Michał R. 43
 • Escape room Sala Przesłuchań

  Sala Przesłuchań
  Escape Time
  Gdańsk

  Dla prawdziwych detektywów

  17.09.2019 | visit date: 23.03.2019

  Zdecydowanie najtrudniejszy pokój w jakim byłem. Doskonały klimat. Wymaga dużo cierpliwości od zagadkowiczów, ale nagroda za rozwiązanie jest sowita ;). Pozdrawiam Panią z Escape Time ;)

 • Escape room Pachnidło

  Pachnidło
  Escape Time
  Gdańsk

  Nigdy nie byłem dobry w wymyślaniu tytułów, a najlepsze związane z węchem i zapachami już są zajęte :)

  17.09.2019 | visit date: 16.09.2019

  Stosunkowa nowość na mapie 3-miasta.
  Postanowiliśmy wybrać się ze znajomymi., bo kilka pokoi od Escape Time mamy już za sobą i byliśmy bardzo zadowoleni. Muszę jednak ostrzec: POKÓJ TYLKO DLA ZAGADKOWICZÓW O MOCNYCH NERWACH i te słowa nie padają tu przypadkowo. Sam jestem dość wybuchowym i emocjonalnym graczem, szybko wkręcam się w klimat i łatwo mnie nastraszyć, ale w tym pokoju kilka razy piszczałem jak mała dziewczynka (!) ku zdziwieniu i uciesze moich znajomych. Wyjątkowo przerażająca historia jak z najlepszych horrorów, ale ogromną robotę robią jednak mechanizmy i wystrój pokoju. To trzeba przeżyć samemu, najstraszniejszy pokój w jakim do tej pory byłem. Fajny i klimatyczny jest również system podpowiedzi ;).
  Bez umiejętności logicznego myślenia nie należy przekraczać drzwi pokoju, gdyż jest on w miarę trudny, ale też bez przesady. Nie dla totalnych laików - coś tam już za sobą trzeba mieć.
  Pozdrawiam obsługę, a żądnych przygód i grozy zapraszam do tego pokoju.

 • Escape room Pogrzebane Tajemnice

  Pogrzebane Tajemnice
  No Way Out
  Gdańsk

  Przerażająco-okultystyczny ;)

  17.09.2019 | visit date: 11.09.2019

  Jeden z najbardziej przerażających pokoi, których dotychczas byłem. Może nawet najbardziej przerażający. Utrzymany w fajnym okultystycznym klimacie. Zaskakująca nieliniowość i wiele możliwości wyjścia z pokoju :D. Bardzo ciekawie wykonane zagadki i bardzo pozytywny prowadzący, którego pozdrawiam ;). Zdecydowanie dla zaawansowanych graczy, którzy mają za sobą kilka pokoi, wiedzą "czym to się je" i na co zwracać uwagę. Polecam wszystkim :)

 • Escape room Pokój Czarnego Pana

  Pokój Czarnego Pana
  Find The Key
  Grudziądz

  Super klimatycznie :D

  16.07.2019 | visit date: 10.07.2019

  Świetny pokój dla fanów Harrego Pottera i nie tylko. Mimo mrocznie brzmiącego opisu warto wybrać się tam również z dzieckiem :).

 • Escape room Laboratorium strachu

  Laboratorium strachu
  Find The Key
  Grudziądz

  Strach się bać :)

  16.07.2019 | visit date: 10.07.2019

  Pokój moim zdaniem zdecydowanie dla graczy z doświadczeniem. Nie musi być ono wielkie, aczkolwiek przyda się w rozwiązywaniu zagadek logicznych. Świetny klimat laboratorium-więzienia. Warto też dodać, że jest to pokój dla grup z dobrą umiejętnością współpracy na czym zakończę, żeby nie zdradzać szczegółów ;). Pozdrawiam

 • Escape room Statek Piracki

  Statek Piracki
  Find The Key
  Grudziądz

  Świetny statek

  16.07.2019 | visit date: 10.07.2019

  Pokój przede wszystkim świetnie oddaje klimat statku pirackiego. Starannie dobrane rekwizyty sprawią, że będzie to prawdziwa gratka również dla oczu ;). Zagadki przystępne dla każdego. Moim zdaniem jest to świetny pokój, żeby zacząć zabawę z escape roomami. Pozdrawiam.

 • Escape room Krwawy wódz

  Krwawy wódz
  Escape Time
  Gdańsk

  WOW!

  10.03.2019 | visit date: 07.03.2019

  Pokój dostarcza świetnej rozrywki na bardzo wysokim poziomie. Idealny dla fanów horrorów i filmów gore. Nie był trudny z mojego punktu widzenia (mam już za sobą kilka pokoi na chwilę pisania tej opinii), ale może dzięki temu dużo dynamiczniej szło to mi i mojej ekipie :) Potrzebowaliśmy jednej podpowiedzi, ale to raczej z uwagi na nasze gapiostwo (pozdrawiam Pana z Obsługi ;) ). Ocena 10/10 bez wahania.

 • Escape room Krwawa Rzeźnia

  Krwawa Rzeźnia
  Questrooms
  Gdańsk

  Super pokój

  23.01.2019 | visit date: 22.01.2019

  Bardzo fajny pokój. Były elementy grozy ;). Polecam każdemu.

 • Escape room Ucieczka z więzienia

  Ucieczka z więzienia
  Questrooms
  Gdańsk

  Lekki zawód

  12.11.2018 | visit date: 11.11.2018

  Pokój zorganizowany średnio, obsługa co prawda miła i pomocna, ale zawodzą niestety bardzo podstawowe sprawy takie jak sprawność sprzętu (rozładowana bateria).
  Komunikacja z obsługą na niskim poziomie, z powodu wymienionego wcześniej (sprawność sprzętu) jak i rodzaj komunikacji pozostawia wiele do życzenia.
  Oklepane zagadki w postaci mnóstwa kłódek.
  Nawiązując do już pojawiającego się tematu: podpowiedzi. Podpowiedzi dawane nie zawsze gdy było to potrzebne oraz to o czym wspomniałem: realizacja systemu podpowiedzi.
  Ocenę za obsługę zdecydowanie podwyższył zabawny Pan z obsługi.
  Zważywszy na moje dotychczasowe doświadczenia w lepiej zorganizowanych ocena ogólna: 5.
  Należałoby pomyśleć o czymś bardziej kreatywnym, aby mieć jakieś szanse na dynamicznie rozwijającym się rynku Escape Room'ów.

 • Escape room Tajemnica Atlantydy

  Tajemnica Atlantydy
  Escape Me
  Gdynia

  Super sprawa :D

  27.10.2018 | visit date: 26.10.2018

  Pokój świetnie zorganizowany i utrzymany w tajemniczym klimacie. Polecam każdemu ;)

View more reviews: 1 2