Selionix
 • Escape room Zasypani

  Zasypani
  ESC Room
  Szczecin

  Pada Śnieg...

  11.01.2019 | visit date: 10.01.2019

  Obsługa fantastyczna, bardzo rozmowna, zabawna. Wystrój pokoju świetnie odzwierciedlał fabułę.Mimo tego że pokój oznaczony jest jako dla początkujących potrafi zaskoczyć nawet doświadczone grupy. Podpowiedzi od Mistrza gry nie psuły zabawy (daje je tylko na życzenie oraz w formie nieoczywistej). Wyszliśmy z pokoju bardzo zadowoleni i zaskoczeni. Polecam dla każdej grupy.

 • Escape room Piracka Skrzynia Umarlaka

  Piracka Skrzynia Umarlaka
  Escape Me
  Szczecin

  Arrrr....

  10.01.2019 | visit date: 06.12.2018

  Obsługa świetna i profesjonalna. Pokój z przepięknym wnętrzem, oddającym klimat. W pełni wykorzystana przestrzeń. Zagadki logiczne mimo nieliniowości. Ciekawe i czasem zaskakujące. Mistrz gry świetnie odgrywa swoją rolę choć trzeba się z nim zaprzyjaźnić. Osoby w każdym wieku będą się tam dobrze bawić.

 • Escape room Demon Asylum: Nekromanta

  Demon Asylum: Nekromanta
  Liga Odkrywców
  Szczecin

  Rozczarowani

  10.01.2019 | visit date: 09.01.2019

  Obsługa miła i profesjonalna. Wprowadzenie średnie. Wystrój pokoju w 100 procentach oddaje charakter gry. Świetne zagospodarowanie przestrzenne. Niestety troszkę się sypie i wymaga renowacji( podobno niedługo się zamyka więc rozumiem). Rozpoczęcie swietne. Niestety fabuła z czasem traci urok. Zbyt wiele oczywistości i podpowiedzi. Irytujace rozwiązanie systemowe. Mistrz gry w ogóle nie wczuwa się w swoją rolę. Polecam dla grup początkujących.

 • Escape room Se7en

  Se7en
  ESC Room
  Szczecin

  Perspektywa

  09.01.2019 | visit date: 09.01.2019

  Wystrój pokoju prosty, ale oddający klimat. Zagadki na wysokim poziomie, interesujące i innowacyjne. Można było spotkać się z czymś nowym. Polecam dla doświadczonych graczy( min 5 pokoi w tym klimacie). Podpowiedzi bezproblemowe. Nie wszystko jest na widoku. Obsługa miła.

 • Escape room Chatka Hagrida

  Chatka Hagrida
  Escape Me
  Szczecin

  Długowyczekiwany list z Hogwartu

  09.01.2019 | visit date: 07.12.2018

  Firma na wysokim poziomie. Od samego początku profesjonalizm. Już sama poczekalnia oddaje klimat. Miła obsługa. Wystrój pokoju od razu przenosi cię w świat Harrego Pottera. Zagadki logiczne, nieliniowe i nie zawsze łatwe( co tylko dodaje uroku). Dobry kontakt z Mistrzem Gry oraz ciekawe rozwiązanie. Dobra zabawa również dla dorosłych. Pozycja obowiązkowa dla roczników wychowanych na HP. Całość zwieńcza świetna muzyka.