fylypek
 • Escape room Beztroskie dzieciństwo

  Beztroskie dzieciństwo
  Escape Us
  Olsztyn

  Magiczne miejsce

  17.07.2019 | visit date: 13.04.2019

  Rewelacja! Jak tam wszedłem, to miałem ochotę odpuścić sobie rozwiązywanie zagadek, a spędzić czas na samej zabawie tym, co znaleźliśmy w środku. Wystrój może bez super-ekstra-hiper-turbo wodotrysków, ale jest w pełni zgodny z fabułą pokoju i trochę przeszkadza, bo jak już powiedziałem odciąga człowieka od tego po co tu przyszedł :)
  Zupełną nowością dla mnie było to, że musieliśmy "grać w grę" (ale nie Tomb Rider :D) aby przejść dalej. Prosta[spoiler] na pewno nikogo nie przerośnie, a świetnie wpisuje się w ten pokój. Brawo za kreatywność.
  Czytałem w jakiejś recenzji, że są tu zagadki wymagające umiejętności z zakresu wyższej matematyki... Jeżeli dla kogoś dodawanie i mnożenie z maksymalnie dwucyfrowymi wynikami to wyższa matematyka, to szczerze współczuję.
  Pokój zapewnia super rozrywkę, do najłatwiejszych nie należy, ale o to przecież chodzi. Zawsze można poprosić o pomoc, a najgorzej by było przejść gładko przez wszystkie zagadki.

 • Escape room Kraina Czarów

  Kraina Czarów
  Mr Escape
  Olsztyn

  Męczarnia z elektryką

  12.04.2019 | visit date: 12.04.2019

  Zapowiadało się całkiem nieźle. Niestety, znając liczby, straciliśmy mnóstwo czasu na nieudanych próbach wprowadzeniu kodu. Potem się okazało, że ominęliśmy dwie zagadki, ale to nic. Wyszliśmy 16 minut przed czasem. Przekombinowana elektryka (już?) nie działa najlepiej, co psuje całą zabawę, a zapłaciliśmy aż 140 złotych.

 • Escape room Zimna Wojna

  Zimna Wojna
  Escape House
  Bielsko-Biała

  Bardzo fajny pokój, raczej dla początkujących.

  05.05.2018 | visit date: 04.05.2018

  Fajny pokój. Faktycznie dla początkujących, ale trzeba wykazać się docielkiwością i spostrzegawczością.