Niedźwiedzie
 • Escape room Uwięzieni w Ciemności

  Uwięzieni w Ciemności
  Fabryka Czasu
  Bydgoszcz

  Hello darkness

  06.10.2019 | visit date: 06.10.2019

  Bardzo miły i przyjemny (hue hue :P ) pokój utrzymany w klimacie horroru. Zagadki nie są trudne, ale nawet doświadczonym uciekinierom dadzą sporo frajdy - nam udało się wyjść w pół godziny :). Mistrz gry ( właściciel) bardzo zaangażowany, naprawdę dawał radę. Parę razy zdarzyło mi się podskoczyć ze strachu. Polecamy bardzo!

 • Escape room Koszmar

  Koszmar
  WALKOUT
  Gdynia

  Jak w najlepszym koszmarze :)

  06.04.2019 | visit date: 31.03.2019

  Nasz pierwszy pokój w Walkoucie, ale na pewno nie ostatni! Zagadki na fajnym poziomie, pokój bardzo klimatyczny i nawet udało mi się przestraszyć :) Spora ilość pomysłowych łamigłówek, idealna zarówno dla bardziej doświadczonych jak i mniej doświadczonych grup. My jak zwykle byliśmy we dwoje, wyszliśmy kilkanaście minut przed końcem, bez podpowiedzi. Serdecznie polecamy i na bank powrócimy do reszty pomieszczeń :)

 • Escape room Grobowiec Faraona

  Grobowiec Faraona
  Pokoje Tajemnic
  Gdańsk

  WOW!

  10.02.2019 | visit date: 10.02.2019

  Grobowiec Faraona to jeden z lepszych pokoi w których mieliśmy okazję być . Klimat jest niesamowity ( nawet samochody przejeżdżające nad głową sprawiały wrażenie części przygody :P) Zagadek jest od groma, ale to dzięki temu cały czas byliśmy zajęci i każde z nas miało co robić. Kilka rozwiązań naprawdę nas zaskoczyło - na pewno w trakcie przechodzenia pokoju trzeba być bardzo uważnym na wszelkie podpowiedzi - werbalne i niewerbalne ;) . No i ta satysfakcja kiedy wyjdziesz bez podpowiedzi - oh yeah :). Myślę, że pokój jest dobry zarówno dla par (ale tych bardziej doświadczonych) jak i większych grup. Obsługa bardzo, bardzo dobra. Już nie możemy doczekać się kolejnego pomieszczenia :)

 • Escape room Tajemnica 61. Kilometra

  Tajemnica 61. Kilometra
  Zorkout Escape Rooms
  Gdańsk

  Dla lubiących wyzwania

  10.02.2019 | visit date: 03.02.2019

  Świetny pokój z masą różnych zagadek. Wystrój dopracowany w najmniejszych szczegółach i świetne wprowadzenie na samym początku ( chyba najbardziej klimatyczne z jakim do tej pory się spotkaliśmy :)) Pokój nie należy do łatwych, byliśmy we dwójkę i wyszliśmy chwilkę po czasie dlatego myślę, że sprawdzi się dla bardziej doświadczonych grup 3-4 osobowych. Obsługa na duuuuży plus. Wrócimy :)

 • Escape room Śmierć w Bractwie

  Śmierć w Bractwie
  Questrooms
  Gdańsk

  Jak zwykle wspaniale :)

  03.02.2019 | visit date: 27.01.2019

  Kolejny nasz pokój w Questrooms (zostały już tylko dwa :( zróbcie kolejne plis!) tym razem przechodziliśmy go w czwórkę, a nie we dwójkę. Jak zawsze - zaskakujące rozwiązania, świetne zagadki i niezawodna obsługa. Udało nam się wyjść 15 minut przed czasem bez żadnej podpowiedzi. Myślę, że pokój jest dobry zarówno dla 3 jak i większej ilości graczy.

 • Escape room Teatr żywych lalek

  Teatr żywych lalek
  Escape Gdańsk
  Gdańsk

  Świetny klimatyczny pokój

  18.01.2019 | visit date: 13.01.2019

  Kolejny ( po Pułapce Szeryfa) bardzo dobry pokój ekipy z Escape Gdańsk :) Klimat nie zawodzi (jest mały dreszczyk) zagadki są ciekawe i zróżnicowane. We dwójkę poradziliśmy sobie całkiem nieźle :) Czekamy na kolejne pomieszczenie!

 • Escape room Czarnobyl – ostatnia godzina

  Czarnobyl – ostatnia godzina
  Questrooms
  Sopot

  Prawdziwy klimat elektrowni

  10.12.2018 | visit date: 09.12.2018

  Nasz kolejny pokój w Questrooms i jak zawsze na najwyższym poziomie. Pokój nieliniowy więc i zagadki trochę trudniejsze ale bardzo spójne i logiczne. Elektronika w Czarnobylu to istny majstersztyk - rozwiązania z którymi jak dotąd nigdzie się nie spotkaliśmy. Atmosfera pokoju świetna i obsługa najfajniejsza w Trójmieście ! :)

 • Escape room Ale Cyrk!

  Ale Cyrk!
  Escape Time
  Gdańsk

  Na wesoło :)

  02.12.2018 | visit date: 02.12.2018

  Wyjątkowy pokój z niesamowitą "scenografią". Już od samego wejścia byliśmy zaskoczeni całą pomysłowością, a po otwarciu właściwych drzwi jedyną słuszną reakcją było WOOOOOOOW. :D Brak kłódek buduje klimat aczkolwiek na pewno utrudnia nieco zadanie :) Myślę, że dla dwóch osób jest to dosyć trudny pokój - nas pokonał i wyszliśmy już po doliczonym czasie i kilku podpowiedziach. Zabawa jednak była przednia i na pewno możemy polecić Ale Cyrk

 • Escape room The Final Show

  The Final Show
  Zorkout Escape Rooms
  Gdańsk

  Świetny, zaskakujący pokój!

  30.11.2018 | visit date: 25.11.2018

  Final Show to nasz pierwszy pokój w Zorkout i jesteśmy oczarowani. Naprawdę genialnie wykreowane pomieszczenie, parę elementów nas zaskoczyło. Pokój nie jest najłatwiejszy ( chodzimy we dwójkę) ale udało nam się wyjść 6 minut przed czasem z 2 czy 3 podpowiedziami. Niepozorne wnętrze kryje w sobie wiele ciekawych zagadek a historia jest spójna i interesująca. Obsługa przemiła i pomocna. Na pewno wrócimy do reszty pokojów :)

 • Escape room Krwawa Rzeźnia

  Krwawa Rzeźnia
  Questrooms
  Gdańsk

  Chrum chrum

  24.11.2018 | visit date: 18.11.2018

  Po wizytach w niesamowitych Rytuale i 5 morderstwach nie zawiedliśmy się także klimatem Krwawej Rzeźni. Świetne, niespodziewane rozwiązania, horrorowy klimacik i zagadki, które wcale nie okazały się takie łatwe. Nie jest to nasz faworyt z Questrooms, ale niezmiennie Was uwielbiamy :). Obsługa jak zawsze bardzo dobra :)

View more reviews: 1 2