D3BT

D3BT

Rodzina z 3 synami na pokładzie.

13 Visited

2 Planned

Scout

55 Points

50
55 pts
100

All reviews

Escape room Ale Cyrk!
Ale Cyrk!

Z dziećmi do cyrku

8/26/19 | visit date: 4/20/19

Trusted review

Co robić z dziećmi w niezbyt słoneczny dzień? Cyrk wydał nam się świetnym pomysłem. Nalot zaplanowaliśmy z rozmachem, dorosły opiekun i aż piątka dzieci w wieku 14-7 lat, z których tylko połowa miała doświadczenie z ER. Efekty były takie jakich można się spodziewać po wizycie w na prawdę dobrym cyrku, choć rola jaką mieliśmy do odegrania bardzo nas zaskoczyła. Dzieci wyszły z wypiekami na twarzy, emocji nie brakowało, choć było się też czego bać (spokojnie, tylko troszeczkę ;) ). Dorosłego najbardziej zaskoczyło podejście do fabuły i zagadki, świetnie wpisujące się w pokój i jego fabułę.

Podsumowując świetny pokój na wizytę z dziećmi mającymi trochę doświadczenia w ER. Dorośli, którzy potrafią bawić się jak dzieci również wyjdą bardzo zadowoleni.

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Escape room Szalony naukowiec
Szalony naukowiec

Czegoś zabrakło

8/26/19 | visit date: 2/8/19

Trusted review

Pokój oceniam po kilku miesiącach od wizyty. Byliśmy tam całą rodziną z synami 14,12 i 7 lat. Być może pechowo dla tego ER mieliśmy okazję odwiedzić kilka topowych pokoi w okolicy, które przyzwyczaiły nas do dbałości o szczegóły, stworzenia miejsca które fantastycznie oddaje klimat i pozwala wczuć się w rolę. Z pewnością dla kogoś kto ma mniejsze oczekiwania może to być ciekawa propozycja. Na duży plus daję niezasłonięte okno. Po wizycie w innym pokoju i niespodziance która nas spotkała okno pozwoliło naszemu najmłodszemu synowi czuć się bezpiecznie.

Overall rating: 6/10

Customer service: 9/10

Interior: 7/10

Difficulty: Medium

Escape room Sekrety krasnoludów
Sekrety krasnoludów

Z perspektywy czasu

8/26/19 | visit date: 3/6/19

Trusted review

Przeglądając nasze opinie w LockMe zauważyliśmy, że zapomnieliśmy podzielić się naszymi wrażeniami. Pokój odwiedziliśmy całą rodziną z synami 14,12 i 7. To że od czasu odwiedzin minęło już trochę czasu, kilka kolejnych pokoi padło naszym łupem (wybieramy zwykle te z topu rankingów), a my niezmiennie wracamy wspomnieniami do Krasnoludów, najlepiej świadczy o jakości i wyjątkowości tego miejsca. Wystrój - kapitalny. Zagadki - niebanalne. Zwykle licytujemy się która była najfajniejsza, bo każdy ma inną ulubioną :-). Koniecznie wpadajcie. Będziecie się równie dobrze bawić z dziećmi jak i w towarzystwie dorosłych.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Escape room Serce Grozy
Serce Grozy

Kara musi być

8/26/19 | visit date: 8/10/19

Nie ma przeproś. Jak się podpadło niebezpiecznemu właścicielowi tajemniczej posiadłości nie ma się co dziwić, że będzie się mścić. Chwila nieuwagi i znaleźliśmy się w na prawdę mrocznym i mało przyjemnym otoczeniu. Wyjść nie było łatwo (nie licząc najmłodszego syna, który nie mając tam wiele do roboty oprócz rozbudzania swojej wyobraźni postanowił nas opuścić i wrócić po ograniu pracowników firmy w Jengę. Dziękujemy z opiekę!).

Jeśli uważacie się za ekipę z doświadczeniem w ER i żadne zagadki Wam nie straszne wpiszcie ten pokój na szczycie swojej listy ER do odwiedzenia. Klimat dość mroczny, ale nie na tyle byśmy myśleli tylko o tym by nas wypuszczono, za to zagadki wycisnęły z nas wszystkie soki a mistrz gry miał pełne ręce roboty.

