fylypek

fylypek

Hi, I'm fylypek. I have visited 3 escape rooms. My favorite category is Historical. I invite you to browse my profile. Follow me or write a message to talk about escape rooms.

3 Visited

0 Planned

Newbie

12 Points

0
12 pts
25

All reviews

Escape room Beztroskie dzieciństwo
Beztroskie dzieciństwo

Magiczne miejsce

7/17/19 | visit date: 4/13/19

Rewelacja! Jak tam wszedłem, to miałem ochotę odpuścić sobie rozwiązywanie zagadek, a spędzić czas na samej zabawie tym, co znaleźliśmy w środku. Wystrój może bez super-ekstra-hiper-turbo wodotrysków, ale jest w pełni zgodny z fabułą pokoju i trochę przeszkadza, bo jak już powiedziałem odciąga człowieka od tego po co tu przyszedł :)
Zupełną nowością dla mnie było to, że musieliśmy "grać w grę" (ale nie Tomb Rider :D) aby przejść dalej. Prosta[spoiler] na pewno nikogo nie przerośnie, a świetnie wpisuje się w ten pokój. Brawo za kreatywność.
Czytałem w jakiejś recenzji, że są tu zagadki wymagające umiejętności z zakresu wyższej matematyki... Jeżeli dla kogoś dodawanie i mnożenie z maksymalnie dwucyfrowymi wynikami to wyższa matematyka, to szczerze współczuję.
Pokój zapewnia super rozrywkę, do najłatwiejszych nie należy, ale o to przecież chodzi. Zawsze można poprosić o pomoc, a najgorzej by było przejść gładko przez wszystkie zagadki.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Escape room Kraina Czarów
Kraina Czarów

Męczarnia z elektryką

4/12/19 | visit date: 4/12/19

Zapowiadało się całkiem nieźle. Niestety, znając liczby, straciliśmy mnóstwo czasu na nieudanych próbach wprowadzeniu kodu. Potem się okazało, że ominęliśmy dwie zagadki, ale to nic. Wyszliśmy 16 minut przed czasem. Przekombinowana elektryka (już?) nie działa najlepiej, co psuje całą zabawę, a zapłaciliśmy aż 140 złotych.

Overall rating: 4/10

Customer service: 9/10

Interior: 8/10

Difficulty: Easy

Escape room Zimna Wojna
Zimna Wojna

Bardzo fajny pokój, raczej dla początkujących.

5/5/18 | visit date: 5/4/18

Fajny pokój. Faktycznie dla początkujących, ale trzeba wykazać się docielkiwością i spostrzegawczością.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Easy