achaja

achaja

Hej, Na imię mam Ania i jak pewnie duża liczba osób tutaj jestem uzależniona od ER :) i nie planuję się z tego leczyć. 150+ mówi samo za siebie :) Uwielbia... [więcej]

155 Visited

67 Planned

Scout

98 Points

50
98 pts
100

All reviews

Escape room Asylum
Asylum

REWELACJA

5/7/19 | visit date: 3/2/19

Kiedyś w jednym z odwiedzanych przez nas pokoi, ktoś wspomniał, że Obłęd to nowy poziom ER - nie mylił się.
Bawiliśmy się rewelacyjnie. Zastanawialiśmy się, czy jechać tam specjalnie w poniedziałek na spotkanie z aktorem, czy sobie odpuścić i wygrało podejście zdrowo-rozsądkowe - łatwiej się wybrać w weekend, niż w tygodniu. Z perspektywy czasu uważam, że to była całkiem niezła decyzja, bo pozwoliła nam się skupić na zagadkach i je docenić - a było tego sporo. Z aktorem byłoby więcej adrenaliny, a moja szalona wyobraźnia już przeczuwa, gdzie mógłby się on czaić i mam dreszcze na samą myśl o tym :D
Co tu pisać więcej - koniecznie trzeba tam być i to zobaczyć!!!
Nie możemy się doczekać Lochów króla Artura, zwłaszcza jeśli jest wykonany z takim rozmachem jak Obłęd ;)

Obsługa bardzo miła. Pomimo dużego obłożenia znalazła czas, żeby z nami porozmawiać i powymieniać się doświadczeniami i zachęcić do kolejnych pokoi - nie zapomnę stwierdzenia "zabierzcie tam koleżankę choćby siłą" (o jakiś pokoju horrorowym) - wiem, że się tam wybierzemy jak tak pięknie ktoś przekonuje ;)

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Escape room Dooby Doo
Dooby Doo

Przyjazny potwór :)

5/6/19 | visit date: 4/30/19

Długo zbieraliśmy się, żeby odwiedzić ten pokój zwłaszcza, że z kim by się nie rozmawiało, to każdy polecał. Nadszedł ten wyczekiwany dzień.
Obsługa przy poprzednich wizytach u listków sugerowała, że nasze dwie zwyczajowe osoby, to jednak może być trochę mało. W sumie mieli chyba rację. Poszliśmy w 3 i przez zdecydowaną większość czasu każdy miał co robić, a zagadek była olbrzymia liczba. Trudne nie były, ale sprawiały sporo przyjemności, gdy się szło do przodu i z każdą kolejną przybliżało się do odkrycia prawdy. Potwór nawet wydawał się jakoś przyjazny :)
Chętnie wybiorę się do ostatniego już pokoju - Syreniego Śpiewu choć Dooby zdecydowanie wysoko postawił mu poprzeczkę.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Escape room Koneser
Koneser

Da Vinci znowu w natarciu

5/6/19 | visit date: 5/1/19

Mieszkając blisko Gliwic trudno nie porównywać Konesera do innego pokoju o tej tematyce. Miałam obawy przed tymi odwiedzinami, ale pokój szybko pozwolił je rozwiać. Był ciekawy na swój sposób (odmienny od śląskich fałszerzy), z dużą liczbą przyjemnych zagadek. Jak na 8my pokój tego dnia poszedł nam wręcz śpiewająco i nikt z nas nie odczuwał zmęczenia, a jedynie świetną zabawę.
Klimat i poziom utrzymany od pierwszych chwil do samego końca.
Obsługa bardzo miła. Chętnie porozmawiała z nami o naszych doświadczeniach i dalszych planach, dla których będzie warto wrócić do Poznania.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Escape room Świat bajek
Świat bajek

Bajki dla doświadczonych?

5/5/19 | visit date: 5/1/19

Pokój trafił na plan majówki ze względu na ciekawość, co może zaoferować pokój bajkowy dla doświadczonych. No i miał być ciekawą odskocznią dla poznańskich horrorów.
Sam pokój był przyjemny, ja bym mogła w nim siedzieć zdecydowanie dłużej ze względu na podkład muzyczny (w sumie tylko dlatego). Pokój był jednak dla nas stanowczo za prosty. Od pokoju dla doświadczonych spodziewałabym się czegoś więcej, a wyszliśmy w okolicach połowy czasu zawiedzeni, że to już koniec :(

