Janek I.
 • Escape room Muzeum okultyzmu Państwa Warren

  Muzeum okultyzmu Państwa Warren
  Exciting Escape Room
  Warszawa

  Out of ranking review

  Trójka odważnych (może nie do końca)

  29.09.2019 | visit date: 28.09.2019

  Zacznę od tego, że nasza ekipa to trzech chłopaków, 2 panicznie bojących się horrorów i solenizant który ogląda i lubi horrory. Oczywiście wiadomo kto wszędzie wchodził pierwszy :p Pokój nas naprawdę potrafił przestraszyć wielu momentach, pomimo tego, że spodziewaliśmy się, że coś się akurat ruszy. Obsługa- pierwsza klasa. [spojler]. Całego klimatu dodaje też muzyka i wszelkiego rodzaju dźwięki. Ogółem cały wystrój pokoju jest bardzo dopracowany, chociaż to co mają zamiar z nim zrobić w najbliższym czasie, przerasta moje najśmielsze oczekiwania. Wydaje mi się, że po wprowadzeniu tych zmian będzie trzeba brać bieliznę na zmianę ;)

 • Escape room Korporacja

  Korporacja
  SkillHill
  Warszawa

  Out of ranking review

  Korposzczury do roboty!

  20.08.2019 | visit date: 20.08.2019

  Postanowiliśmy wybrać się w trójkę do... pracy. Pomysł pokoju ciekawy. Na pewno nie można narzekać w nim na brak zagadek, ponieważ jest ich tam naprawdę nie wiele. Pokój jest nieliniowy, dlatego każdy z nas miał coś do roboty. Wszystko ze sobą współgrało, oprócz małego nieporozumienia na końcu ale udało się z niego wybrnąć. W końcu, w pracy też zdarzają się trudności. Pokój polecałbym raczej grupą bardziej doświadczonym. My bawiliśmy się bardzo dobrze i mamy nadzieję, że doczekamy się jakiegoś kolejnego pokoju od SkillHill :)

 • Escape room W odległej galaktyce

  W odległej galaktyce
  Break The Brain
  Bydgoszcz

  Statek pełną parą!

  18.08.2019 | visit date: 13.08.2019

  Od razu powiem, że dla dwóch osób pokój jest trudny. Naprawdę, ale jak najbardziej wykonalny, ponieważ my jakoś wyszliśmy. Zagadki raczej niespotykane. Różnorodne. Klimat bardzo fajny. Muzyka podbudowywała go jeszcze bardziej. Pokój na pewno jest gratką dla fanów Star Warsów. Wszystko działało jak należy a obsługa też jak najbardziej pozytywna.

 • Escape room Skarbiec

  Skarbiec
  One Hour
  Bydgoszcz

  Skarbiec jest nasz!

  18.08.2019 | visit date: 13.08.2019

  Wchodząc do pomieszczenia w którym będziemy się bawić nie wchodzimy do pokoju, o nie, nie, nie! TO NAJPRAWDZIWSZY SKARBIEC! Niesamowity wystrój. Klimat nie z tej ziemi. Byliśmy we dwie osoby. Mieliśmy dużo do roboty, ale udało się wyjść bez podpowiedzi. Zagadki bardzo oryginalne. Nigdy takich nie spotkałem. Da się poczuć dreszczyk emocji. Muzyka idealnie dodaje dramaturgii całemu wydarzeniu. W końcu walczymy o pieniądze które znajdują się w skarbcu! Obsługa One Hour- znakomita. Wyluzowana i można z nimi pogadać o wszystkim. Czekamy z niecierpliwością na kolejne pokoje

 • Escape room Plan na włam

  Plan na włam
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Włam doskonały

  18.08.2019 | visit date: 14.08.2019

  Zacznę od tego, że obawiałem się o jakiekolwiek zniszczenia pokoju z uwagi na to, że ma już swoje lata. Ale po wejściu do pokoju przypomniałem sobie, że przecież to Wyjście Awaryjne które nigdy nie zawodzi. Tak było również tym razem. Mnóstwo ciekawych, różnorodnych zagadek, które łączyły się w całość. Są również takie zagadki, których nie spotyka się na codzień w escape roomach. Wyszliśmy przed czasem, ale bardzo miło zapamiętamy ten włam i z niecierpliwością czekamy na kolejny pokój :)

 • Escape room Odmęty Angkor Wat

  Odmęty Angkor Wat
  EGO
  Bydgoszcz

  Indiana Jones pełną parą!

