Menu Search What is escape room? All rooms Special offers Gift vouchers Escape Room Game Log in
kacperkomin10
 • Escape room Zaginiony Oficer

  Zaginiony Oficer
  The Bunkier Escape Rooms
  Poznań

  Trusted review

  Halo Hans.... gdzie jesteś?

  13.05.2019 | visit date: 06.05.2019

  Ten pokój odwiedziłem jako drugi w bunkrze. Organizatorzy tej rozrywki po raz kolejny udowodnili, że dbają o szczegóły a wystrój świetnie oddaje klimat fabuły. Zagadki logiczne i przystępne, a także ciekawe. Super tajemnica fabularna w dalszej części podróży śladem zaginionego oficera. Pokoje w bunkrze obfitują w bardzo duża ilość informacji, bardzo ważna jest ich selekcja by zauważyć co umacnia fabułę, a co pozwala rozwiązać zagadki. W pokoju jest co robić.
  Bardzo przyjemnie spędzony czas!

 • Escape room Alladyn

  Alladyn
  EXODUS
  Poznań

  Latający dywan i inne bajery!

  06.05.2019 | visit date: 27.04.2019

  Wizyta w Aladynie to duża przyjemność. Ciekawy wystrój , fajne mechanizmy - choć przy otwieraniu niektórych diabeł tkwi w szczegółach. Logiczne zagadki, sympatyczna obsługa.

 • Escape room NAUTILUS: The Underwater Adventure

  NAUTILUS: The Underwater Adventure
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Podwodna frajda!

  29.04.2019 | visit date: 23.03.2019

  Świetnie przygotowany pokój! Bardzo podobała mi się różnorodność zagadek, wykonanie dekoracji, elementów gry. Jest to pokój wymagający dobrej współpracy w zespole. Bardzo mi się podobało. Dobra kontrola gry przez Mistrzynię gry. Bardzo gorąco polecam ten pokój! Bardzo profesjonalna firma, z pewnością odwiedzę jeszcze Wasze pokoje :)

 • Escape room Legend of the Sword

  Legend of the Sword
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

  25.04.2019 | visit date: 23.03.2019

  W czasie bydgoskiej soboty z ER odwiedziliśmy legendę miecza. Początkowo nie planowaliśmy tego pokoju. Rozochoceni po pierwszym pokoju zagadce w tym mieście, mając troszkę czasu odpaliliśmy lockme i wpadliśmy na miłą rozrywkę! Bardzo podoba mi się dbałość o szczegóły wystroju jaką zaprezentowano w tym pokoju! Klimat był świetny i bardzo realistyczny! Kilka smaczków, jak [spojler] jednej zagadce , czy efektowne uruchomienie pewnego mechanizmu! Coś pięknego. Zagadki logiczne, dość proste - w sam raz dla początkujących graczy. Każdy z naszej grupy znalazł coś do roboty i udało się wyjść przed czasem. Bardzo profesjonalna obsługa, zabawa w miłej atmosferze.

 • Escape room Superheroom

  Superheroom
  Mr Lock Escape Room
  Bydgoszcz

  LOCKME jak można dać ocenę 11?

  25.04.2019 | visit date: 23.03.2019

  Ten pokój jest NIESAMOWITY! Najlepszy i wspaniały! Jestem fanem filmów z pod znaku marvela. Wystrój, nawiązania, smaczki komiksowo-filmowe, mechanizmy, efekty wizualne, dźwiękowe - ogień! Niezwykle spójna historia! Fabularny i merytorycznie majstersztyk!Po wielu zadaniach, których rozwiązywanie było wielką frajdą - wdrapaliśmy się na dach wieżowca, gdzie niczym Airwolf wylądował przyjazny decepticon Dawid i obwieścił wykonanie zadania! Uratowaliśmy świat! Możesz i Ty! Cudowna zabawa, wykorzystanie atrybutów superbohaterów do zagadek - genialne! Galeria postaci zaprezentowanych w pokoju - cudowna! Niezwykła równowaga - superbohaterowie nie przesłonili zagadek, ani zagadki nie przesłoniły superbohaterów.

  Gdybym mógł odwiedziłbym jeszcze raz! Polecam! Najlepszy ER w jakim byłem.

  Czy można rozszerzyć skalę ocen? To zdecydowanie najwyższa jakość!

 • Escape room Cosa nostra

  Cosa nostra
  Time 4 Secrets
  Poznań

  Księgowy mafii

  23.04.2019 | visit date: 10.03.2019

  Jakiś czas temu miałem przyjemność odwiedzić ER w klimacie mafijnym. Z oceną postanowiłem wstrzymać się do kolejnego pokoju tego typu. Myślałem, że może ciężko zrobić coś w takim klimacie. Teraz mogę powiedzieć: szczerze mówiąc podobało mi się średnio. Niektóre zadania były ciekawe, inne przekombinowane. Zawodził system komunikacji - zaciął się pewien element do otwarcia , zwątpiłem i poprosiłem o podpowiedź. Dostałem formułę którą rozwiązałem już 20 minut wcześniej. Pominąwszy, że po podpowiedź zgłaszałem się już dziesiąty raz gdy wreszcie ją otrzymałem. Pokój ma potencjał, widać jednak że piętno na nim odcisnął czas i w rozwijającej się branży się nie przebija. Może warto pomyśleć o roz/przebudowie? Było to dobrze spędzone popołudnie - jednak czuje że mogłoby być lepiej.

