klaudiabajda
 • Escape room Dom w Dżungli

  Dom w Dżungli
  House Escape
  Warszawa

  Bezludna wyspa

  02.03.2020 | visit date: 13.02.2020

  Na początku było dziwnie, jakby troszkę chaotycznie, niezrozumiale. Potem zaczęło się troszkę rozkręcać.

  Ciężko mi ocenić ten pokój bo sama nie wiem jakie mam odczucia. Czy bawiłam się dobrze ? Czy było tam coś co zapadnie w pamięci ? Nie wiem. Naprawdę.

  Warto oczywiście odwiedzić. Myślę, że to całkiem przyjemna zabawa dla dzieci będzie.


 • Escape room Mission Hollywood

  Mission Hollywood
  House Escape
  Warszawa

  Misja specjalna

  02.03.2020 | visit date: 13.02.2020

  Jesteśmy tajnymi agentami, mamy misje związaną z głową państwa. Czy damy radę ? Czy na pewno podołamy ? Podjęliśmy decyzję. Wchodzimy w to!

  W zabawę można się wejść całym sobą, niesamowite zagadki, zwroty akcji, prawdziwa adrenalina. Pokój dla większej grupy ludzi jak i dla małej, stałej paczki. Nawet jeśli nie starczy dla Ciebie zagadek to i tak będziesz się dobrze bawił.

  Dla mnie rewelacja pokój, naprawdę polecam każdemu. Myślę że to miejsce idealnie rozpocznie wieczór Panieński/Kawalerski czy spotkanie integracyjne z pracy. Super zabawa!

 • Escape room Tajemnicza Komnata

  Tajemnicza Komnata
  Świat Zagadek
  Warszawa

  Trusted review

  Dostałam list!

  02.03.2020 | visit date: 01.03.2020

  Tak, [spojler]. W tym pokoju spełni się Wasze marzenie.
  [Spojler]. Super klimat, zapowiada się super. Nagle [spojler] :)

  Jako w miarę doświadczona grupa to muszę przyznać, że nie poszło nam rewelacyjnie. Doszukiwalismy się bardziej ambitniejszych rozwiązań. Rozumiem oczywiście, że pokój jest przeznaczony również dla dzieci stąd takie, a nie inne zagadki. Pokój mógłby być bardziej dopracowany jeżeli chodzi o tamatyke Harrego i mogłoby być więcej "magii" w tym wszystkim. Absolutnie nie dyskryminuje tego pokoju. Bawiłam się dobrze, wyszłam troszkę rozczarowana jeżeli chodzi o klimat w środku ale i tak wielki wielki plus dla firmy bo spełnili moje marzenie [spojler].

 • Escape room NAZI GOLD

  NAZI GOLD
  Black Cat Escape Room
  Warszawa

  Trusted review

  Nie żałuję

  20.01.2020 | visit date: 27.10.2019

  Długo się broniłam przed tym pokojem bo nie mój temat, nie moje klimaty... Aż w końcu dałam się namówić i nie żałuję. Bardzo dobrze wykonany pokój (zresztą jak każdy ich pokój). Bylismy w 5 osób i myślę że to jest maks. Zagadki jak zawsze na najwyższym poziomie. Nie muszę chyba wspominać, że obsługa jak zawsze na 6!

 • Escape room Dictator's secret headquarters

  Dictator's secret headquarters
  8 Gates Escape Room
  Warszawa

  Trusted review

  Lekki niedosyt

  20.01.2020 | visit date: 19.01.2020

  Miałam lekki niedosyt po wyjściu z tego pokoju. Byłam w drugim ich pokoju, który moim zdaniem był zdecydowanie lepszy. Ten był troszkę niezrozumiały. Często część grupy stała i nie miała co robić. Nie do końca było wiadomo czy zagadka została rozwiązana czy nie. Całość ogólnie nie jest zła. Spodziewałam się czegoś bardziej ambitnego.

 • Escape room Kolonizacja Marsa

  Kolonizacja Marsa
  Świat Zagadek
  Warszawa

  Trusted review

  Nie daliśmy się konkurencji !

  20.01.2020 | visit date: 19.01.2020

  Daliśmy radę, misja ukończona!

  Zacznijmy od tego że ludzie tam pracujący posiadają niesamowitą wiedzę na temat er, są mega pomocni.
  Pokój dopieszczony naprawdę pod każdym względem. Pokój nie posiada kłódek co jest całkiem fajne. Jest bardzo nowoczesny. Każdy miał co robić w pokoju.

  Polecam serdecznie, dla dzieci również. Pokój pozwala przenieść się w inny świat.

 • Escape room Maniak. Zabawmy się

  Maniak. Zabawmy się
  GAME OVER Escape Rooms - Warszawa
  Warszawa

  Zabawny się...

  20.06.2019 | visit date: 16.06.2019

  Odwiedziliśmy inny podobny pokój i może stąd niższa ocena. Polecamy najpierw odwiedzić ten pokój aby wczuć się w klimat, potem można pójść level wyżej i odwiedzić Ultimatum. Pokój sam w sobie jest tajemniczy i mroczny ale... Brakowało adrenaliny. Zdecydowanie zwiększyło by to range pokoju. Firma zapowiada się obiecująco. Planuje ich jeszcze odwiedzić.

 • Escape room Bezludna Wyspa

  Bezludna Wyspa
  FunEscape
  Warszawa

  Prawdziwa wyspa

  20.06.2019 | visit date: 19.05.2019

  Jeśli myślicie że w tym pokoju znajdziecie kilka sztucznej trawy i drzewek to jesteście w błędzie. To prawdziwa bezludna wyspa jaką możecie sobie wyobrazić. Brakuje tylko prawdziwej wody ale wiadomo że z tym to ciężko. Jednak nie będziecie rozczarowani. Pokój ma "początkujący" poziom trudności ale my, którzy mamy prawie 30 pokoi na swoim koncie mieliśmy problem z niektórymi zagadkami. Za bardzo ambitnie podchodziliśmy do zagadek. Grupy z dziećmi na pewno nie będą rozczarowane. Polecam ten pokój.

 • Escape room Sekret iluzjonisty

  Sekret iluzjonisty
  Lost Rooms
  Warszawa

  Trusted review

  Czary Mary...

  20.06.2019 | visit date: 02.06.2019

  Z pozoru zwykły, niepozorny... Nie wszytko jest jednak oczywiste. Warto odwiedzić ten pokój aby rozwiązać tą tajemniczą zagadkę. Co się stało z iluzjonistą ? Wszystkiego się dowiecie! Klimat jest, potencjał również. Polecam!

 • Escape room Pokój hotelowy - miejsce zabójstwa

  Pokój hotelowy - miejsce zabójstwa
  Escape Room Majdańska 18 Warszawa
  Warszawa

  Trusted review

  Tajemnicza sprawa

  20.06.2019 | visit date: 19.05.2019

  Zacznijmy od tego że cale miejsce jest mega fajne, ludzie tam pracujący znają się na rzeczy, pokoje są dopracowane i bardzo zaskakujące.
  Prawdziwy pokój hotelowy, w którym wszystko jest dokładnie dopracowane. Wcielamy się w policjantów z wydziału kryminalnego i musimy rozwiązać zagadkę zaginionych ludzi. Wszystko ok, ale czy na pewno wszyscy z grupy jesteśmy tam po to aby pomóc w rozwiązaniu? Bądźcie czujni :)

View more reviews: 1 2 3