Overall rating: 6/10

Customer service: 10/10

Interior: 8/10

Difficulty: Very easy

Escape room Wampir
Wampir

Najlepszy horror w Poznaniu

5/5/19 | visit date: 5/1/19

Pokoje horrorowe często są nastawione głównie na klimat, a zagadki to kwestia drugorzędna - nie tutaj :)
Klimat był już od samego początku przy rewelacyjnym wprowadzeniu - można się było od razu mocno wczuć w historię. Zagadki ciekawe, trudne, logiczne, wpasowane w klimat, jak to zwykle bywa w straszniejszych pokojach trudniej ze spostrzegawczością, gdy nigdy człowiek nie wie czy i z jakiej strony może pojawić się jakiś wampir sprawdzić jak miewa się jego jeszcze ciepły, krwisty posiłek :D
Pod koniec zrobiło się troszkę za spokojnie i za bezpiecznie, ale zdecydowanie był to jeden z lepszych horrorów, bo oprócz zastrzyku adrenaliny zapewnił nam także rozrywkę umysłową.
Ocena 9.8/10

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Escape room Kolekcjoner
Kolekcjoner

Oko w oko z Kolekcjonerem

5/5/19 | visit date: 5/1/19

Pokój ma już swoje lata, nie ma w nim jakiejś mocno zaawansowanej elektroniki, ale biorąc pod uwagę, że pokój powstal 3 lata temu, to jestem pod wrażeniem. Mimo wszystko potrafi bardzo pozytywnie zaskoczyć.
Świetne wprowadzenie, kilka nietypowych zagadek, klimatyczny wystrój.
Warto sprawdzić, jak ktoś lubi takie klimaty. Chętnie odwiedzimy kolejne pokoje tej firmy.

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Escape room Coś
Coś

Klaun w kanałach

5/4/19 | visit date: 5/2/19

Jestem ogromną panikarą jeśli chodzi o straszne pokoje, zwłaszcza gdy dodatkowo nakręca mnie obsługa w innych ER opowiadająca jak gdzieś jest strasznie. A jak było? Wprowadzenie było tak 'sympatyczne', że poważnie zastanawiałam się czy i jak uciec z Black Boxa, ale że trochę by było wstyd, to się trzeba zebrać w sobie i do ataku.
Później pojawiło się parę sytuacji, gdzie można się było wystraszyć. [Spojler] :)
Czego mi zabrakło? Trudniejszych zagadek i może większej ich liczby. Szliśmy jak burza, no i jakoś za szybko się skończyło :( Dla klimatu warto odwiedzić.

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Easy

Escape room Jaskinia Hazardu
Jaskinia Hazardu

Andrzej to było "nie fair"

5/4/19 | visit date: 5/2/19

Pierwszy pokój w nowej firmie, a ostatni odwiedziny przez nas podczas wycieczki do Poznania (12 pokoi) pozostawił po sobie bardzo pozytywne wrażenia i chętnie wrócę do Poznania, by odwiedzić kolejne pokoje.
Zagadki od najprostszych po trudniejsze, świetny efekt daje wykorzystanie [spojler] - zdecydowanie coś unikalnego. Bardzo sympatyczna rodzinka obsługująca pokoje. Trzymam kciuki za Wasze kolejne projekty.
Warto odwiedzić, obecnie jeden z lepszych pokojów w Poznaniu.
Może zaskoczyć :) "

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Escape room Lokalizacja
Lokalizacja

Rewelacja!!!

1/29/19 | visit date: 1/18/19

Od początku po sam koniec zabawy istna rewelacja. W historii pokoju można się zatracić już podczas wprowadzenia.
Zagadki i efekty zaskakiwały mnie jakbym była małym dzieckiem - ogromne WOW.
Ocena 10 to stanowczo za mało.
Koniecznie trzeba tam być, warto było czekać, a teraz pozostaje kibicować, by pokój wkrótce trafił do TOP3, bo zasługuje na to miejsce.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Escape room Sekrety krasnoludów
Sekrety krasnoludów

My jesteśmy krasnoludki...

1/29/19 | visit date: 1/1/19

Przy doświadczeniu ok. 70 pokoi wybieranie pokoju dla początkujących jest dość ryzykowne, ale czemu nie - każdy pokój może zaskoczyć. Uwielbiamy Maze in Mind, więc postanowiliśmy zacząć rok razem z nimi.
Pokój bardzo fajny, dobrze utrzymany klimat od samego wprowadzenia przez całą zabawę. Zagadki głównie elektroniczne, ale bardzo ciekawe.
Dzieci bawiłyby się tutaj bardzo dobrze, ale grupa doświadczona może się także fajnie bawić, docenić zagadki i wystrój i wyjść zadowolona w krótszym czasie.
Zdecydowanie polecam jako lekka i przyjemna rozrywka dla mózgu.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Easy

Page 1 of 3

Show next