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Very hard

Escape room Tajemnicza Posiadłość
Tajemnicza Posiadłość

Posiadłość odarta z tajemnic

8/26/19 | visit date: 8/10/19

Pokój o świetnym wystroju, tworzącym spójny klimat i nastrój. Niestety okazało się, że doświadczenie wyniesione z nieomal 20 pokoi pozwoliło nam pokonać wszystkie przeszkody bez większego kłopotu ( nie licząc jednej skrytki, która nas pokonała) i wyjść zdecydowanie przed czasem, co pozostawiło pewien niedosyt. Na szczęście w tej lokalizacji jest więcej pokoi, więc mieliśmy okazję wyżyć się w kolejnym ;). Nie mniej gorąco polecamy pokój początkującym, lub zaawansowanym w ramach rozgrzewki. Kilka rozwiązań z pewnością Was zaskoczy. A jedna z pewnością!

Overall rating: 8/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Easy

Escape room wyZYSKpol
wyZYSKpol

Mali agenci

8/26/19 | visit date: 8/17/19

Niby długi weekend a człowiek wylądował przy biurku w biurze, na dodatek całą rodziną ;) Swietny klimat pokoju, nieszablonowe zagadki o różnym stopniu trudności, wymagające spostrzegawczości, logicznego myślenia, matematyki a nawet zręczności. Do tego świetny klimat pokoju. Baardzo Baardzo polecamy i dużym i małym (w towarzystwie dużych).

Overall rating: 10/10

Customer service: 9/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Escape room Lokalizacja
Lokalizacja

petarda

5/15/19 | visit date: 5/14/19

To była nasza 3 wizyta w ER Tick-Tacka, który jest dla nas punktem odniesienia dla innych ER które odwiedzamy. W Lokalizacji również możecie się spodziewać świetnego wprowadzenia w klimat gry od przekroczenia progu, dbałości o szczegóły, niebanalnych zagadek, zaskakujących rozwiązań, świetnego klimatu. Słowem benchmark ER. Co ważne dla niektórych gości, my bawiliśmy się świetnie całą rodziną z najmłodszym 7 latkiem. Jeśli zastanawiasz się czy iść z dziećmi - nie ma problemu, w takim przypadku najlepiej rezerwować telefonicznie, żeby obsługa mogła dostosować scenariusz do potrzeb dnajmłodszych.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Escape room Seria Niefortunnych Zagadek
Seria Niefortunnych Zagadek

Godne polecenia

5/7/19 | visit date: 5/5/19

Trusted review

Są pokoje wyjątkowe, w których gra toczy się wartko, wszyscy mają co robić, a autorom udało się stworzyć klimat, który pozwala przenieść się w czasie i przestrzeni. Do takich pokoi należy z pewnością ten. Nawet najmłodszy, 7 letni obywatel miał co robić. Zagadki były nie liniowe, różnorodne, znalazły się też takie rozwiązania których nie znaliśmy. No i efekt WOW, o którym więcej ani słowa. Zdecydowanie miejsce z gatunku " musisz tam być". Pokój przeszliśmy w wyznaczonym limicie będąc w składzie rodzice + chłopaki w wieku 14, 12 i 7. Oceniamy trudność na trudny, patrząc przez pryzmat składu.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Escape room Cicha Noc
Cicha Noc

Rodzinna Cicha Noc

1/2/19 | visit date: 12/28/18

Świetna atmosfera od samej poczekalni, bardzo dobre prowadzenie moderatora. A pokój... dopieszczony w każdym calu, utrzymujący nastrój przez całą wizytę. detali i rekwizytów nie jest zbyt dużo, ale... wszystkie są ważne. Przyda się też dobry wzrok i słuch!! Zadania urozmaicone, naszej piątce nie udało się przebrnąć bez podpowiedzi, nie mniej daliśmy radę i możemy pokój polecić gorąco wszystkim mającym trochę doświadczenia. Pokój może nie jest 16+, ale 10+ z pewnością. I nie tylko o trudność zagadek tu chodzi. Więcej nie napiszę, żeby nie spoilerować ;)

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Escape room Fabryka Czekolady
Fabryka Czekolady

rodzinna wyprawa

12/28/18 | visit date: 12/27/18

Trusted review

Świetne miejsce na wypad z dziećmi. Nasz wspólny 3 pokój, wszyscy mieli co robić, nawet 6 latek był zaangażowany. Dbałość o szczegóły, zróżnicowane zagadki, szalenie miła obsługa i ... co najmniej jedna spoora niespodzianka. Miejsce godne polecenia i dla dużych i dla małych

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Show next