 • Escape room Project: Carnation

  Project: Carnation
  The Bunkier Escape Rooms
  Poznań

  Pozdrowienia z bunkra!

  23.04.2019 | visit date: 22.04.2019

  Nim przejdę do samego pokoju to powiem szczerze - zaskoczyła mnie lokalizacja. 5 lat przechodziłem obok na uczelnie i nie wiedziałem, że tam jest taki budynek! Świetny klimat. Bardzo dobre wykonanie wystroju, zagadek i wyposażenia. Ciekawe elementy zagadki, [spojler] - to dość rzadko spotykane elementy!

  Zagadki logiczne, może momentami zbyt duża ilość elementów fabularnych zacienia obraz i trzeba zdecydować i wybrać która z morza podanych informacji jest potrzebna do rozwiązania zagadki.

  Obsługa bardzo miła i pomocna. Warto odwiedzić ten pokój!

 • Escape room Manewry Kartelu

  Manewry Kartelu
  GameOver Escape
  Poznań

  Plata o plomo?

  23.04.2019 | visit date: 19.04.2019

  Jestem wielkim fanem serialu Narcos. Powiem szczerze, że ilość smaczków z serialu była tak wielka, że jestem usatysfakcjonowany! DEA nie dopadła naszej grupy, niestety nie tym razem agencie Pena. Zagadki logiczne i dość przyjemne. Nie trzeba znać serialu, żeby wyjść z pokoju. Natomiast każdy fan powinien odwiedzić to miejsce. Na koniec miła niespodzianka! To mój drugi pokój w klimacie mafijnym, i zdecydowanie najlepszy. Polecam!

 • Escape room Jaskinia Hazardu

  Jaskinia Hazardu
  Escape ARENA
  Poznań

  Hazard, zagadki, wielka k(l)asa !

  09.04.2019 | visit date: 06.04.2019

  Ten ER jest taki trochę... inny. Ale inny w pozytywnym słowa znaczeniu. Już na początku powitał nas właściciel/gospodarz Sławek wraz z młodszymi pomocnikami. Powiem zdecydowanie - takie osoby powinny prowadzić pokoje zagadki. Uśmiechnięty, serdeczny i dowcipny! Wulkan pozytywnych energii! Zaraził nas tą energią. Klimat pokoju, wyposażenie coś świetnego! Zagadki umiarkowanie trudne, ale ciekawe i różnorodne :) Zwłaszcza końcowa faza zabawy jest najlepsza, kilka nowatorskich rozwiązań!

  Nowy obowiązkowy punkt na mapie Poznania!

  Nie mogę się doczekać kolejnych Waszych pokojów!

 • Escape room Wampir

  Wampir
  EXODUS
  Poznań

  Trusted review

  Zjedzony, wyrzuty i wypluty przez Wampira ;)

  26.03.2019 | visit date: 20.03.2019

  Zostałem kolacją u Aleksandra!
  Mimo starań, używania szarych komórek - pokój Wampir okazał się zbyt trudnym dla mnie i moich znajomych. Jesteśmy jeszcze zbyt początkujący. Dla mnie przyjemne jest rozkminianie jakiejś zagadki przez minutkę czy dwie (nie jakoś przesadnie dużo). Wampir w wersji powiększonej niestety nie wybacza takich sytuacji. Mimo, że nie utknęliśmy na żadnej z wielu zagadek na dłużej niż 3-4 minutki- to nie udało się wyjść. Nie jestem przyzwyczajony do modelu - "wchodzisz rozwiązujesz" albo "bierzesz podpowiedź" i lecisz dalej. Wystrój oceniam bardzo dobrze, zagadki w dużej ilości, zróżnicowane. Zabrakło niestety dobrych latarek, te ze światłem UV nie dawały rady. Ciut więcej czasu i dużo mniej dymu i jak dla mnie byłoby super! Było strasznie! No i jeden mechanizm bardzo słabo działa - chodzi o ten z wykorzystaniem powietrza.

  Niestety nieco niżej niż pokój ocenię obsługę. Pan Gospodarz był bardzo sympatyczny, ale było parę drobnych uchybień. Może nieco z przyczyn niezależnych ( odgłosy rozmowy z użytkownikami pokoju dla dzieci przy zamykaniu nas). Czy niedopatrzenia ( widzę, że na lock me od długiego czasu skarżą się na ten kiepsko funkcjonujący mechanizm, drugie to dano nam wyciszony i bez wibracji telefon do odbierania podpowiedzi, oraz w konsternacje wprawiło nas szczycenie się że tylko 10% grup wychodzi - opinie na lock me tego nie potwierdzają).

  Ogólnie Wampir to wrażenia pozytywne z pewnym niedosytem dla mnie. Może kiedyś wrócę i nie zostanę kolacją.

View more reviews: 1 2 3
This website is using cookies

You can disable them in you browser settings. Some features of this website may not work properly if you do.

See our cookie policy.

OK, I GET IT