zmorcia
 • Escape room Czarny motylek

  Czarny motylek
  Fox O'clock
  Wrocław

  Trusted review

  Trochę strasznie

  29.10.2019 | visit date: 26.10.2019

  Pokój odwiedziliśmy w 3 dość doświadczone osoby i wszyscy stwierdziliśmy, że pokój nie należał do trudnych. Wszystkie zagadki łączyły się w całość, żadna nie wymagała większych rozkmin.
  Sam klimat pokoju trzyma w napięciu, lecz nie ma momentów wyjątkowo strasznych.
  Pokój zadbany, wszystkie szczegóły dość dobrze dopracowane, jednak sam pokój nie wyróżnił się niczym, ani niczym nas nie zaskoczył. Wszystko było jednak poprawne. :)
  Doradzałabym odwiedziny na początku swojej kariery ER, ze względu na łatwy poziom i ciekawy klimat.

 • Escape room Murder at the office

  Murder at the office
  Exit19.pl
  Wrocław

  Trusted review

  Szybkie śledztwo kryminalne

  18.10.2019 | visit date: 17.10.2019

  Świetny pokój, który zmusza do myślenia w trochę inny sposób niż tradycyjne escape roomy. Do rozwiązania jest zagadka kryminalna, która angażuje od samego początku. Wszystkie zagadki tematycznie powiązane są w klimatem pokoju, dodatkowo dość różnorodne.
  Pokój naprawdę dopracowany jest pod każdym względem. Obsługa jak to zawsze w EXIT19 na najwyższym poziomie.
  Pomimo możliwość uczestniczenia w pokoju w 7 osób, myślę że 4 osoby to optymalna liczba (w tym osób my byliśmy).
  Polecam pokój jako rodzynek na rynku wrocławskim, trzyma w napięci i zapewnia świetną zabawę. Naprawdę poczuliśmy się tam jak w urzędzie skarbowym podczas ściśle tajnej akcji.

 • Escape room Jumanji

  Jumanji
  HURRY UP
  Wrocław

  Udało się wyrzucić 5 :)

  16.10.2019 | visit date: 10.10.2019

  Poza pierwszą zagadką, która zajęła nam 15 minut to cały pokój zrobiliśmy w błyskawicznym tempie. Wszystkie zagadki łączy się w naszej głowie jak kawałki puzzli, by na końcu pozwolić nam uciec z gry. :)

  Pomimo swojego wieku w pokoju wszystko zadziałało bez problemu. Klimat nadają bardzo dopracowane ozdoby i szczegóły w pokoju. Zagadki nie takie trudne, ale potrzeba trochę wyobraźni i myślenia abstrakcyjnego. Nasza drużyna liczyła 4 osoby i nikt się nie nudził, zagadki częściowo nieliniowe przez co można je rozwiązywać w parach jednocześnie.

  Obsługa jak zawsze na wysokim poziomie. ;) Polecam pokój dla wszystkich fanów przygodowych pokoi, zarówno tych bardziej doświadczonych jak i początkujących.

 • Escape room King Arthur`s Dungeons

  King Arthur`s Dungeons
  Exit19.pl
  Wrocław

  WOW w stylu rycerskim

  04.10.2019 | visit date: 03.10.2019

  To już nasz czwarty pokój Exit19, więc wiedzieliśmy że można spodziewać czegoś na wysokim poziomie, ale to co zastaliśmy to przeszło nasze najśmielsze wyobrażenia. Każdy szczegół, zarówno ten dotyczący zagadki, jak i element wystroju, był dopracowany. Wiele niespodzianek i efektów specjalnych, a to wszystko nawiązujące do fabuły. Do lochów wchodzisz jak do oddzielnej historii, która pochłania cię na 90 minut (albo mniej ;)).
  Pokój zdecydowanie zasługuje na najwyższą ocenę, tak jak sama obsługa, która jak zawsze zagadywała ciekawą rozmową.
  Zagadki są częściowo nieliniowe, dzięki czemu nasz cały 4-osobowy team się nie nudził, a każdy mógł zajmować się czymś innym. Zagadki zarówno manualne jak i te na myślenie.
  Pokój polecam drużynom bardziej doświadczonym, bo zagadek jest naprawdę dużo i należy gładko przechodzić z jednej do drugiej. Ale warto się na chwilę zatrzymać i docenić wkład pracy włożony przez twórców w ten pokój.

 • Escape room Więzienie

  Więzienie
  Secret Room - Brain Code
  Wrocław

  Trusted review

  Czy jesteście dobrą drużyną?

