Menu Search What is escape room? All rooms Special offers Gift vouchers Escape Room Game Log in
Asistasi
 • Escape room Zasypani

  Zasypani
  ESC Room
  Szczecin

  Chatka w górach

  08.07.2019 | visit date: 08.07.2019

  Pokój bardzo ciekawy, zagadki różnorodne co nam się bardzo podobało! System podpowiedzi na bardzo dobrym poziomie, sympatyczna obsługa. Pokój idealny dla osób rozpoczynających swoją przygodę z escape roomami. Doświadczeni też nie będą się tam nudzić, lecz mogą szybko skończyć.

 • Escape room Cela 107

  Cela 107
  Intrigue Escape Room
  Szczecin

  Cela

  30.06.2019 | visit date: 30.06.2019

  Pokój fajnie oddaje klimat prawdziwej celi, zagadki są bardzo logiczne i wbrew pozorom dosyć proste, nie należy zbyt dużo kombinować. Ciekawy system podpowiedzi, inny i dobry zarazem. Logiczne zagadki, żadnej magii w nich nie ma, ale jest ich sporo, więc polecam iść większą grupą niż 2 osoby. Ogólnie na plus. Sympatyczna obsługa!

 • Escape room Se7en

  Se7en
  ESC Room
  Szczecin

  Trafiony spontan

  28.03.2019 | visit date: 23.03.2019

  Do pokoju se7en wybraliśmy się bardzo spontanicznie, rezerwując na ostatnią chwilę. Jednak okazało się to strzałem w 10! Byliśmy 4 osobową ekipą w tym 2 osoby doświadczone i 2 początkujące, ale mimo wszystko każdy znalazł coś dla siebie. Pokój dość liniowy i bardzo logiczny, nic nie było przypadkowe. Mimo, że nie oglądaliśmy filmu, na podstawie którego pokój był tworzony to w niczym to nie przeszkadzało, a nam klimat udzielił się bardzo szybko. System podpowiedzi ok, ale zabiera naszym zdaniem zbyt dużo czasu na otrzymanie odpowiedzi. Ogólnie polecamy.

 • Escape room Komnata Tajemic

  Komnata Tajemic
  Escape Me
  Szczecin

  Halloween w Komnacie

  31.10.2018 | visit date: 31.10.2018

  Komnatę Tajemnic wybraliśmy na tegoroczne świętowanie Halloween. Skuszeni dobrymi opiniami oraz świetnym wrażeniem jakie wywrło na nas Escape Me w chatce Hagrida wybraliśmy się na jej podbój. Był to świetnie spędzony czas, zagadki bardzo ciekawe. Nie tylko mechaniczne, jak to miało miejsce w Chatce Hagrida. Nie chcę za wiele zdradzać, ale na pewno nie były to stracone pieniądze i czas. Momentami ciężko było ruszyć z miejsca, ale tutaj bardzo pomocna okazała się nasza Mistrzyni Gry. Polecamy!

 • Escape room Chatka Hagrida

  Chatka Hagrida
  Escape Me
  Szczecin

  Wypad do Hagrida

  14.09.2018 | visit date: 01.07.2018

  Super pokój nie tylko dla fanów Harrego Pottera! Zagadki na przyjemnym poziomie, a obsługa fajnie wyczuwała moment, w którym potrzebowaliśmy pomocy. Każdy znajdzie w tym pokoju coś dla siebie. Jest bardzo logiczny i spójny! Nic nie jest przypadkowe. Polecam!

 • Escape room Szpital Psychiatryczny

  Szpital Psychiatryczny
  Escape Zone Koszalin
  Koszalin

  Idzie zwariować

  14.09.2018 | visit date: 20.08.2018

  Mistrz gry to bardzo pozytywny człowiek, zagadek było dużo. Klimat szpitalu okej. Trochę mało logiczne te zagadki i przechodzenie między nimi, serio można zwariować... w końcu to psychiatryk :D

 • Escape room Szepty

  Szepty
  Escape Room Szczecin
  Szczecin

  Szepty

  14.09.2018 | visit date: 08.01.2018

  Wprowadzenie do pokoju było bardzo fajne. Niestety na tym się kończy... Pokój nudny, zagadki niejasne. System podpowiedzi tragedia... pani nie nadążała ogarniać wszystkie pokoje. Szybko wyszliśmy z zawiedzionymi minami w stylu: "To już?".

 • Escape room Zbrodnia w domu leśniczego

  Zbrodnia w domu leśniczego
  iESCAPE
  Olsztyn

  Pierwszy raz

  14.09.2018 | visit date: 02.05.2018

  To był mój pierwszy escape room w życiu. Poziom idealny, wyszliśmy w ostatniej minucie. Wchodząc do pokoju miałam wrażenie jakbym naprawdę znajdowała się w domku w lesie. Super klimat! Dzięki temu pokojowi, pokochałam escape roomy :)

  Answer iESCAPE

  Bardzo nam miło, że to właśnie u nas zaczęła się Pani przygoda z escape roomami, a tym bardziej, że udało nam się zarazić Panią miłością do tej rozrywki. Bardzo nas to cieszy :) Z reguły właśnie Leśniczówkę polecamy na początek - super, że u Pani też się to sprawdziło. Dziękujemy pięknie za miłe słowa. Do zobaczenia w kolejnych pokojach :)

 • Escape room Phantom of Alt Allenstein

  Phantom of Alt Allenstein
  iESCAPE
  Olsztyn

  Obowiązkowy przystanek w Olsztynie

  14.09.2018 | visit date: 02.05.2018

  Najlepszy pokój. Zagadki na bardzo wysokim poziomie, dobracowane na 5 z plusem. Za każdym razem gdy jestem w Olsztynie, koniecznie odwiedzam iEscape. Obsługa i system podpowiedzi na plus. Polecam!

  Answer iESCAPE

  Wow ! Bardzo, bardzo dziękujemy :) Te miłe słowa ogromnie nas cieszą :) Czekamy zatem na Pani kolejną wizytę w Olsztynie. Do zobaczenia :)

 • Escape room Piła

  Piła
  LOCKED Escape Room Piła
  Piła

  Szczypta grozy

  14.09.2018 | visit date: 14.09.2018

  Jeden z fajniejszych pokoi w jakich byłam. Mega klimat, można się poczuć jak bohater Piły. Zagadki na fajnym poziomie. Bardzo polecam! Dodatkowo super obsługa, która świetnie nakręca klimat.

This website is using cookies

You can disable them in you browser settings. Some features of this website may not work properly if you do.

See our cookie policy.

OK, I GET IT