Mateusz767
 • Escape room Syreni Śpiew

  Syreni Śpiew
  Fox O'clock
  Wrocław

  Turniej trójmagiczny

  13.10.2019 | visit date: 01.05.2019

  Nasz drugi pokój w klimacie Harrego Pottera i z przykrością muszę stwierdzić, że ten mniej się nam podobał. Pierwsza zagadka oczywiście dostarczyła sporo problemów (jak zapewne w większości przypadków :D), później już szło sprawniej jednak czułyśmy, że gonimy czas i nie byłyśmy się w stanie nacieszyć pokojem i jego klimatem. Niektóre zagadki wspaniałe, inne trochę na siłę, jednak wszystko utrzymane w tonie świata młodego czarodzieja za co ogromny plus. Ostatnia rzecz nam nie zadziałała i przez to nie wiedziałyśmy, że to już koniec i czułysmy się trochę zagubione. Ogólnie na plus jednak pozostał niedosyt i czegoś brakowało w tym pokoju.

 • Escape room NAZI GOLD

  NAZI GOLD
  Black Cat Escape Room
  Warszawa

  Kwatera Nazistów

  13.10.2019 | visit date: 13.08.2019

  Bardzo przyjemny pokój aczkolwiek poszedł bardzo sprawnie, zagadki intuicyjne, byliśmy w 5 osób i zdecydowanie jest to wystarczająca liczba. Przy większej nie ma sensu gdyz po prostu nie wiadomo co kto inny zrobił. Mechanizmy spotykane już w innych er, Udało nam się sprawnie wyjść, bez podpowiedzi w krótkim czasie, także jak dla nas ten pokój był łatwy, jednak myślę, że dla początkujących bądź mniejszej grupy może być on w sam raz.

 • Escape room Spisek Kardynała

  Spisek Kardynała
  Room Escape
  Warszawa

  Trzej muszkieterowie....

  13.10.2019 | visit date: 25.08.2019

  Długo zbieraliśmy się do tego pokoju i wreszcie się udało. Tematyka bardzo ciekawa, dużo manualnych rozwiązań, zagadki bardzo nam podpasowały, chociaż najwięcej problemów sprawiło nam coś co nie było stricte zagadką :D jak zwykle sprawdzanie wszystkiego zawiodło, warto być uważnym :D Na końcu zabrakło nam jakiejś puenty, zakończenia historii. Pozostał niedosyt pewien, sam pokój bardzo na plus.
  Pan z obsługi niestety średnio był wkręcony we wprowadzenie więc i my średnio wkręceni rozpoczęliśmy rozgrywkę :(

 • Escape room Lokalizacja

  Lokalizacja
  TickTack
  Gliwice

  Fantastyczny

  13.10.2019 | visit date: 05.09.2019

  Przy okazji wizyty na Śląsku postanowiliśmy odwiedzić Lokalizację. Na początek wielki plus już za sam wystrój w poczekalni - drewno i cegła to genialne połączenie, bardzo klimatyczne. Wprowadzenie było jasne i ciekawe. Pokój sam w sobie bardzo dopracowany, zaskakujące zagadki, niektóre były stosunkowo trudne i wymagały pomocy bądź dłuższego pomyślunku. Nie był to najłatwiejszy pokój ale na pewno też nie banalny. Bardzo dobry pokój, zdecydowanie jeden z najlepszych.

 • Escape room Statek Piratów

  Statek Piratów
  Combinator Kraków
  Kraków

  W samym sercu Pirackiej przygody!

  04.09.2019 | visit date: 10.07.2019

  Absolutnie fantastyczny pokój!! Byliśmy zachwyceni Alchemikiem ale Statek Piratów urzekł nas swoim wystrojem, muzyką oraz zagadkami które momentami stanowiły dla nas wyzwanie. Niektóre z nich były dla nas ciekawymi rozwiązaniami z którymi jeszcze się nie spotkałyśmy, wymagały pomyślenia więc to nie był dla nas łatwy pokój ale na pewno też nie tak trudny że wymagał od nas ciągłego brania podpowiedzi. Wszystkie zagadki w klimacie, logiczne, nie było wątpliwości co mamy zrobić. Klimat naprawdę porywający, zdecydowanie pokój w naszej topce!