  04.10.2019 | visit date: 30.09.2019

  Do tego pokoju poszliśmy zaraz po wyjściu z innego pokoju tej firmy (Pokoju Babci), dlatego rozgrzani mieliśmy że pójdzie nam ekspresowo. Jednak okazało się, że współpraca nie jest nasza najmocniejszą stroną i skończyło się na kilku krzykach, na szczęście udało nam się pokonać wszystkie trudności.
  Pokój to prawdziwe więzienie, z liniowymi zagadkami, które wymagają logicznego myślenia. Nie należy do najłatwiejszych, ale ekipy mające na swoim koncie >10 pokoi jak najbardziej mogą się wybrać.
  Polecam wszystkim do praktycznego przećwiczenia współpracy oraz komunikacji (to chyba stanowi największy problem). Ciekawe pomysły na zagadki oraz na samą fabułę pokoju.
  My bawiliśmy się bardzo dobrze w czym swoją zasługę ma również obsługa. Na pewno jeszcze wpadniemy w odwiedziny do innych pokoi.

 • Escape room Pokój babci

  Pokój babci
  Secret Room - Brain Code
  Wrocław

  Trusted review

  Babcia rozpracowana

  04.10.2019 | visit date: 30.09.2019

  Po kilku zasłyszanych niezbyt pochlebnych opiniach byliśmy raczej sceptycznie nastawieni, ale cała grupa bardzo dobrze się bawiła i zmieniła zdanie co do pokoju.
  Pokój raczej z pokroju łatwiejszych, dużo kłódek, ale nie tylko. ;) Zagadki logiczne, różnorodne i zmuszające do kombinowania, a sam pokój liniowy. Byliśmy w 4 osoby, ale myślę że w 3 osoby byłoby idealnie. Pokój świetnie sprawdzi się na początku kariery escape roomowej, ale też drużynom bardziej doświadczonym może sprawić wiele frajdy.
  Wystrój pokoju w porządku, a obsługa pierwsza klasa. Na pewno odwiedzimy jeszcze inne pokoje tej firmy.

 • Escape room Zmieniając rzeczywistość

  Zmieniając rzeczywistość
  Zagadkownia
  Warszawa

  Trusted review

  Rozczarowująca rzeczywistość

  04.10.2019 | visit date: 28.09.2019

  Był to nasz pierwszy pokój w Warszawie i porównując do poziomu pokoi wrocławskich niestety trochę nas zawiódł.
  Sama tematyka pokoju nas zaciekawiła dlatego się na niego zdecydowaliśmy, niestety pokój wymaga modernizacji. W samym pokoju było brudno, wiele kabli było niezabezpieczonych, a mechanizmy nie działały zbyt dobrze. Ostatecznie nie znajdowało się tam wiele zagadek, więcej czasu raczej zajmuje kombinowanie co jest dozwolone, a co nie. Sposób komunikacji z MG również pozostawia wiele do życzenia.
  Myślę, że po przeprowadzeniu kilku napraw pokój mógłby być naprawdę fajny.
  Nie polecam osobom zaczynającym przygodę z ER, bo można się zrazić.

 • Escape room Stranger Room

  Stranger Room
  In&Out
  Wrocław

  Trusted review

  Lata 80. pełną parą

  26.09.2019 | visit date: 25.09.2019

  Pokój bardzo klimatyczny, zagadki nawiązują do serialu. Jednak dużo zagadek jest w podobnym stylu.
  Pokój był bardzo przyjemny, ale niczym nas nie zaskoczył. Dodatkowo w ten dzień nasza drużyna wyjątkowo nie mogła się dogadać.
  Warto pójść do pokoju dla samego klimatu. Widać, że dziewczyny prowadzące ER czerpią ogromną przyjemność z tego oraz wkładają w to całe serce. Duży plus za pasję! :)

 • Escape room Porwany Samolot

  Porwany Samolot
  Escape Bus
  Wrocław

  Trusted review

  10/10 a nawet 11/10

  24.09.2019 | visit date: 16.09.2019

  To nie jest zwykły pokój, do którego przychodzi się na 90 minut i szybko zapomina. To cała paczka doświadczeń, na którą składa się umiejscowienie pokoju, jego cały wystrój, tematyczne zagadki i wciągająca fabuła.
  Wszystkie elektroniczne zagadki zadziałały za pierwszym razem, bez żadnego problemu. Nie mieliśmy również żadnych kłopotów z powiązaniem zagadek do siebie, wszystko jest dobrze oznaczone.
  Polecam każdemu jako odmianę od standardowych escape roomów. Naprawdę warto!

 • Escape room Syreni Śpiew

  Syreni Śpiew
  Fox O'clock
  Wrocław

  Wizard on!

  10.09.2019 | visit date: 24.08.2019

  Pokój na najwyższym poziomie, zaczynając od wystroju, poprzez obsługę i na zagadkach kończąc.
  Zarówno fani magicznych przygód chłopca z blizną, jak i ci drudzy (mugole) będą dobrze się bawić, co prawda dla miłośników Harrego pokój będzie niezwykłym doświadczeniem.
  Ekipa przygotowała pokój, w którym wszystkie zagadki wpisują się w klimat i zmuszają graczy do myślenia. Pokój zachwyca dbałością o szczegóły i polecam go wszystkim szukającym dobrej zabawy.

View more reviews: 1 2