  18.08.2019 | visit date: 12.08.2019

  Pokój zdecydowanie dla wszystkich fanów filmów o przygodach Indiany Jonesa. Choć pokój nie należy do tych ogromnych to wykorzystanie przestrzeni jest świetne. Wszystkie dekoracje i wygląd całego pokoju jest super. Mogliśmy się poczuć jak prawdziwi poszukiwacze skarbów. Pokój liniowy, ale na pewno nie da się tam znudzić. Zagadek jest sporo i są różnorodne. Efekt końcowy (dosłownie) powala na kolana :D

 • Escape room Tajemnica Władcy Nilu

  Tajemnica Władcy Nilu
  One Hour
  Bydgoszcz

  Tajemnica tajemnicą, ale jaki to jest dobry pokój

  18.08.2019 | visit date: 13.08.2019

  Ten pokój na pewno będzie przez nas świetnie wspominany, zarówno dzięki wspaniałej obsłudze ale i pokojach które robią ogromne wrażenie. Tajemnica Władcy Nilu jest pokojem na pewno dosyć sporym. Zagadki są bardzo ciekawe oraz wymagające myślenia, ale zarazem są logiczne. Wszystko się ze sobą łączy. Każda z zagadek idealnie wpasowuje się w klimat i jest ich dosyć sporo. Dekoracje są perfekcyjne. Można zapomnieć o całym świecie i dać się wciągnąć w wir przygody :)

 • Escape room Superheroom

  Superheroom
  Mr Lock Escape Room
  Bydgoszcz

  NIE-SA-MO-WI-TE

  18.08.2019 | visit date: 13.08.2019

  Dla tego pokoju pojechaliśmy tak naprawdę do Bydgoszczy. Mieliśmy ogromne oczekiwania, ale nie zawiedliśmy się Ten pokój jest absolutnym majstersztykiem. [Spojler] Dużo elektroniki. Mnóstwo ciekawych rozwiązań. Byliśmy tylko we dwójkę, ale daliśmy radę. Zagadek jest mnóstwo, a my mieliśmy pełne ręce roboty, ale we dwie osoby pokój jest również jak najbardziej do przejścia. Wystrój pokoju... cóż... to trzeba zobaczyć. Nie da się tego opisać. Obsługa to już w ogóle jakiś kosmos. Tak zajaranego tematem i pozytywnego człowieka dawno nie spotkałem. Jest to zdecydowanie mój ulubiony pokój.

 • Escape room Peron 9 i 3/4

  Peron 9 i 3/4
  Trap Jungle
  Wrocław

  Magia na każdym kroku!

  12.07.2019 | visit date: 07.07.2019

  Przyjechałem na parę dni z dziewczyną do Wrocławia. Bardzo chciałem iść do jakiegoś escape roomu. Wahałem się między innym o tematyce Harrego, a właśnie owym Peronem 9 i 3/4, i... nie zawiodłem się! To była świetna decyzja. Po prostu świetny pokój. Pierwszy raz byłem w pokoju który miał [spojler]. Wszystko wpasowuje się w klimat Harrego Pottera. Widać, że właściciele poświęcili dużo pracy, aby tak wszystko dopracować, ale opłacało się. Zagadki oparte na elektronice, chociaż chyba powinienem napisać, że oparte na prawdziwej MAGII, ponieważ wszystko co się dzieje jest magiczne. Duży plus za klimatyczną muzykę w pokoju. [Spojler] mógłby mieć tylko jakąś magiczną zagadkę związaną z rzucaniem zaklęć, ale ogólnie pokój wywarł na nas ogromne wrażenie! Obsługa również na wysokim poziomie, a kociaki przeurocze :) Wyszliśmy 2 minuty przed czasem, ale z paroma podpowiedziami, dlatego pokój oceniam na trudny.

 • Escape room Asasino

  Asasino
  Master of Escape
  Warszawa

  Out of ranking review

  Co tu dużo mówić... Świetny pokój!

  26.06.2019 | visit date: 26.06.2019

  Zdecydowanie wart polecenia pokój. Obsługa świetna, z niecierpliwością czekamy na kolejny pokój tej firmy. Byliśmy we dwie osoby i wybraliśmy poziom bardzo trudny. Pokój nie należy do tych prostych. Ba! Powiedziałbym nawet, że jest trudny, przynajmniej na dwie osoby, ale wyszliśmy zgodnie z czasem. Wystrój, zagadki, fabuła- wszystko świetne.
  Wielki plus za klimatyczną muzykę :) Mamy nadzieję, że szybko doczekamy się kolejnego pokoju!

View more reviews: 1 2