Menu Search What is escape room? All rooms Special offers Gift vouchers Escape Room Game Log in
Monika G. 31
 • Escape room Pogrzeb Arystokraty

  Pogrzeb Arystokraty
  Brain Code - Secret Room
  Wrocław

  Już po pogrzebie...

  11.07.2019 | visit date: 10.07.2019

  Pokój zaskakujący. Grało się przyjemnie. Polecam koniecznie :-)

 • Escape room Necromancer

  Necromancer
  Exit19.pl
  Wrocław

  Zakochałam się w tym pokoju :-)

  11.07.2019 | visit date: 10.07.2019

  Brakuje słów aby opisać niesamowitość tego pokoju. Klimat powala od samego wejścia. Na 90 odwiedzonych pokoi nigdy wcześniej nie spotkałam tak zaskakujących rozwiązań. Pokój nastawiony na współpracę. Mimo że wyszliśmy po 40 minutach ( 70min przewidziane) poziom trudności oceniamy na średni. Czapki z głów dla twórców wystroju i scenariusza. Pozdrawiamy z Torunia :-)

 • Escape room Seria Niefortunnych Zagadek

  Seria Niefortunnych Zagadek
  Cinema Escape
  Pszczyna

  Niesamowite.....

  08.07.2019 | visit date: 07.07.2019

  Wracając z Słowacji przez Pszczynę do Torunia , nie mogliśmy nie odwiedzić tego pokoju. I była to wisienka na torcie naszego urlopu. Przechodząc ten pokój kilka razy "zbierałam szczękę" z podłogi. Mam odwiedzonych kilkadziesiąt ER ale czegoś tak pięknego jeszcze nie wiedziałam. Wspaniałe pomysły, wspaniały pokój i wspaniali Prowadzący. Jestem zachwycona :-)

 • Escape room Dwa Oblicza Klauna

  Dwa Oblicza Klauna
  Fabryka Czasu
  Bydgoszcz

  Gdzie ten miły klaun ???

  27.05.2019 | visit date: 15.04.2019

  Jak to w "Fabryce Czasu " pokój " strasznie " fajny :-) Kolejna pozycja, której nie wolno ominąć będąc w Bydgoszczy. Kolorowo, cyrkowo, śmiesznie, strasznie...co kto lubi...dla każdego coś fajnego :-) Ale zaraz..zaraz...gdzie ten milutki klaun? czy ty pożarłeś tamtego ? wstrętny , zły klaunie ? i dlaczego się denerwujesz?
  Tytuł pokoju jak najbardziej trafiony :-) Szkoda, że wszystkie pokoje Fabryki Czasu mamy za sobą , bo chciało by się jeszcze i jeszcze . Pozdrawiamy serdecznie z sąsiedniego miasta :-)

 • Escape room Tajemnica Alchemika

  Tajemnica Alchemika
  Combinator Kraków
  Kraków

  Majstersztyk...

  27.05.2019 | visit date: 25.05.2019

  Nie mogłam sobie wymarzyć lepszego prezentu na Dzień Matki . Pokój jest tak klimatyczny i cudownie zaaranżowany, że nawet nie wiem jak to opisać. Pierwsza pozycja w rankingu na lockme wśród pokoi krakowskich mówi sama za siebie i jest jak najbardziej słuszna. W tym pokoju spełniłam jedno ze swoich "mrocznych" marzeń :-) a swoją drogą ...nie wiedziałam że tak szybko brakuje powietrza.....:-))Byliśmy czteroosobową rodziną od 10 do 48 lat i wszyscy wyszliśmy z tego pokoju zachwyceni. Dziękujemy Mistrzowi Gry za dodanie czasu abyśmy mogli dokończyć grę ...zagadek jest sporo i niektóre nie należą do najłatwiejszych. Nikt się ani przez chwilę nie nudził. Dziękuję , że powstał taki pokój i mogliśmy w nim być . Całą powrotną drogę do Torunia rozmawialiśmy o wrażeniach i doznaniach.....były niesamowite. Dziękujemy :-)

 • Escape room Klątwa starej wiedźmy

  Klątwa starej wiedźmy
  Ewakuacja
  Bydgoszcz

  A wiedźma patrzy...

  10.03.2019 | visit date: 23.01.2019

  Pokój zaskakuje oryginalnymi zagadkami i super wystrojem.....las, ptaszki, chatka...... Całą rodziną bawiliśmy się świetnie. Polecam zarówno tym mniejszym jak i tym większym :-)

 • Escape room Obłęd

  Obłęd
  Break The Brain
  Bydgoszcz

  Halo , gdzie jesteście ?

  10.03.2019 | visit date: 09.03.2019

  Pokój trzymający w ciągłym napięciu. Ja kogoś słyszę, on nie słyszy. Ja nie widzę, on widzi.....istny obłęd. Zagadki i wystrój mistrzostwo ! Polecam dla fanów pokoju z dreszczykiem :-)

 • Escape room Kultysta

  Kultysta
  Enigma House
  Bydgoszcz

  Demon przepędzony ....

  10.03.2019 | visit date: 09.03.2019

  Kultysta to pokój, który na długo zapada w pamięci. Wracając do Torunia całą drogę rozmawiałyśmy o tym pokoju. Dawno nie byłam w tak dobrym pokoju ( mam ich około 80 na koncie ). Jest to nowa pozycja na rynku bydgoskich ER i OBOWIĄZKOWA dla fanów mocniejszych wrażeń. Od samego wejścia klimat powala. 75 minut mija jak oszalałe a Ty nie wiesz czy to już koniec czy raczej początek...... Rytuał - świetny pomysł. Mistrz Gry - bardzo sympatyczny, pomocny i niezwykle oddany swojej pasji. Zagadki bardzo oryginalne. Wystrój - strzał w 10 ! No i kultysta.....też niczego sobie :-)) Polecam tym mniej i bardziej doświadczonym...... Lubisz emocje na najwyższym poziomie ? To musisz odwiedzić ten pokój!!! Pozdrawiamy z Torunia :-)

 • Escape room Zbrodnia

  Zbrodnia
  Tkalnia Zagadek
  Toruń

  Kto zabił?

  06.03.2019 | visit date: 02.08.2018

  Pokój dla lubiących typowy kryminał. Polecam.

 • Escape room Czar PRl-u

  Czar PRl-u
  Dom Kłódek
  Toruń

  Wspomnień czar...

  06.03.2019 | visit date: 15.07.2018

  Miło było cofnąć się lekko w czasie i powspominać jak to było w latach 80 tych. Zagadki dość trudne ale mimo tego grało się przyjemnie. Polecam :-)

View more reviews: 1 2 3 4 5 6
This website is using cookies

You can disable them in you browser settings. Some features of this website may not work properly if you do.

See our cookie policy.

OK, I GET IT