kacperkomin10
 • Escape room Krwawy Baron

  Krwawy Baron
  Time 4 Secrets
  Poznań

  Trusted review

  Świetna robota!

  08.10.2019 | visit date: 06.10.2019

  Świetna robota! Zdecydowanie najlepszy pokój tej firmy w jakim byłem!
  Polecam każdemu! Wystrój buduje atmosferę, zagadki wymagają czasem pogłówkowania ale są do rozwiązania! Niesamowita frajda po rozwiązywaniu każdej łamigłówki. Świetne mechanizmy. Każda zagadka jest inna. Wszystko dopracowane do perfekcji. Super pokój!

 • Escape room Galaktyka Tajemnic

  Galaktyka Tajemnic
  Escape ARENA
  Poznań

  ghhhhh .... ghhh.... Luke im your .... ghhhhh........... father

  15.08.2019 | visit date: 31.05.2019

  Świetna robota Panów z Escape Arena! Lubię pokoje od Was i nie mogę doczekać się trzeciego! Super klimat, świetne zadania. Dekoracje i wystrój wykonany z sercem. Ten pokój ma duszę! Wszystko wpisuje się w klimat. Jestem zachwycony. Widać, że macie pojęcie o czym robicie pokój. Osobiście umieszczam ten pokój w moim top3!

  Oby tak dalej!

 • Escape room 5 Morderstw

  5 Morderstw
  Questrooms
  Gdańsk

  Trusted review

  Wyścig bandytów!

  14.08.2019 | visit date: 10.08.2019

  Nasz drugi "wyjazdowy" pobyt w ER był dla nas wyzwaniem. Pierwszy raz w dwuosobowym zespole, a zadanie nie byle jakie. Pokój bardzo spójny logicznie, ze zróżnicowanymi zagadkami. Była to super zabawa, a obsługa bardzo miła. Jak będę ponownie w Gdańsku, to z pewnością odwiedzę Wasze inne pokoje! :)

 • Escape room Zaginiony Oficer

  Zaginiony Oficer
  The Bunkier Escape Rooms
  Poznań

  Trusted review

  Halo Hans.... gdzie jesteś?

  13.05.2019 | visit date: 06.05.2019

  Ten pokój odwiedziłem jako drugi w bunkrze. Organizatorzy tej rozrywki po raz kolejny udowodnili, że dbają o szczegóły a wystrój świetnie oddaje klimat fabuły. Zagadki logiczne i przystępne, a także ciekawe. Super tajemnica fabularna w dalszej części podróży śladem zaginionego oficera. Pokoje w bunkrze obfitują w bardzo duża ilość informacji, bardzo ważna jest ich selekcja by zauważyć co umacnia fabułę, a co pozwala rozwiązać zagadki. W pokoju jest co robić.
  Bardzo przyjemnie spędzony czas!

 • Escape room Alladyn

  Alladyn
  EXODUS
  Poznań

  Latający dywan i inne bajery!

  06.05.2019 | visit date: 27.04.2019

  Wizyta w Aladynie to duża przyjemność. Ciekawy wystrój , fajne mechanizmy - choć przy otwieraniu niektórych diabeł tkwi w szczegółach. Logiczne zagadki, sympatyczna obsługa.

 • Escape room NAUTILUS: The Underwater Adventure

  NAUTILUS: The Underwater Adventure
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Podwodna frajda!

  29.04.2019 | visit date: 23.03.2019

  Świetnie przygotowany pokój! Bardzo podobała mi się różnorodność zagadek, wykonanie dekoracji, elementów gry. Jest to pokój wymagający dobrej współpracy w zespole. Bardzo mi się podobało. Dobra kontrola gry przez Mistrzynię gry. Bardzo gorąco polecam ten pokój! Bardzo profesjonalna firma, z pewnością odwiedzę jeszcze Wasze pokoje :)

