Menu Search What is escape room? All rooms Special offers Gift vouchers Escape Room Game Log in
AraS12
 • Escape room W cieniu piramid

  W cieniu piramid
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Egipt Last Minute

  14.07.2019 | visit date: 13.07.2019

  W jeden dzień odwiedziliśmy dwa ER w Wyjściu Awaryjnym. Legenda Miecza wysoko podniosła poprzeczkę, jednak W Cieniu Piramid wywindowała ją jeszcze wyżej! Zdecydowanie jest to najlepszy ER w jakim byłem! Sam pokój nie należy do najtrudniejszych, ale zagadki są interesujące, a z niektórymi rozwiązaniami spotkaliśmy się po raz pierwszy. Pokój całkowicie zautomatyzowany, wszystko działa bez zarzutu. Największą zaletą tego pokoju jest bez wątpienia jego wystrój i efekty specjalne. Będąc w środku czułem się jak w filmie z Indianą Jonesem. Jest to najpiękniejszy ER w jakim byłem, polecam każdemu ze względów estetycznych! Mistrz Gry bardzo sympatyczny i widać, że lubi swoją pracę. Wyjście Awaryjne to moim zdaniem idealny przykład jak prowadzić biznes tego typu. Duże, zadbane i dopracowane pokoje, miła obsługa, łazienka, przestronna poczekalnia, dużo szafek na rzeczy osobiste. Polecam każdemu!

 • Escape room Legend of the Sword

  Legend of the Sword
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Pierwszy raz w Bydgoszczy zdecydowanie 10/10

  14.07.2019 | visit date: 13.07.2019

  Oczekiwania co do Legendy Miecza, ale i co do całego Wyjścia Awaryjnego zostały spełnione, a nawet i przewyższone! Wszystko dopracowane co do perfekcji! Sam pokój bardzo zaskakujący, ciekawe rozwiązania zagadek i przepiękny wystrój. Każdy z ekipy ma co robić i nie można się tu nudzić. Mistrz Gry bardzo miły i sympatyczny, z którym można normalnie porozmawiać o innych ER oraz atrakcjach miasta. Definitywnie jest to najbardziej profesjonalnie przygotowana firma zajmująca się ER - dużo miejsca w pokojach, szerokie korytarze, ładna łazienka, przestronna poczekalnia, dużo szafek na rzeczy osobiste. Wyjście Awaryjne to moim zdaniem wyznacznik jak powinno prowadzić się ten biznes! :) Pokój obowiązkowy i to nie tylko dla nałogowych graczy :)

 • Escape room Cargo 117

  Cargo 117
  Malta Escape Room
  Poznań

  Czy leci z nami pilot?

  19.05.2019 | visit date: 19.05.2019

  Pierwszy raz wybraliśmy się do ER w centrum handlowym i szczerze to spodziewaliśmy się czegoś więcej. Pokój był w porządku, ale dekoracje i ogólne dopracowanie pokoju mogło być trochę lepsze. Zagadki nie były zbyt trudne i skomplikowane, dlatego pokój nadaje się na początek przygody z ER. Obsługa miła i sympatyczna, ale trochę szkoda, że dano nam podpowiedź bez poproszenia o nią, ani bez wcześniejszego zapytania czy ją potrzebujemy. Ogólnie nie ma tragedii, ale przy odrobinie chęci może być lepiej.

 • Escape room Sheol - The Ultimate Shelter

  Sheol - The Ultimate Shelter
  The Bunkier Escape Rooms
  Poznań

  Szeol, a potem do klubu :)

  07.05.2019 | visit date: 03.05.2019

  Pokój fenomenalny, nawiązujący tematyką i wystrojem do budynku, w którym się znajduje. Zagadki zarówno elektroniczne jak i kłódki nie pozwalają na nudę, a mimo, że byliśmy w pięciu każdy miał co robić. Mistrz gry bardzo profesjonalny i czujny, a także sympatyczny. Z niektórymi rozwiązaniami spotkaliśmy się po raz pierwszy i były bardzo ciekawe :) Polecam każdemu! A w weekend po udanym pobycie w Szeolu można wpaść piętro niżej do klubu :)

 • Escape room Krwawy Baron

  Krwawy Baron
  Time 4 Secrets
  Poznań

  Trusted review

  Fenomenalny Steampunk

  24.02.2019 | visit date: 23.02.2019

  Bardzo, ale to bardzo polecam ten pokój. Brak kłódek, nieliniowe zagadki, ciekawe rozwiązania, z którymi spotkaliśmy się po raz pierwszy. Miła obsługa, ale co robi największe wrażenie to niesamowity wystrój, dopracowany pod każdym względem. Punkt obowiązkowy!

