Wiktoria G. 7

Wiktoria G. 7

Hi, I'm Wiktoria G. 7. I have visited 9 escape rooms. My favorite category is Fantasy. I invite you to browse my profile. Follow me or write a message to talk about escape rooms.

9 Visited

15 Planned

Wanderer

39 Points

25
39 pts
50

All reviews

Escape room Wiedźman
Wiedźman

Po czarodziejce - bardzo miłe zaskoczenie!

12/19/18 | visit date: 12/18/18

Po poprzednim pokoju - czarodziejce, miałam sporo obaw, co do poziomu wiedźmana. Natomiast bardzo miło się zaskoczylismy :) Pokój dopracowany, sporo rekwizytów, klimatyczny wystrój, muzyka, dzwieki, gra świateł, bardzo fajne zagadki, na prawdę pokój wart odwiedzenia. Wyszliśmy 20 minut przed czasem bez żadnej podpowiedzi. Zagadki nie byly łatwe, ale wszystkie logiczne i przejrzyście skonstruowane przez co nie było momentów bezprodyktywnego zastoju. Sympatyczna obsługa i zakupiony voucher na alchemika :)

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Escape room Pokój Czarodziejki
Pokój Czarodziejki

Mało klimatycznie...

12/19/18 | visit date: 11/19/18

Generalnie zagadki pomyslowe, historia ciekawa, muzyka wewnątrz i wszystko byłoby fajnie... Ale dużo odbiera niestety pokojowi wystrój. Nieciekawa tapeta i kafelki jak w babcinej kuchni, nie tak wyobrażałam sobie chatkę czarodziejki. Na jednej z zagadek straciliśmy trochę bez sensu ok 15 minut, bo za lekko naciagnelismy sznurek. Obsługa bardzo miła i kolejna propozycja w praskim pokoju zagadek duuuzo bardziej mi przypadla do gustu :)

Overall rating: 6/10

Customer service: 10/10

Interior: 5/10

Difficulty: Medium

Escape room Krypta wampira
Krypta wampira

wampir XXI wieku

10/4/18 | visit date: 9/6/18

Pierwsza część pokoju bardzo klimatyczna, faktycznie można poczuć się jak w krypcie, druga wg mnie troszkę zbyt współczesna. Ciekawe zagadki, brak kłódek, dużo rozwiązań magnetycznych. Ostatnia zagadka dość skomplikowana. Podobnie jak w kanibalu brakowało nam muzyki i nieco dreszczyku grozy. Podoba nam się rozwiązanie zagadkowni jakim jest karnet ze zniżkami na każdy kolejny pokój i na pewno odwiedzimy jeszcze tutenchamona i katakumby :)

Overall rating: 8/10

Customer service: 10/10

Interior: 8/10

Difficulty: Medium

Escape room ShowShank
ShowShank

Krzesło już czeka

10/4/18 | visit date: 9/20/18

Jeden z niewielu pokoi, w których może uczestniczyć tak duża ilość osób, w dodatku bez obaw, o to, że ktoś z ekipy będzie się nudził. Mimo, że ekipa zostaje rozdysponowana po różnych celach, to aby wyjść niezbędna jest współpraca. Muzyka, zagadki i klimat bardzo fajne. Schron atomowy doskonale oddaje klimat. Bardzo podobało mi się to, że zagadki można rozwiązywać na różne sposoby i można wybrać poziom trudności gry.

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Escape room Rycerski
Rycerski

Klimatycznie i bogato

10/4/18 | visit date: 10/2/18

Jeden z najlepszych pokoi w których byłam. Bardzo klimatyczny, świetnie urządzony, dużo rekwizytów super jakości, nie tania plastikowa chińszczyzna, muzyka - co dla mnie ważne, bo pozwala wczuć się w klimat, wstęp w formie filmu. Zagadki ciekawe, dużo pomysłowych rozwiązań, co prawda jedna bardzo nieoczywista, ale świetna. Obsługa bardzo miła, z chęcią wrócimy na podbój kolejnych pokoi w room escape :)

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Escape room Legowisko Kanibala
Legowisko Kanibala

Nie taki kanibal straszny...

8/29/18 | visit date: 8/27/18

Trusted review

Kanibal ma duży potencjał, ale zabrakło mi w nim elementu grozy. Brakowalo mi efektów dzwiekowych, które trzymały by w napięciu. Większa ilość rekwizytów i krwi również pomogła by podkręcić klimat. Zagadki ciekawe, wymagajace niekiedy dłuższego zasganowienia - zwłaszcza pierwsza. Procz zagadek logicznych pojawily się również zadania manualne. Obsługa sympatyczna, pomaga na wyraźną prośbę uczestników. Niebawem z pewnością odwiedzimy kolejne pokoje w tym escape roomie ;)

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 8/10

Difficulty: Hard

Escape room Powrót Smoków
Powrót Smoków

Niby fajnie ale smoków zbrakło

8/25/18 | visit date: 12/9/17

Z początku nie bylam, zachwycona, dosc wspolczesny pokój, dosc pusty, nie pasujacy mi do klimatu gry o tron, basni i smoków, dalsza część odmienila moje wrazenie ogólne o pokoju na bardziej pozytywne. Nieco nawiązań do gry o tron. Zagadki ciekawe, calkiem fajnie zaaranzowane, choć jeśli chodzi o sam wystrój to spodziewałam się czegoś więcej, bo kocham fantastyczne klimaty. Troszkę tych smoków mi zabrakło. Obsługa bardzo mila, szybki czas reakcji.

Overall rating: 8/10

Customer service: 10/10

Interior: 8/10

Difficulty: Medium

Escape room Wojna Gangów
Wojna Gangów

Gang na pradze

8/25/18 | visit date: 11/5/17

Klimatycznie, zagadki ciekawe zaaranżowane, pomysłowe, choć jedna byla mocno myląca. Ogólnie z wypadu byliśmy zadowoleni ;) obsługa miła i pomocna

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Escape room Chata Wiedźmy
Chata Wiedźmy

Świetny, mroczny baśniowy klimat

8/1/18 | visit date: 7/31/18

Trusted review

Obsługa przemiła i przezabawna, dawno się tak nie usmialismy :) Pokój jest mroczny i bardzo klimatyczny. Wystrój, panujacy polmrok, zapachy, dźwięki pomagają wczuc się w historię w ktorej się znaleźliśmy. Zagadki są ciekawe, momentami dość trudne, ale spójne i logiczne. Świetnie się bawilismy i z chęcią odwiedzimy kolejne pokoje :)

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard