Panda Express

Panda Express

Zgrana drużyna miłośników Escape roomów. Mistrzowie PolandEscape 2018. Zapraszamy do śledzenia nas rónież na fb: https://www.facebook.com/pandaexpressteam

91 Visited

8 Planned

Globetrotter

255 Points

225
255 pts
300

All reviews

Escape room Poza Światem
Poza Światem

O co w tym wszystkim chodzi?

8/8/20 | visit date: 7/24/20

Trusted review

Pokój jest dość dziwny. Gra zaczyna się zgodnie z tytułem na bezludnej wyspie, ale później przenosi się w całkowicie inne miejsce i w zasadzie z fabuły nie wynika czemu tak i o co w tym wszystkim chodzi. Trochę nas zagubiło też to, że niektóre elementy potrzebne były do więcej niż jednej zagadki. Gra nastawiona jest bardziej na spostrzegawczość i zręczność niż główkowanie. W trakcie gry zmienił się też nam mistrz gry przez co przy prośbie o pomoc dostawaliśmy podpowiedzi do rzeczy, które już zrobiliśmy. Ostatecznie udało nam się wyjść z lekkim poślizgiem i mieszanymi uczuciami.

report review

Overall rating: 6/10

Customer service: 6/10

Interior: 7/10

Difficulty: Medium

Escape room Podróż
Podróż

Przyjemny lot w kosmos

8/8/20 | visit date: 7/24/20

Bardzo przyjemny pokój w klimacie statku kosmicznego. Zagadki świetnie wpisane w fabułę, niezbyt trudne i mocno techniczne, przez co udało nam się coś kliknąć i "popsuć" jedną zagadkę i musieliśmy czekać, aż obsługa nam ją naprawi. Reszta gry przebiegła bez problemów i ostatecznie wyszliśmy bardzo zadowoleni. Wystrój utrzymany w klimacie aczkolwiek dość prosty i można by go dopracować.
Pokój raczej dla początkujących graczy niż doświadczonych drużyn z wymaganiami.

report review

Overall rating: 8/10

Customer service: 10/10

Interior: 8/10

Difficulty: Easy

Escape room Indiana Jones
Indiana Jones

Poszukiwacze zaginionego bożka

7/16/20 | visit date: 7/15/20

Trusted review

Do pokoju udaliśmy się we trójkę i była to idealna liczba osób, bo dzięki temu nie przeszkadzaliśmy sobie i każdy miał jakieś zajęcie, a było dużo do zrobienia, bo pokój mimo swoich niewielkich rozmiarów cały naszpikowany jest świetnymi zagadkami. Przy tym są one niebanalne i wymagają sporo myślenia i łączenia faktów, co daje mnóstwo satysfakcji z ich rozwiązania. Dodatkowo wszystko spięte jest fabułą i przepięknym wystrojem utrzymanym w indianajonesowym klimacie.
Poza drobną usterką techniczną, która przyblokowała nam na chwilę grę całą przygodę wspominamy bardzo miło i zniecierpliwością czekamy na kolejne pokoje od Mysterious room i miłe pogawędki ze wspaniałą obsługą. :)

report review

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Escape room Cursed Painting
Cursed Painting

Artystyczna graciarnia

6/26/20 | visit date: 6/25/20

Trusted review

Po krótkim wprowadzeniu Pana Tomka z obsługi ukazał się nam niezbyt duży pokój i na początku wydało się, że nie ma tam nic poza tytułowymi obrazami. Jednak wraz z jego eksplorowaniem odkrywała się przed nami mnogość jego zagadek, dzięki czemu przez cały czas cała nasza czwórka miała pełne ręce roboty. Zadania były bardzo różnorodne a przy tym bardzo spójne i świetnie wpasowane w tematykę pokoju. Nie jednokrotnie też wymagały zaangażowania więcej niż jednej osoby do ich rozwiązania i kilkukrotnego sprawdzenia czy aby na pewno wszystko zrobiliśmy dobrze. Wszystko to sprawiło, że świetnie się bawiliśmy i mimo, że udało nam się wyjść po 30min, wcale nie czuliśmy, że zabawa była za krótka.
Miejsce warte odwiedzenia za równo dla małych jak i większych gróp na różnych poziomach zaawansowania.

Overall rating: 9/10

Customer service: 7/10

Interior: 9/10

Difficulty: Medium

Escape room Sex Room
Sex Room

Sex room bez orgazmu

6/26/20 | visit date: 6/25/20

Trusted review

Do odwiedzenia pokoju zachęciła nas jego oryginalna tematyka. Po prowadzającym filmiku, który mógłby konkurować z Ukrytą Prawdą, rozpoczęliśmy zabawę. Przestronny pokój pełen erotycznych zabawek dobrze oddaje jego tematykę. Zagadki również zachowują klimat pokoju, ale przy tym nie są zbyt wyzywające. Jedna zagadka nie zadziałała na początku tak jak powinna, ale po kilku próbach w końcu zaskoczyło i udało się kontynuować grę bez przeszkód i po 20 min było już po wszystkim. Zakończenie można by trochę podrasować, bo gdy do niego dotarliśmy myśleliśmy, że to kolejna zagadka póki Pan Tomek z obsługi nie wszedł do pokoju i powiedział, że to już koniec.
Bawiliśmy się dobrze, choć trochę krótko i bez fajerwerków. Pokój raczej dla początkujących grup, które zaczynają swoją przygodę z ER i nie mają wygórowanych oczekiwań, ciekawa opcja na wieczór panieński/kawalerski.

