Maksymiliana R.
 • Escape room wyZYSKpol

  wyZYSKpol
  Konsorcjum Czasu
  Bielsko-Biała

  Jako tako

  22.09.2019 | visit date: 08.09.2019

  Mega duzo zagadek, bylismy w 4 osoby, ale naprawde ciężko... Polegliśmy na tak łatwej, ale mimo wszystko trudnej zagadce.... Czy polecam? Tak na 60%

 • Escape room Morderstwo w Orient Expressie

  Morderstwo w Orient Expressie
  LOFTescape
  Chorzów

  Czy to aby napewno morderstwo?

  26.05.2019 | visit date: 03.05.2019

  Szliśmy z mega dużym zainteresowaniem tym pokojem, niestety nie do końca spełnił nasze oczekiwania... Najważniejsza rzecz,a jednocześnie największa wada to rozmowa obsługi za ścianą którą było słychać podczas naszej gry i to niestety ale zepsuło całą zabawę... Taka przestrzeń pokoju mogła być lepiej wykorzystana, źle nie było ale jednak coś nie do końca dopracowane... Ogólnie ok ale to ten typ pokoju o którym się szybko zapomina i nie zapada w pamięć.

 • Escape room Psychiatryk 2.0

  Psychiatryk 2.0
  Set Me Free
  Rybnik

  Czaaaaad !!!

  26.05.2019 | visit date: 26.05.2019

  To co tam przeżyliśmy, przeszło nasze oczekiwania. Niesamowity nastrój, zagadki mądrze skonstruowane, czasem nas zagięły ale jak to się mówi: główka pracuje i udało nam się :-) chociaż mieliśmy chwilę zwątpienia i już prawie a wzielibyśmy podpowiedź. Czasami dla naszej żeńskiej części strasznie... (ale Baby tak mają) Tego się nie da opisać to trzeba przeżyć! Całą drogę do domu rozmawialiśmy o pokoju (co nie zdarza się często) Obsługa jak najbardziej na plus! A to się ceni :-) Nic tylko trzeba to przeżyć samemu :) polecamy !

 • Escape room Tunele pod miastem

  Tunele pod miastem
  Quest Cage Centrum
  Katowice

  Naprawdę to były tunele...

  26.05.2019 | visit date: 09.03.2019

  Pierwsze wrażenie po wejściu do pokoju...? Booooze co tu zrobić , jakie to trudne, ale jak przeszliśmy pierwszą zagadkę to już poleciało z górki. Pokój jest całkiem inny od tych w których byliśmy :) nie wiedziałam że można zrobić coś takiego w er , a jednak... Nie będę zdradzać szczegółów. Idź i sam sprawdź się w tej grze :)

 • Escape room Kopalnia Złota

  Kopalnia Złota
  Strych
  Chorzów

  Poszukiwacze złota

  13.04.2019 | visit date: 08.04.2019

  Zachęceni dobrymi opiniami na lockme oraz fajną fabułą zdecydowaliśmy się odwiedzić ten pokój. No nie wierzyłam że strych można przerobić w prawdziwą kopalnię! Pan z obsługi mega pozytywny człowiek idealnie wprowadził nas w fabułę. Przejście do kopalni i początek gry - extra pomysł. Co do samych zagadek to logiczne, bardzo pomysłowe , zaskakujące, niby banalne a jednak trudne (jak te z napisem) Ogólnie to polecam każdemu bez zastanowienia. Idź i sprawdź a nie pożałujesz :)

 • Escape room Komnata Rycerza Goczała

  Komnata Rycerza Goczała
  WakePark Goczałkowice Zdrój
  Goczałkowice- Zdrój

  Rycerz Goczał

  18.03.2019 | visit date: 07.10.2017

  Jeden z pierwszych pokoi, zagadki minimalistyczne, mało przedmiotów, bardzo duża przestrzeń w której nie można było wczuć się w klimat. Pokoj dla mało wymagających.

 • Escape room Sekrety krasnoludów

  Sekrety krasnoludów
  Maze in Mind
  Rybnik

  Świat krasnoludów

  17.03.2019 | visit date: 09.02.2019

  Nie przypuszczaliśmy, że można przenieść się w świat gry i tak realistycznie się wczuć w ten pokój. Wszystko idealnie zrobione, dobrane (nie będę zdradzać szczegółów ) ale jeżeli ktoś się zastanawia czy warto, to nie ma nad czym się zastanawiać tylko od razu rezerwować termin. Wszystko składa się a logiczną całość.
  Polecamy :)

 • Escape room Seria Niefortunnych Zagadek

  Seria Niefortunnych Zagadek
  Cinema Escape
  Pszczyna

  Seria niefortunnych zagadek

  17.03.2019 | visit date: 17.03.2019

  Jesteśmy po pokoju. Polecamy na 100% lecz czujemy pewny minimalny niedosyt, ale to moze tylko nasz niedosyt. Ogolnie zagadki bardzo fajnie skonstruowane, logiczne i baaardzo interesujące. Polecamy :)

 • Escape room Zemsta

  Zemsta
  Maze in Mind
  Rybnik

  Niesamowite przeżycie...

  09.02.2019 | visit date: 09.02.2019

  Nie spodziewaliśmy się, że pokój mozna tak fajnie i sprytnie dopracować. Były z nami 2 osoby które miały dopiero jeden pokój za sobą a mimo wszystko nie nudziły się i znalazły również zagadki dla siebie! ;) U mnie był mega mocny dreszczyk emocji, czułam się jakby to wszystko się działo naprawdę. Zagadki były zróżnicowane i perfekcyjnie dopracowane. Oby więcej takich pokoi, ten mogę polecić każdemu z czystym sercem. Nie obyło się bez paru podpowiedzi, po których każdy mówił no taaaakkkk 😃

 • Escape room Wrota Czasu - Egipt

  Wrota Czasu - Egipt
  TickTack
  Gliwice

  Egipt

  09.02.2019 | visit date: 14.01.2018

  Był to nasz drugi pokój , więc nie obyło się bez podpowiedzi. Byliśmy w szoku że w pokoju nie ma żadnych kłódek a mimo wszystko zagadki były idealnie dopracowane. Klimat zrobiony w tak dobry sposób , że człowiek naprawdę przeniósł się do środka piramidy.
  Teraz już wiemy że takie pokoje nie bierze się na początku bo jest ciężko. Mimo wszystko przy podpowiedziach udało się nam opuścić pokój.
  Bardzo polecam!

View more reviews: 1 2