Simeon
 • Escape room Se7en

  Se7en
  ESC Room
  Szczecin

  Out of ranking review

  Świetny

  11.08.2019 | visit date: 10.08.2019

  Bardzo dobry pokój, choć trochę wysłużony. Fajna interakcja Mistrza Gry z grupą. Ciekawe zagadki, liniowość wpływająca na niewysoki poziom trudności. Moim zdaniem zdecydowanie nie jest to pokój dla doświadczonych.
  Początkująca część grupy wyszła zachwycona, doświadczona część - zadowolona z przejścia ciekawego pokoju.
  Polecam.

 • Escape room Komnata Tajemic

  Komnata Tajemic
  Escape Me
  Szczecin

  Out of ranking review

  Liczę na ciąg dalszy przygód z HP w nowej lokalizacji

  14.02.2019 | visit date: 10.02.2019

  Pokój odwiedzony na ostatnią chwilę. Na szczęście pojawiła się dobra wiadomość, będą nowe pokoje w innej lokalizacji. A ci co jeszcze nie byli w tych jeszcze przez kilka dni otwartych, w te pędy, żeby później nie żałować. Odwiedziliśmy Komnatę we dwójkę. Pokój trudny nie jest, ale współpraca jak najbardziej wskazana. Bawiliśmy się świetnie i czekamy z niecierpliwością na kolejne pokoje.

 • Escape room Koneser

  Koneser
  DreamScape
  Poznań

  Po prostu WOW!

  14.02.2019 | visit date: 10.11.2018

  Przed odwiedzeniem tego pokoju, miałem mieszane uczucia. Bo tematyka nie do końca do mnie przemawiała. Zdecydowała pozycja w rankingu. I nie zawiedliśmy się, ba, gdy mam wybrać najlepszy z 60 do tej pory odwiedzonych pokoi, wymieniam jednym tchem 3, Koneser jest wśród nich. Idealne jest tutaj wszystko, Fantastyczne różnorodne zagadki, mega oddany klimat, ciąg logiczny zagadek bez zarzutu. Przygoda którą czuje się od pierwszej minuty aż do wyjścia. Satysfakcja z wyjścia ogromna, a to się nie zawsze zdarza. Będąc kolejny raz w Poznaniu na pewno odwiedzę drugi pokój tego ER. Polecam wszystkim, bardzo :)

 • Escape room Kuźnia Krasnoluda

  Kuźnia Krasnoluda
  Escape Me
  Szczecin

  Out of ranking review

  Tutaj nie da się niżej na 10

  14.02.2019 | visit date: 13.10.2018

  Ocenianie pokoi w Escape Me jest nudne. Klimat na 10, obsługa na 10, opinia na 10. I tak za każdym razem.
  Już nawet nie wiem co napisać, żeby nie kopiować tekstu z ostatniej mojej opinii pokoju tego ER. Wszystko tu gra. Te pokoje po prostu trzeba odwiedzić, wszystkie w tej lokalizacji.

 • Escape room Leśne Trolle

  Leśne Trolle
  Warsztatownia
  Szczecin

  Out of ranking review

  Świetna zabawa

  14.02.2019 | visit date: 14.07.2018

  Polecam wszystkim. Byliśmy w czwórkę z dwójką dzieciaków w wieku 9-10 lat. Bawili się świetnie, my również ;).
  Zachwyt (po raz kolejny w tym miejscu) powoduje, że trzeba odwiedzić trzeci pokój. Poziom trudności idealny dla młodszych. Przemiła obsługa. Świetnie oddany klimat i zagospodarowana przestrzeń pokoju.

 • Escape room Szalony Naukowiec

  Szalony Naukowiec
  Open The Lock
  Gorzów Wielkopolski

  Jest ok

  14.02.2019 | visit date: 10.06.2018

  W pokoju byłem z dwoma początkującymi osobami, z czego jednej pokój się podobał, drugiej nie zachęcił do dalszych wizyt. Jeżeli o mnie chodzi, pokój jest ok. I tyle. Brak ochów i achów, ale też nie ma się do czego przyczepić. Są lepsze pokoje w tym miejscu i je polecam odwiedzić w pierwszej kolejności.

 • Escape room Klub dżentelmenów

  Klub dżentelmenów
  Escape8
  Wrocław

  Trusted review

  WOW!

  14.02.2019 | visit date: 29.10.2017

  Świetny pokój! Wszystko w nim grało. Fantastyczna obsługa, super wprowadzenie, ciąg logiczny, bardzo różnorodne i mega ciekawe zagadki. Wystrój bardzo w klimacie. Pokój nie jest łatwy, ale polecam go wszystkim. Naprawdę warto ;)

 • Escape room Jumanji

  Jumanji
  HURRY UP
  Wrocław

  Trusted review

  Ścisłe TOP

  13.02.2019 | visit date: 27.10.2017

  W pokoju byłem dość dawno, zdążyłem po nim odwiedzić kilkanaście kolejnych pokoi, Jednak dalej znajduje się w moim ścisłym prywatnym TOP3, przy czym ciężko wybrać ten najlepszy. We Wrocławiu jest to na pewno Jumanji. W pokoju gra wszystko, klimat - nie widziałem lepiej oddanego. Zagadki - ciąg logiczny bezbłędny, powiązanie z tematyką pokoju - bardziej się nie dało. Poziom trudności - idealny. Generalnie od wejścia do pokoju, aż do wyjścia czuliśmy się jak w filmie. Nigdy wcześniej i nigdy później gra w ER, aż tak mnie nie wciągnęła. Polecam wszystkim, ten pokój trzeba odwiedzić. Po prostu trzeba.

 • Escape room Czarny motylek

  Czarny motylek
  Fox O'clock
  Wrocław

  Trusted review

  Bardzo dobry, warty odwiedzenia

  13.02.2019 | visit date: 27.10.2017

  W pokoju byłem dość dawno, sporo mogło się pozmieniać, miejcie to na uwadze. Odwiedzony został jako drugi z pięciu tamtego dnia i siedmiu łącznie podczas weekendu z ER we Wrocławiu. Było kilka które mi spodobały się bardziej, ale było też kilka gorszych. W tamtym momencie był chyba na pierwszym miejscu rankingu wrocławskiego, co, nie po raz pierwszy, spowodowało u mnie że oczekiwania były zbyt duże i sprawiły że czegoś w tym pokoju zabrakło. Niby zagadki logiczne, ciąg zachowany, klimat ok. Jednak zabrakło mi w tym pokoju jakiegoś WOW. Mimo wszystko, zdecydowanie warty polecenia, zwłaszcza że przez ponad rok mogło się dużo na plus pozmieniać i znając ekipę Fox O'clock, dużo się w tym kierunku pozmieniało.
  Pozdrawiam i polecam

 • Escape room Identity

  Identity
  Exit19.pl
  Wrocław

  Trusted review

  Zderzenie z inną rzeczywistością

  13.02.2019 | visit date: 27.10.2017

  Wyjazd ze Szczecina i odwiedzenie nowo otwartego pokoju (wtedy) w mieście gdzie możliwości i wymagania są zupełnie inne, to duże zderzenie z rzeczywistością. Rozwiązania, które (na tamten czas) wprawiały nas w osłupienie i co chwilę na naszych twarzach pojawiało się nieme "jak?".
  W kwestii ER wszystko poszło do przodu i zdaję sobie oczywiście sprawę, że takie pokoje to teraz standard, zwłaszcza w większych miastach. Jednak Tożsamość odwiedzić zdecydowanie warto. Polecam wszystkim

View more reviews: 1 2 3 4 5