Overall rating: 7/10

Customer service: 7/10

Interior: 8/10

Difficulty: Very easy

Escape room Kim jest Max Winckler
Kim jest Max Winckler

Przyjemny powrót po długiej przerwie

6/22/20 | visit date: 6/20/20

Pokój odwiedziliśmy po pięciomiesięcznej kwarantannowej przerwie stęsknieni za dobrą zabawą i wciągającymi zagadkami.
Max Winckler w 100% sprostał naszym oczekiwaniom. Już od wejścia zachwyca przepiękne wykonanie, a wraz z zagłębianiem się w fabułę widać coraz lepiej dbałość o szczegóły i spójność.
Zagadki fajnie wpisują się w historię opowiadaną przez pokój i wymagają róźnorakich umiejętności - od szukania, przez główkowanie ,aż po sprawność manualną - więc każdy z nas znalazł coś dla siebie. Zagadki nie są bardzo trudne (cały pokój zajął nam ok. 32min), ale mimo to dają dużo satysfakcji i dobrej zabawy, więc wyszliśmy całkowicie zadowoleni.
Obsługa również wspaniała, można by z nimi rozmawiać godzinami.
Już nie możemy się doczekać kolejengo pokoju i kolejnej wizyty w Mysterious Room

Przyjemny powrót po długiej przerwie Przyjemny powrót po długiej przerwie

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Escape room Kopalnia węgla
Kopalnia węgla

Biała koszulka to był zły pomysł

1/24/20 | visit date: 1/11/20

Trusted review

Świetnie zrobiony pokój, który pozwala na 60 min zostać górnikiem. Wszystko od wystroju, przez zagadki i fabułę, aż po walający się tu i ówdzie węgiel pozwala się wczuć w ten wspaniały klimat. Zagadki bardzo oryginalne, niektóre wymające bardzo dużej spostrzegawczości, a przy tym niezbyt trudne i sprawaiające dużo satysfakcji z rozwiązania. Do tego jeszcze bombowe zamknięcie całej przygody, które sprawiło, że wyszliśmy zachwyceni tym pokojem.

Naprawdę warto odwiedzić!

Overall rating: 10/10

Customer service: 9/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Escape room Muzeum okultyzmu Państwa Warren
Muzeum okultyzmu Państwa Warren

To nie był nasz dzień :)

1/24/20 | visit date: 1/11/20

Trusted review

Od wejścia jest mrocznie, czasem nawet strasznie i czuć czające się gdzieś zło, czyli dokładnie to czego się można spodziewać po horrorze. Wystrój świetnie oddaje tematykę, chociaż czasem mieliśmy wrażenie, że jest tego wszystkiego trochę za dużo i czuliśmy się przytłoczeni.
Zagadki bardzo fajne, wymagające, ale czasami trochę niespójne i niejasne - parę razy zdażyło nam się skorzystać z podpowiedzi, bo mimo, wielu różnych prób nie mogliśmy dojść co autor miał na myśli. Panujący półmrok dodawał klimatu, ale też utrudniał grę - jedna latarka więcej byłaby mile widziana :)
Bawiliśmy się całkiem dobrze, obsługa też bardzo przyjemna, a piesek w recepcji skradł nasze serca.

Overall rating: 8/10

Customer service: 9/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Escape room Syndrom Strachu
Syndrom Strachu

Strasznie, ale z niedociągnięciami

1/24/20 | visit date: 12/20/19

Trusted review

Największą zaletą pokoju jest zdecydowanie jego klimat, który jak zapowiada nazwa cały czas trzyma w napięciu. Zagadki też wspiują się w ten mroczny temat pokoju i łączą się spójną fabułą.
Pokojowi brakuje jednak trochę dopracowania. Jedna latarka na całą grupę sprawia, że trudno się rozdzielić żeby każdy mógł zająć się czymś innym, szczególnie, że sporo opiera się na szukaniu. Jedną z zagadek pominęliśmy i przeszliśmy dalej, a później okazało się, że była ona niezbędna dalej, a ciężko było już do niej wrócić, więć ktoś z obsługi musiał nam ją przynieść - w liniowym pokoju nie powinno się tak zdarzyć. W pokoju znaleźliśmy też przełącznik do światła, który okazał się nie być zagadką, a elementem techinczynm zostawionym przez nieuważną obsługę.

Jednak mimo tych paru niedogoności wypad był całkiem udany i dobrze bawiliśmy się w pokoju. Po drobnym dopracowaniu mogłoby być jeszcze lepiej.

Overall rating: 7/10

Customer service: 7/10

Interior: 9/10

Difficulty: Medium

Escape room Cela nr 4
Cela nr 4

Integracja w celi

12/18/19 | visit date: 12/11/19

Do pokoju udałem się w ramach wyjścia integracyjnego z pracy z grupą osób, które nigdy wcześniej nie miały dotąd większej styczności z escape roomami. Wybraliśmy opcję wyjściu i był to strzał w dziesiątkę! Wszyscy świetnie się bawili i przekonali się na dobre do ER.
Zagadki świetnie oddawały klimat wielkie ucieczki, a przy tym były niebanalne i wymagały sporo współpracy, a czasem również odrobiny zastanowienia. Dodatkowego dreszczyku dodaje świadomość drugiej drużyny depczącej po piętach i konieczność walki z czasem. Było też parę technicznych niedociągnięć, ale nie psuły one rozgrywki.

Warto spróbować samemu opcji wyścigu bo z pewnością jest to coś czego nie da się znaleźć w innych pokojach.

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Page 1 of 8

Show next