 • Escape room Skarb Czarnobrodego

  Skarb Czarnobrodego
  Time 4 Secrets
  Poznań

  Do abordażu!

  22.01.2019 | visit date: 19.01.2019

  Niewątpliwie największym plusem tego pokoju jest wystrój, który jest bardzo dopracowany i oddaje charakter wyspy skarbów. W samym pokoju brak kłódek i szyfrów, a za to łamigłówki jak z pirackich filmów i książek. Z kilkoma zagadkami spotkaliśmy się po raz pierwszy, co trochę utrudniło sprawę. Obsługa bardzo sympatyczna i miła. Polecam osobom z większym doświadczeniem. I w czasach nagonki na escape roomy - jest bezpiecznie

 • Escape room Excalibur

  Excalibur
  Key To Be Free
  Poznań

  Miecz ze skały wydobyty

  30.12.2018 | visit date: 29.12.2018

  Nie wiem czemu, ale ten pokój nie zrobił na mnie dużego wrażenia. Może to poświątecznie objedzenie i zmęczenie? Zagadki moim zdaniem trudne i mało logiczne. Nie mogliśmy się za bardzo odnaleźć w tym ER... Plusy to bardzo ładny wystrój, miła obsługa i oryginalne położenie pokoju.

 • Escape room Szaleńczy sentyment

  Szaleńczy sentyment
  Whisper
  Poznań

  Szaleńczy Stanisław

  16.12.2018 | visit date: 16.12.2018

  Pokój bardzo dobrze przygotowany. Zarówno wystrój jak i efekty dźwiękowe pozwalają wczuć się klimat domu szaleńczego Stanisława. Co ważne zagadki nie są liniowe, więc każdy z uczestników może się czymś zająć. Same zagadki nie są trudne, ale jest ich nawet sporo. Miła obsługa. Polecam :)

 • Escape room Where is Sherlock?

  Where is Sherlock?
  ENIGMA
  Poznań

  "W świecie zamkniętych drzwi ten kto ma klucz jest królem. " ~ Jim Moriarty

  19.11.2018 | visit date: 17.11.2018

  Pokój bardzo ładny i zadbany. Czuć klimat mieszkania z Baker Street :) Ciekawe zagadki, kilka nowości, z którymi nie spotkałem się w innych ER. Miła obsługa. To był mój pierwszy pokój z Enigmy, ale na pewno nie ostatni :)

 • Escape room Szaman

  Szaman
  Quest
  Poznań

  Trusted review

  "...A każdy z nas to Szaman, Szaman..."

  12.11.2018 | visit date: 11.11.2018

  Fenomenalny, cudowny, perfekcyjny, dopracowany, piękny wystrój! Dekoracja i wykończenie robią piorunujące wrażenie, jeszcze nigdy żaden wystrój nie wzbudził we mnie takiego zachwytu, zresztą nie tylko mnie, a całą grupę. Szkoda, że tylko godzina, bo chętnie zostałbym dłużej. Z niektórymi zagadkami można spotkać się w innych pokojach, niektóre były zupełnie nowe. Gdyby była osobna ocena za wystrój to 10/10 to zdecydowanie za mało. Polecam Szamana każdemu ze względu na wrażenia estetyczne oraz ze względu na najmilszą, najbardziej sympatyczną Mistrzynię Gry jaką kiedykolwiek spotkałem :)

View more reviews: 1 2 3
This website is using cookies

You can disable them in you browser settings. Some features of this website may not work properly if you do.

See our cookie policy.

OK, I GET IT