Drulcia

Drulcia

Hi, I'm Drulcia. I have visited 4 escape rooms. My favorite category is Adventure. I invite you to browse my profile. Follow me or write a message to talk about escape rooms.

4 Visited

3 Planned

Wanderer

26 Points

25
26 pts
50

All reviews

Escape room NAZI GOLD
NAZI GOLD

Było super

7/27/19 | visit date: 7/18/19

Drulcia 4 reviews

Spontanicznie wybraliśmy ten pokój i był to strzał w dziewiątkę. Bardzo ciekawy i przemyślany. Lepszy od innych o podobnej tematyce w których byliśmy.
Klimat... fenomenalny. Co tylko umiało rozwiązywanie zagadek. Uprzedzam, że w tym pokoju trzeba pomyśleć zdecydowanie należy do trudniejszych, w naszym przypadku jest to jak najbardziej na plus.
Obsługa bardzo dobrze przeszkolona. Pani Ola, która nadzorowała nasze poczynania w bardzo fajny sposób nam podpowiadała. Na koniec miło porozmawialiśmy oraz wytłumaczyła nam zagadki, które sprawiały nam jakaś trudność w trakcie gry.
Ogromnie polecam. Warto!

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Escape room Murderer's House
Murderer's House

Godny polecenia

7/27/19 | visit date: 7/27/19

Drulcia 4 reviews

Zwiedziliśmy rózne pokoje w Warszawie, ale ten zdecydowanie zasługuje na miano najlepszego. Przemyślane, nieoczywiste zagadki, które wymagają sprytu i myślenia.
Scenografia bardzo dobrze dopasowana, pokój bardzo klimatyczny idealny dla fanów kryminałów. Bardzo mało kłódek, zagadki są zautomatyzowane.
Na duży plus zasługuje tu również obsługa, można czuć się zaopiekowanym, Nikola cały czas czuwała nad przebiegiem naszej gry i służyła pomocą gdy zagubuliśmy się w wirze zagadek ?
Pokój naprawdę spełnił nasze oczekiwania i serdecznie wszystkim polecamy odwiedzenie Black Cat'a

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Escape room Powstanie Warszawskie
Powstanie Warszawskie

Bardzo specyficzny

1/31/19 | visit date: 1/30/19

Trusted review

Drulcia 4 reviews

Niektórym może się on nie spodobać. Moim odczuciu był na prawdę świetny. Zagadki momentami strasznie trudne, umiejętność czytania ze zrozumieniem jest bardzo ważna, nie wspominając juz o logicznym myśleniu i dobrym łączeniu faktów. Ja byłam w pokoju z dwoma maniakami z dziedziny historii i mimo to wszyliśmy jednie 2 minuty przed czasem. Klimat pokoi bardzo fajny. Szczególnie przez umieszczone w nim "kanały". Niestety momentami słyszeliśmy głosy uczestników z innych pokoi, lecz w naszym przypadku to nie był ogromny problem.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Very hard

Escape room Pokój hotelowy - miejsce zabójstwa
Pokój hotelowy - miejsce zabójstwa

Super przeżycie!

1/31/19 | visit date: 1/28/19

Trusted review

Drulcia 4 reviews

Pokój zrobiony niesamowicie, bardzo łatwo można było się wczuć w rolę detektywów. Bardzo polecam, szczególnie osobom lubiącym sprawy kryminalne.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard