Nightsun
 • Escape room Dawca

  Dawca
  Out of The Box
  Mielno

  Coś zupełnie nowego

  30.07.2017 | visit date: 28.07.2017

  Na "Dawcę" zdecydowaliśmy się po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na LockMe i nie zawiedliśmy się.

  Zagadki, które zostały zamieszczone w pokoju, bardzo różniły się od tych, które widzieliśmy w innych escape roomach. Były innowacyjne i dawały poczucie prawdziwej "ucieczki z pokoju". Fajny powiew świeżości!

  Obsługa miła i pozytywna, oby tak dalej.

 • Escape room Piła

  Piła
  Escape Koszalin
  Koszalin

  Średnio

  28.07.2017 | visit date: 10.09.2016

  Po "Pile" mieliśmy mieszane uczucia. Klimat pokoju słabo odwzorowywał grozę filmu. Pomimo kategorii "horror" - dla nas nie był przerażający.

  Na plus mnogość zagadek, aczkolwiek niektóre z nich powinny być lepiej przemyślane. Ze strony obsługi pokoju słabo, że wyprosili nas pomimo że kończyliśmy już ostatnią zagadkę. Jak do tej pory w każdym escape roomie, który odwiedziliśmy, dodatkowa minuta czy dwie nie stanowiły problemu.

 • Escape room Prosektorium

  Prosektorium
  Secret Room - Brain Code
  Wrocław

  Strasznie

  28.07.2017 | visit date: 20.11.2016

  Prosektorium odwiedziliśmy już jakiś czas temu, ale nadal chętnie je wspominamy.

  Zagadki, które zostały zamieszczone w pokoju, nie były jakoś szczególnie wymagające dla 6 współpracujących osób, ale skłaniały do myślenia i dawały dużo frajdy. Horrorowy klimat dla nas może nieco za mocny, ale na pewno wywarł niezapomniane wrażenia.

  Mój ulubiony pokój we Wrocławiu. Polecam!

 • Escape room Schizofrenium

  Schizofrenium
  Trapped
  Wrocław

  Schizowo

  15.04.2016

  Ilość zagadek w pokoju bardzo nas zaskoczyła, a niektóre z nich próbowaliśmy rozwiązać w tak dziwny sposób, że aż trzeba nas było od tego odwodzić :D Wielkość i trudność pokoju na plus, choć brakowało nam jakiejś historii, która stałaby za naszą ucieczką i podsycała atmosferę.

 • Escape room Sala Kinowa

  Sala Kinowa
  Fox O'clock
  Wrocław

  Mieszane uczucia

  13.04.2016

  Po przeczytaniu opinii na temat tego pokoju pokładaliśmy w nim ogromne nadzieje. Poszliśmy, weszliśmy i entuzjazm opadł. Było fajnie, ale czegoś brakowało. Na plus zagadki - ciekawe i przemyślane, szły nam bardzo sprawnie. Natomiast trochę rozczarował klimat i wystrój. Spodziewaliśmy się, że będzie jakoś... więcej ;)

  Obsługa super, kotek na recepcji &3

 • Escape room Piraci

  Piraci
  Trapped
  Wrocław

  Z przypadku

  13.04.2016

  Nie planowaliśmy wybierać się do Piratów, bo byliśmy już w pokoju o podobnym klimacie, ale wygraliśmy facebookowy konkurs Trapped na darmowe wejście i z radością z niego skorzystaliśmy. Ciekawy pokój - mała, ale dobrze zagospodarowana przestrzeń, świetnie dopracowane szczegóły, generalnie klimat na 5+. Zagadki stosunkowo łatwe, ale pomysłowe. Udało nam się wyjść ze sporym zapasem czasu. :)

 • Escape room Wyspa tajemnic

  Wyspa tajemnic
  Escape Koszalin
  Koszalin

  Rozbitkowie

  13.04.2016

  Byłam na Wyspie w wakacje i był to mój pierwszy w życiu escape room. Co zabawniej, reszty ekipy również. Z podekscytowania aż nie udało nam się wyjść ;) Zabrakło dosłownie kilku minut, ale bawiliśmy się świetnie. Zagadki dość proste, ale pomysłowe, idealne dla początkujących grup.

 • Escape room Psychoroom

  Psychoroom
  ExitRoom ™
  Wrocław

  Zaskoczenie

  13.04.2016

  Idąc do Psychoroomu nie spodziewaliśmy się, że będzie tak fajnie. Zaskoczyła nas wielkość pokoju, sposób wprowadzenia do gry i ciekawa historia.

  A jak się uśmialiśmy :) Oczywiście nie z klimatu, bo to naprawdę "psycho" pokój, ale z naszej walki z czasem i drużynowego nieogaru. Integracja totalna. Z niecierpliwością czekam na kolejne propozycje od tej firmy.

 • Escape room Opuszczony Teatr Lalek

  Opuszczony Teatr Lalek
  Secret Room - Brain Code
  Wrocław

  Trusted review

  Powalający klimat

  13.04.2016

  Był to mój pierwszy pokój Wrocławiu i ani trochę się nie zawiodłam. Zagadki trudne, ale do rozwiązania, ciekawy wystrój, klimatyczna muzyka, uśmiechnięta i miła obsługa. W Teatrze byliśmy ponad pół roku temu i wtedy mieliśmy za sobą stosunkowo mało escape roomów, więc wybraliśmy łatwiejszą wersję. Przyznam, że nawet ona stanowiła dla nas spore wyzwanie. Serdecznie polecam. :)