Menu Search What is escape room? All rooms Special offers Gift vouchers Escape Room Game Log in
Paweł Prugar
 • Escape room Faraon

  Faraon
  Lock&Escape
  Poznań

  Egipska przygoda

  16.07.2019 | visit date: 11.07.2019

  Bardzo przyjemny pokój. Widać, że nie jest on z nowej generacji ER, ale przy obranej tematyce pokoju raczej nie powinno się przesadzać z elektroniką. Spoko jeśli chodzi o powierzchnie, czas oraz poziom trudności. Choć warto dodać, że naprawdę trzeba płynnie przechodzić od zadania do zadania, aby później nie ścigać się z czasem. Zadania bardzo nawiązujące do tematyki i sprawiające duża przyjemność z ich rozwiązania. Zdecydowanie dla grup doświadczonych, zgranych, max. dla 4 osób. Polecam.

 • Escape room Ca$ino

  Ca$ino
  Action Escape
  Poznań

  Trusted review

  Ciekawe doświadczenie

  01.07.2019 | visit date: 29.06.2019

  Faktycznie od momentu wejścia do tego ER da się zauważyć nieco inny charakter zabawy, niż w klasycznych pokojach zagadek, ale przecież o to chodzi, aby wyróżniać się w tłumie. :) Choć mamy tutaj nie tylko do czynienia z wykonywaniem zadań to śmiało można powiedzieć, że ta część potrzeba do wyjścia z pokoju jest najważniejsza. No chyba, że masz tak zwaną "dobrą kartę" i idzie Ci przy stole, to możesz sobie sporo życie ułatwić. Zdecydowanie pokój na plus. Warto wybrać się do tego ER w min. 3 osoby. Czasowo dla dwóch osób może być problem.

 • Escape room Primadonna

  Primadonna
  Operator Zagadek
  Poznań

  Sztuka przez duże S

  21.06.2019 | visit date: 20.06.2019

  Kolejny ER za nami! Primadonna zaskakuje przede wszystkim bardzo ciekawym połączeniem zagadek z tematem samego pokoju oraz powierzchnią całej zabawy. Zadania nie są zbyt skomplikowane, ale z pewnością miłośnicy dużej ilości zagadek nie będą narzekać, bo autorzy przygotowali ich sporo. Czas na przejście tez jest wystarczający i dający dużą swobodę w grze. Pokój na pewno można jeszcze ulepszyć, bo jak to się mówi ma potencjał i sprawić, że jest się w prawdziwej oprze czy teatrze. Czekamy na kolejne pokoje. Przemiła obsługa, która robi to z pasji.

 • Escape room Galaktyka Tajemnic

  Galaktyka Tajemnic
  Escape ARENA
  Poznań

  Kosmiczna przygoda

  04.06.2019 | visit date: 31.05.2019

  Escape Arena po raz kolejny na świetnym poziomie. Galaktyka tajemnic zaskoczyła naszą 4-osobową grupę pod wieloma względami. Z każdą chwilą poznawania galaktycznej przygody było co raz lepiej. Jeszcze przed wejściem do pokoju można było dostrzec ogromny wkład pracy oraz nietuzinkowe podejście do tematu. Później podczas zabawy było jeszcze bardziej ekscytująco. Zagadki od tych łatwych po dość trudne. Ale ich mnogość i różnorodność zwala z nóg. No i ten klimat, poczuliśmy się jak prawdziwi gwiezdni wojownicy.

 • Escape room Sheol - The Ultimate Shelter

  Sheol - The Ultimate Shelter
  The Bunkier Escape Rooms
  Poznań

  Uwaga na potwory!

  19.05.2019 | visit date: 19.05.2019

  Szeol to przygoda, która przypadnie do gustu największym fanom ER. Zabawa z każdą chwilą się rozkręca i robi się coraz bardziej ciekawa. Po pierwsze pokój stawia bardzo na współpracę, która jest niezbędna już na samym początku rozgrywki. Klimat odpowiedni, fajne rekwizyty, jednak raczej tylko do pooglądania. Bardzo spójna historia i pomysłowe połączenie elektroniki ze standardowymi kłódkami. Myślę, że grupa 3-4 osobowa będzie się tam dobrze czuć. Gorąco polecam.

