Marta J. 15
 • Escape room Szum

  Szum
  Continuum
  Poznań

  Thriller z tych mocniejszych

  20.10.2019 | visit date: 20.10.2019

  Zajebiste wprowadzenie i klimat już w samej „poczekalni”. Świetnie skrojona historia bardziej w stylu tych „opartych na faktach”. Zagadki wymagające bardzo dużej cierpliwości i współpracy (jeśli sobie nie ufacie nie ma co 😜). Czuć grozę od samego początku dlatego osobiście zakwalifikowalibyśmy pokój do horroru, a mistrz gry zasługuje na oscara 💪 nie polecam grupom mało zaawansowanym.

 • Escape room Szaman

  Szaman
  Quest
  Poznań

  Trusted review

  Prawdziwa dżungla!

  08.02.2019 | visit date: 08.02.2019

  Cudowny klimat, najmniejszy detal dopracowany do perfekcji. Wszystkie zmysly pracują na najwyższych obrotach. Prawdziwe niebo i czujesz jakbyś był na zewnątrz. Zagadki na średnim poziomie ale przede wszystkim wystrój sprawia, ze nie chce się wychodzić z tego ER’a. Polecam z czystym sumieniem.

 • Escape room Krwawy Baron

  Krwawy Baron
  Time 4 Secrets
  Poznań

  Trusted review

  Na bogato!!!

  30.11.2018 | visit date: 30.11.2018

  Tego pokoju nie da się tak po prostu ocenić. Wystrój, klimat i rekwizyty są obłędne. Całość sprawia że nie chce się stamtąd wychodzić (a przecież o to w tej grze chodzi). Ja osobiście mogłabym tam siedzieć cały dzień, siedzieć i po prostu patrzeć - zachwycać się :) Głęboki ukłon w stronę właścicieli za ogrom wysiłku jaki widać że włożyli w ten escape room. Na prawdę warto! Moim zdaniem escape room NUMER 1!!! POLECAM!
  Chce tam wrócić ;)

 • Escape room Nawiedzony Strych

  Nawiedzony Strych
  Escape Room 16
  Poznań

  Trusted review

  Mrocznie...

  18.04.2018 | visit date: 16.04.2018

  Klimat idealnie wpisuje się w nawiedzony strych. Deski trzeszczą przy każdym ruchu, pajęczyny i rekwizyty są tak realistyczne, że nikt nie zwątpi iż na prawdę znajduje się na strychu. Całość dopełniają elementy dźwiękowe wprawiające w niepokój przez cały czas. Zagadki nie są trudne ale otoczenie skutecznie utrudnia ich rozwiązywanie. Zdecydowanie polecam!

 • Escape room Mysterious forest

  Mysterious forest
  Przygodownia
  Poznań

  Trusted review

  Ten zapach!

  03.11.2017 | visit date: 02.11.2017

  Znajdziecie się w prawdziwym lesie. Serio. Wszystko się zgadza. Odgłosy, zapachy, klimat. Chatka leśniczego urządzona w sposób niezwykle realistyczny z mnóstwem niespodzianek. Zagadki różnorodne, dobre zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych grup. Bardzo miła obsługa, która nie ogranicza się tylko do wpuszczenia do pokoju i tyle. Wprowadzenie, zaangażowanie i przede wszystkim podejście do klienta na prawdę na ogromny plus. Co jeszcze mówić ten pokój po prostu trzeba odwiedzić bo zdecydowanie zasługuje na swoje trzecie miejsce w rankingu (a nawet wyższe). Z czystym sumieniem polecamy.

 • Escape room Epidemia

  Epidemia
  Art of Escape
  Poznań

  Jak w prawdziwym laboratorium!

  27.08.2017 | visit date: 25.08.2017

  Klimat i wystrój pokoju zapiera dech w piersiach. Ilość mechanizmów robi ogromne wrażenie. Zagadki bardzo trudne, nie polecam grupom początkującym. Ostatnia zagadka pochłonęła sporo czasu ale ogólne wrażenie jest bardzo pozytywne. Polecam ta firmę!

 • Escape room Kod Da Vinci

  Kod Da Vinci
  Fabryka Pomysłów
  Nowy Tomyśl

  Super klimat!

  26.08.2017 | visit date: 21.07.2017

  Byłyśmy w czwórkę ze znajomymi. Możemy powiedzieć ze jesteśmy prawie ekspertami bo mamy ponad 20 pokoi za sobą. Ale kod da vinci nas bardzo miłe zaskoczył, nie tylko różnorodnością zagadek ale przede wszystkim klimatem jaki tam panował. Nie lubimy pokoi liniowych bo niektóre sa niedopracowane i mozna sie pogubić. Jednak kod da vinci jest jest przygotowany bardzo precyzyjnie i wszystko świetnie sie ze sobą łączy. Ogółem jedna z lepszych przygodowek! Cieszę sie ze powstał escape room w moim rodzinnym mieście, oby więcej takich pomysłów. Z niecierpliwością czekam na Afrykę Dziką :D