Maksymiliana R.

Maksymiliana R.

Hi, I'm Maksymiliana R.. I have visited 14 escape rooms. My favorite category is Adventure. I invite you to browse my profile. Follow me or write a message to talk about escape rooms.

14 Visited

0 Planned

Wanderer

28 Points

25
28 pts
50

All reviews

Escape room wyZYSKpol
wyZYSKpol

Jako tako

9/22/19 | visit date: 9/8/19

Mega duzo zagadek, bylismy w 4 osoby, ale naprawde ciężko... Polegliśmy na tak łatwej, ale mimo wszystko trudnej zagadce.... Czy polecam? Tak na 60%

Overall rating: 9/10

Customer service: 9/10

Interior: 9/10

Difficulty: Hard

Escape room Morderstwo w Orient Expressie
Morderstwo w Orient Expressie

Czy to aby napewno morderstwo?

5/26/19 | visit date: 5/3/19

Szliśmy z mega dużym zainteresowaniem tym pokojem, niestety nie do końca spełnił nasze oczekiwania... Najważniejsza rzecz,a jednocześnie największa wada to rozmowa obsługi za ścianą którą było słychać podczas naszej gry i to niestety ale zepsuło całą zabawę... Taka przestrzeń pokoju mogła być lepiej wykorzystana, źle nie było ale jednak coś nie do końca dopracowane... Ogólnie ok ale to ten typ pokoju o którym się szybko zapomina i nie zapada w pamięć.

View reports (1)

Overall rating: 7/10

Customer service: 6/10

Interior: 6/10

Difficulty: Medium

Escape room Psychiatryk 2.0
Psychiatryk 2.0

Czaaaaad !!!

5/26/19 | visit date: 5/26/19

To co tam przeżyliśmy, przeszło nasze oczekiwania. Niesamowity nastrój, zagadki mądrze skonstruowane, czasem nas zagięły ale jak to się mówi: główka pracuje i udało nam się :-) chociaż mieliśmy chwilę zwątpienia i już prawie a wzielibyśmy podpowiedź. Czasami dla naszej żeńskiej części strasznie... (ale Baby tak mają) Tego się nie da opisać to trzeba przeżyć! Całą drogę do domu rozmawialiśmy o pokoju (co nie zdarza się często) Obsługa jak najbardziej na plus! A to się ceni :-) Nic tylko trzeba to przeżyć samemu :) polecamy !

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Escape room Tunele pod miastem
Tunele pod miastem

Naprawdę to były tunele...

5/26/19 | visit date: 3/9/19

Pierwsze wrażenie po wejściu do pokoju...? Booooze co tu zrobić , jakie to trudne, ale jak przeszliśmy pierwszą zagadkę to już poleciało z górki. Pokój jest całkiem inny od tych w których byliśmy :) nie wiedziałam że można zrobić coś takiego w er , a jednak... Nie będę zdradzać szczegółów. Idź i sam sprawdź się w tej grze :)

Overall rating: 9/10

Customer service: 9/10

Interior: 9/10

Difficulty: Hard

Escape room Kopalnia Złota
Kopalnia Złota

Poszukiwacze złota

4/13/19 | visit date: 4/8/19

Zachęceni dobrymi opiniami na lockme oraz fajną fabułą zdecydowaliśmy się odwiedzić ten pokój. No nie wierzyłam że strych można przerobić w prawdziwą kopalnię! Pan z obsługi mega pozytywny człowiek idealnie wprowadził nas w fabułę. Przejście do kopalni i początek gry - extra pomysł. Co do samych zagadek to logiczne, bardzo pomysłowe , zaskakujące, niby banalne a jednak trudne (jak te z napisem) Ogólnie to polecam każdemu bez zastanowienia. Idź i sprawdź a nie pożałujesz :)

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Escape room Komnata Rycerza Goczała
Komnata Rycerza Goczała

Rycerz Goczał

3/18/19 | visit date: 10/7/17

Jeden z pierwszych pokoi, zagadki minimalistyczne, mało przedmiotów, bardzo duża przestrzeń w której nie można było wczuć się w klimat. Pokoj dla mało wymagających.

Overall rating: 6/10

Customer service: 9/10

Interior: 5/10

Difficulty: Medium

Escape room Sekrety krasnoludów
Sekrety krasnoludów

Świat krasnoludów

3/17/19 | visit date: 2/9/19

Nie przypuszczaliśmy, że można przenieść się w świat gry i tak realistycznie się wczuć w ten pokój. Wszystko idealnie zrobione, dobrane (nie będę zdradzać szczegółów ) ale jeżeli ktoś się zastanawia czy warto, to nie ma nad czym się zastanawiać tylko od razu rezerwować termin. Wszystko składa się a logiczną całość.
Polecamy :)

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Escape room Seria Niefortunnych Zagadek
Seria Niefortunnych Zagadek

Seria niefortunnych zagadek

3/17/19 | visit date: 3/17/19

Jesteśmy po pokoju. Polecamy na 100% lecz czujemy pewny minimalny niedosyt, ale to moze tylko nasz niedosyt. Ogolnie zagadki bardzo fajnie skonstruowane, logiczne i baaardzo interesujące. Polecamy :)

Overall rating: 8/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Escape room Zemsta
Zemsta

Niesamowite przeżycie...

2/9/19 | visit date: 2/9/19

Nie spodziewaliśmy się, że pokój mozna tak fajnie i sprytnie dopracować. Były z nami 2 osoby które miały dopiero jeden pokój za sobą a mimo wszystko nie nudziły się i znalazły również zagadki dla siebie! ;) U mnie był mega mocny dreszczyk emocji, czułam się jakby to wszystko się działo naprawdę. Zagadki były zróżnicowane i perfekcyjnie dopracowane. Oby więcej takich pokoi, ten mogę polecić każdemu z czystym sercem. Nie obyło się bez paru podpowiedzi, po których każdy mówił no taaaakkkk ?

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Escape room Wrota Czasu - Egipt
Wrota Czasu - Egipt

Egipt

2/9/19 | visit date: 1/14/18

Był to nasz drugi pokój , więc nie obyło się bez podpowiedzi. Byliśmy w szoku że w pokoju nie ma żadnych kłódek a mimo wszystko zagadki były idealnie dopracowane. Klimat zrobiony w tak dobry sposób , że człowiek naprawdę przeniósł się do środka piramidy.
Teraz już wiemy że takie pokoje nie bierze się na początku bo jest ciężko. Mimo wszystko przy podpowiedziach udało się nam opuścić pokój.
Bardzo polecam!

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Page 1 of 2

Show next