 • Escape room Zaginiony Oficer

  Zaginiony Oficer
  The Bunkier Escape Rooms
  Poznań

  Pełne zaskoczenie

  06.05.2019 | visit date: 05.05.2019

  Historia zaginionego oficera wciąga bardzo mocno. Pokój wiernie oddaje tematykę zabawy. Powojenne rekwizyty, meble, obrazy itp. Idealny dla 4 osobowej grupy. [Spojler] to ciąg logicznych łamigłówek. Pokój nie jest liniowy dlatego podział zadań jest tutaj bardzo ważny. Zagadki zróżnicowane choć wszystkie utrzymane w klimacie lat wojennych. Gratka dla miłośników militariów. Ostatni etap rozgrywki bardzo emocjonujący i ciekawy. Szczerze to nie spodziewaliśmy się tego. Zabawa przednia. Gratulację dla Mistrza Gry za stworzenie takiego ER.

 • Escape room Spętani w raju

  Spętani w raju
  Escape Room Tczew
  Tczew

  Boski plan

  06.05.2019 | visit date: 04.05.2019

  Pokój inny niż wszystkie. Tematyka na pewno oryginalna, jak na ER. Zadania na łatwym lub średnim poziomie. Nas zaskoczyły dwa z nich. Na pewno szkoda, że całość odbywa się w dość ograniczonym obszarze. Wątki multimedialne zdecydowanie na korzyść. Obsługa bardzo miła, pomocna i super przygotowana.

 • Escape room Tajemnica 61. Kilometra

  Tajemnica 61. Kilometra
  Zorkout Escape Rooms
  Gdańsk

  Złoto jest nasze!

  06.05.2019 | visit date: 02.05.2019

  Drugim pokojem odwiedzonym w Gdańsku była przygodówka od Zorkout ER. Tematyka złotego pociągu jest nam mniej więcej znana, ale dzięki przybyciu do tego pokoju zagadek poznaliśmy jej alternatywną wersję. Na pierwszy plan widoczna tematyka wojskowości itp. Zadania bardzo ciekawe, widać ogrom pracy włożony w szczegóły, które czasami mogą umknąć nawet doświadczonej grupie. Choć jak się okazało w naszym przypadku, warto w drużynie mieć mniej doświadczonego gracza, który ma inne spojrzenie na otaczające go warunki gry. Generalnie pokój kłódkowy, ale jest także kilka innych rozwiązań. Końcówka zdecydowanie na korzyść. Gdańskie ER słyną chyba z miłej i profesjonalnej obsługi, bo po raz kolejny pod tym względem nie zawiedliśmy się. Gorąco polecam.

 • Escape room 5 Morderstw

  5 Morderstw
  Questrooms
  Gdańsk

  Kryminalna sprawa

  06.05.2019 | visit date: 02.05.2019

  Majówkowy wypad połączyliśmy z odwiedzeniem kilku ER na pomorzu. Szukaliśmy pokoju gdzie preferowana ilość graczy jest raczej mniejsza niż standardowe 4/5 i się udało. Pokój 5 morderstw bardzo przypadł nam do gustu. Zagadki, mimo niewielkiej powierzchni na prawdę ciekawe rozlokowane. Sporo pracy nawet dla doświadczonej pary. No i co ważne - wszystko spięte w logiczną, spójną historie. Super pomysł z oświetleniem, było parę rozwiązań (przyrządów), które zaskoczyły nawet doświadczonych graczy. Przemiła obsługa, to ważne kiedy mistrz gry wie kiedy i czy potrzebujesz pomocy ( nam nie była potrzeba na szczęście). Pokój na duży plus.

 • Escape room Alladyn

  Alladyn
  EXODUS
  Poznań

  Trusted review

  Kraina baśni

  28.04.2019 | visit date: 27.04.2019

  Bardzo przyjemny pokój. który zaskakuje przede wszystkim tematyką i klimatem. Zagadki nie są wymagające, ale bardzo oryginalne, no i ten brak kłódek zdecydowanie na plus. Zadań w sam raz dla grup 3-4 osobowych. Obsługa miła i kompetentna. Polecam.

View more reviews: 1 2 3 4
This website is using cookies

You can disable them in you browser settings. Some features of this website may not work properly if you do.

See our cookie policy.

OK, I GET IT