 • Escape room Legend of the Sword

  Legend of the Sword
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

  25.04.2019 | visit date: 23.03.2019

  W czasie bydgoskiej soboty z ER odwiedziliśmy legendę miecza. Początkowo nie planowaliśmy tego pokoju. Rozochoceni po pierwszym pokoju zagadce w tym mieście, mając troszkę czasu odpaliliśmy lockme i wpadliśmy na miłą rozrywkę! Bardzo podoba mi się dbałość o szczegóły wystroju jaką zaprezentowano w tym pokoju! Klimat był świetny i bardzo realistyczny! Kilka smaczków, jak [spojler] jednej zagadce , czy efektowne uruchomienie pewnego mechanizmu! Coś pięknego. Zagadki logiczne, dość proste - w sam raz dla początkujących graczy. Każdy z naszej grupy znalazł coś do roboty i udało się wyjść przed czasem. Bardzo profesjonalna obsługa, zabawa w miłej atmosferze.

 • Escape room Superheroom

  Superheroom
  Mr Lock Escape Room
  Bydgoszcz

  LOCKME jak można dać ocenę 11?

  25.04.2019 | visit date: 23.03.2019

  Ten pokój jest NIESAMOWITY! Najlepszy i wspaniały! Jestem fanem filmów z pod znaku marvela. Wystrój, nawiązania, smaczki komiksowo-filmowe, mechanizmy, efekty wizualne, dźwiękowe - ogień! Niezwykle spójna historia! Fabularny i merytorycznie majstersztyk!Po wielu zadaniach, których rozwiązywanie było wielką frajdą - wdrapaliśmy się na dach wieżowca, gdzie niczym Airwolf wylądował przyjazny decepticon Dawid i obwieścił wykonanie zadania! Uratowaliśmy świat! Możesz i Ty! Cudowna zabawa, wykorzystanie atrybutów superbohaterów do zagadek - genialne! Galeria postaci zaprezentowanych w pokoju - cudowna! Niezwykła równowaga - superbohaterowie nie przesłonili zagadek, ani zagadki nie przesłoniły superbohaterów.

  Gdybym mógł odwiedziłbym jeszcze raz! Polecam! Najlepszy ER w jakim byłem.

  Czy można rozszerzyć skalę ocen? To zdecydowanie najwyższa jakość!

 • Escape room Cosa nostra

  Cosa nostra
  Time 4 Secrets
  Poznań

  Księgowy mafii

  23.04.2019 | visit date: 10.03.2019

  Jakiś czas temu miałem przyjemność odwiedzić ER w klimacie mafijnym. Z oceną postanowiłem wstrzymać się do kolejnego pokoju tego typu. Myślałem, że może ciężko zrobić coś w takim klimacie. Teraz mogę powiedzieć: szczerze mówiąc podobało mi się średnio. Niektóre zadania były ciekawe, inne przekombinowane. Zawodził system komunikacji - zaciął się pewien element do otwarcia , zwątpiłem i poprosiłem o podpowiedź. Dostałem formułę którą rozwiązałem już 20 minut wcześniej. Pominąwszy, że po podpowiedź zgłaszałem się już dziesiąty raz gdy wreszcie ją otrzymałem. Pokój ma potencjał, widać jednak że piętno na nim odcisnął czas i w rozwijającej się branży się nie przebija. Może warto pomyśleć o roz/przebudowie? Było to dobrze spędzone popołudnie - jednak czuje że mogłoby być lepiej.

 • Escape room Project: Carnation

  Project: Carnation
  The Bunkier Escape Rooms
  Poznań

  Pozdrowienia z bunkra!

  23.04.2019 | visit date: 22.04.2019

  Nim przejdę do samego pokoju to powiem szczerze - zaskoczyła mnie lokalizacja. 5 lat przechodziłem obok na uczelnie i nie wiedziałem, że tam jest taki budynek! Świetny klimat. Bardzo dobre wykonanie wystroju, zagadek i wyposażenia. Ciekawe elementy zagadki, [spojler] - to dość rzadko spotykane elementy!

  Zagadki logiczne, może momentami zbyt duża ilość elementów fabularnych zacienia obraz i trzeba zdecydować i wybrać która z morza podanych informacji jest potrzebna do rozwiązania zagadki.

  Obsługa bardzo miła i pomocna. Warto odwiedzić ten pokój!

View more reviews: 1 2 3