zasypani

  Zasypani
  ESC Room
  Szczecin

  Out of ranking review

  Na narty

  07.04.2019 | visit date: 07.04.2019

  Pokój poprawny, z kilkoma ciekawymi i nieszablonowymi rozwiązaniami. Jednak doświadczeni gracze mogą czuć niedosyt. Szkoda, że brak w nim wyraźnego zakończenia i że wstęp jest taki długi. Niemniej pokój wart uwagi, dobry np. dla osób z dziećmi :)

 • Escape room Domek w górach

  Domek w górach
  Pokoje Tajemnic
  Karpacz

  Karkonoska chatka

  23.02.2019 | visit date: 22.02.2019

  Najlepszy pokój w Karpaczu, co nie znaczy że wybitny. Fajny na zabicie czasu, ale bez nastawiania się na fajerwerki. Dość proste zagadki, choć niektóre wymagają wsparcia MG. Część wystroju przyjemna, reszta trochę po kosztach. Warto iść z kimś wysokim.
  MG uprzejmy, niestety wprowadzenie czytane z kartki przy nas, do tego wejście do pokoju bez opasek na oczach, więc brak pierwszego efektu zaskoczenia. No i prowadzący nie wiedział, czym jest pokój liniowy.
  Bezpiecznie.

 • Escape room Testament Czarodzieja - Escape Box

  Testament Czarodzieja - Escape Box
  Liga Odkrywców
  Szczecin

  Out of ranking review

  Doskonały na... wesele!

  20.01.2019 | visit date: 19.01.2019

  Zupełny sztos! Ile zagadek można zmieścić w jednej niewielkiej skrzynce?... Otóż całkiem sporo! Doświadczenie na zupełnie nowym poziomie i do tego mobilne!
  Boxa wynajęliśmy na nasze wesele. Chcieliśmy zapewnić naszym gościom coś niezapomnianego. Box okazał się w 100% trafionym pomysłem. Ten mini escape potrzebował tylko dostępu do prądu i ustronnego miejsca, a mogło się przy nim bawić kilka osób naraz. Przemiły pracownik Ligi był na miejscu i czuwał nad grą, a wszystko bez problemu dogadaliśmy z szefową.
  Nowożeńcy polecają, szczególnie na imprezy!

 • Escape room Pirates and the Source of Youth

  Pirates and the Source of Youth
  Liga Odkrywców
  Szczecin

  Out of ranking review

  Niech bije Źródło!

  19.08.2018 | visit date: 19.08.2018

  Najlepszy, moim zdaniem, pokój ze stajni Ligi. Piracka przygoda pełna morskich akcentów, odrobiny gimnastyki podczas poruszania się po pokładzie i szczypy (lub dwóch) współpracy. Czy uda ci się wydostać spod pokładu?
  Pokój kłódkowo-elektroniczny, nieliniowy (każdy może kombinować na inny temat!).

 • Escape room Demon Asylum: Nekromanta

  Demon Asylum: Nekromanta
  Liga Odkrywców
  Szczecin

  Out of ranking review

  Gdy budzą się demony

  19.08.2018 | visit date: 14.06.2018

  Ten pokój potrafi podnieść ciśnienie... Skrzypiące podłogi, tajemnicze znaki, głosy demonów i... zaraz, czy tam coś stoi?...
  Pokój elektroniczny do szpiku, nie znajdziecie w nim ani jednej kłódki. Fajna zabawa dla amatorów mocnych wrażeń, a dla wrażliwszych okazja do wskoczenia współuciekinierom na plecy i pozostania tam przez resztę rozgrywki ;)

 • Escape room Złoto Lannisterów

  Złoto Lannisterów
  Liga Odkrywców
  Szczecin

  Out of ranking review

  Gorączka złota!

  19.08.2018 | visit date: 12.08.2018

  Pokój w nieco mniejszej formie - osobowo i czasowo, ale jakościowo nadal na 100%! Zagadki różnych typów, liniowy i logiczny, bardzo przyjemny. Kilka rozwiązań bardzo zaskakujących.

 • Escape room Amazonia - Wyprawa w nieznane

  Amazonia - Wyprawa w nieznane
  Escape Room Szczecin
  Szczecin

  Out of ranking review

  Dzikie ostępy

  26.05.2018 | visit date: 12.05.2018

  Przez pokój przeszliśmy jak burza, nawet zostaliśmy oskarżeni przez MG o oszustwo :) Dla starych wyjadaczy pokój nie stanowi kłopotu, choć jedna zagadka wzbudziła nasze zainteresowanie, a druga okazała się najtrudniejsza w swej prostocie.
  Minus za brak dokładnego wytłumaczenia co mamy zrobić - kiedy gra się skończyła byliśmy tak zdziwieni, że pomyśleliśmy, że to czas się skończył, a nie że rozwiązaliśmy zagadkę.
  PS. Do pokoju lepiej iść z kimś wysokim!

 • Escape room Kraina Czarów

  Kraina Czarów
  Komnata Escape Room
  Dziwnów

  Dla początkujących i fanów tematu.

  18.05.2017 | visit date: 18.05.2017

  W skład ekipy wchodziły dwie osoby na poziomie eksperckim i jedna zupełnie świeża. Tym doświadczonym zabawa podobała się bez fajerwerków (po prostu lekko i kolorowo), natomiast początkująca osoba była bardzo zadowolona.
  Ogólnie pokój jest pozytywny, ale czegoś w nim brakuje. Dużo niewykorzystanej przestrzeni i nieco chaotycznych zagadek.
  Wielki plus za fascynujące [spojler]. No po prostu nie mogłam przestać ich tykać :D

 • Escape room Pokój milionera

  Pokój milionera
  Dragon Escape Room
  Szczecin

  Out of ranking review

  Hajs, gdzie jest hajs?

  20.04.2017

  Jeden z moich kolejnych pokoi, więc chyba moje wymagania nieco skoczyły i pokój nie powalił mnie na kolana. Owszem, kilka rozwiązań fajnych i udało mi się zakrzyknąć ,,wow!", ale minusów też się kilka przytrafiło (wtopa z niedziałającą krótkofalówką, słaby wystrój i za dużo karteczek ,,nie ruszać, nie dotykać, nie otwierać" - escape powinien być bardziej idiotoodporny :P. No i jeszcze średnie na jeża zaangażowanie obsługi).
  Wyszliśmy, żeby nie było, że narzekam bo byłam za głupia na ten pokój :D
  Tak czy siak, czas spędzony na wysilaniu mózgownicy, więc na dobre nam to wyszło.

View more reviews: 1 2 3