Łukasz S. 48
 • Escape room Operacja Byfyj

  Operacja Byfyj
  Open The Lock
  Rybnik

  Śląska perełka

  17.02.2020 | visit date: 16.02.2020

  Nie będę się za bardzo rozwodził w tej opinii. Ten pokój to jest coś oryginalnego i coś czego nigdzie indziej nie znajdziecie. Must have na waszej eskejpowej liście podbojów.

  Zagadki są oryginalne, mega satysfakcjonujące, a fabuła to wszystko pięknie spina. Dbałość o detale powala, wszystko jest wypieszczone i dopięte na ostatni guzik. To plus specyficzny urok prowadzącego sprawi, że każdy wyjdzie zadowolony.

 • Escape room Niepokój

  Niepokój
  ER 1871 Inny Wymiar
  Chorzów

  Niepokojąco wspaniały...

  22.01.2020 | visit date: 11.01.2020

  Pokój był dla mnie bardzo pozytywnym zaskoczeniem, jeśli można tak to ująć w kontekście tego co może nas tam spotkać. Wprowadzenie ok, choć można by je zrobić bardziej przyjazne graczom pod pewnym względem. Klimat, no cóż Inny Wymiar świetnie wykorzystuje atuty swojego lokalu i świetnie to działa.

  W pokoju zeszło w pokoju dość długo ale pozwolono nam dokończyć grę po czasie za co ogromny plus i ukłony. Pokój na pewno wchodzi do mojej topki i zapamiętam go na długo. Ocenę ucinam jednak troszeczkę za pewne niedociągnięcia techniczne, które niepotrzebnie utrudniły i przedłużyły nam grę.

  Polecam ten pokój z całego, zatrwożonego serca. Nie zawiedziecie się.

 • Escape room Złe Miejsce

  Złe Miejsce
  Maze Kraków
  Kraków

  Trusted review

  Nazwa bywa myląca

  06.11.2019 | visit date: 05.11.2019

  Doczekaliśmy się wreszcie premiery złego miejsca i.. nie jest źle. Pokój jest na pewno bardzo dobrym wyborem dla niedoświadczonych grup i świetny na rozpoczęcie swojej przygody z ER, jeśli ktoś lubi dreszczyk emocji. Nam poszło bardzo szybko, ale nie wyszliśmy stamtąd zawiedzeni. Wystrój bardzo fajny, zagadki jak na ten poziom trudności ciekawe. Urwałem trochę ocenę, bo wprowadzenie i zagadki wymagają jeszcze szlifów. Ale pokój ma jakieś 3 dni, więc na spokojnie :) Pokój na pewno potrzebny na eskejpowej mapie Krakowa. Polecam z czystym sumieniem

  Maze Kraków

  Answer Maze Kraków

  Bardzo dziękujemy za uczciwą i konstruktywną opinię! Czujemy się zmotywowani do kontynuowania pracy nad pokojem. Mamy jeszcze kilka pomysłów na zagadki, więc sukcesywnie będą one wdrażane, tak aby ciekawie utrudnić rozgrywkę. :) Jeszcze raz bardzo dziękujemy! Miło nam było Państwa gościć!