 • Escape room Tajemnica Alchemika

  Tajemnica Alchemika
  Combinator Kraków
  Kraków

  Sekret Twardowskiego

  28.07.2019 | visit date: 09.07.2019

  Fantastyczny pokój! Spójna, bardzo ciekawa historia, mega wciągająca. Na początku pokój sprawił nam trochę trudności, nie wiadomo było od czego zacząć. Gdy z pomocą udało nam się ruszyć i wpadłyśmy w rytm, cieszylysmy się każdymi kolejnymi zagadkami coraz bardziej. Bardzo pomysłowe, w klimacie, rozwiązania których niekiedy można nie spotkać w innych er. Wykonanie [spojler] na wysokim poziomie. Zdecydowanie zasługuje na 1 miejsce w Krakowie! :) Jeden z lepszych pokoi odwiedzonych przez nas, bardzo serdecznie polecamy!

 • Escape room Sekret Profesora Lipnitzkiego

  Sekret Profesora Lipnitzkiego
  Lock House
  Kraków

  Trusted review

  Szalony naukowiec

  28.07.2019 | visit date: 08.07.2019

  Pierwszy er w Krakowie i nie zawiodłyśmy się. Pan z obsługi bardzo miły i sympatyczny. Wprowadzenie w historię było bardzo dobre, od razu się wkręciłyśmy. Ciekawa historia, pokój urzadzony w sposób prosty ale idealnie pasujący do klimatu więc bez zarzutu. Dla fanów tematyki biol-chemicznej będzie to na pewno dodatkowy plus. Niektóre zagadki zajęły nam zbyt dużo czasu, przez własne gapiostwo, ale wszystkie były jak najbardziej logiczne i nie było sytuacji gdzie nie wiedomo dlaczego tak a nie inaczej. Pokój naprawdę super jednak porównując odwiedzone przez nas pokoje, czegoś mu brakowało, pozostawił pewien niedosyt.

 • Escape room Testament

  Testament
  Tkalnia Zagadek
  Radom

  Testament Wuja

  20.06.2019 | visit date: 04.02.2019

  Super pokój, wydawałoby się, że w standardowym klimacie, z wieloma kłódkami ale absolutnie nie jest to jego minus. Większość zagadek nie było stosunkowo trudnych ale często na rozwiązanie trzeba było czasu i skupienia. Wszystko tworzyło logiczną całość. Świetnie się bawiliśmy w 3 osoby, komunikacja była bezbłędna. Jedyne co to polecamy czytać ze zrozumieniem i do końca bo to był element który u nas niestety zaszwankował :D Obsługa na plus, oba ich pokoje to bardzo udana inwestycja. Polecam!

 • Escape room Peron 9 i 3/4

  Peron 9 i 3/4
  Trap Jungle
  Wrocław

  Świat Magii i Czarodziejstwa

  18.06.2019 | visit date: 29.04.2019

  Pokój jest po prostu fantastyczny! Dla każdego fana sagi o młodym czarodzieju jest to obowiązkowy pokój do odwiedzenia! Klimat zbudowany bardzo precyzyjnie, sprawia, że przenosimy się do świata czarodziejów (kto z nas o tym nie marzył?!). Zagadki na średnim poziomie, jedne łatwiejsze, nad drugimi trzeba było się dłużej zastanowić. Ogromnym plusem jest to, że pokój trwa 90 minut gdyż chciałby się tam zostać jak najdłużej.
  Jeden z najlepszych pokoi na mojej liście, polecam każdemu!

 • Escape room Tesla

  Tesla
  Tkalnia Zagadek
  Radom

  Fantasyczna przygoda

  18.06.2019 | visit date: 24.02.2019

  Poszliśmy do Tesli w 3 osoby na ostatni dzień przed zamknięciem i to byla dobra decyzja. Pokój fantastyczny, klimat zachowany, zagadki bardzo wpasowujące się w tematykę. Nad niektórymi trzeba było naprawdę się nagłowić bo były niebanalne. Mam nadzieję, że w nowej lokalizacji poziom pokoju będzie zachowany gdyż robi wrażenie. Serdecznie polecam!

View more reviews: 1 2