edison
 • Escape room Pogrzeb Arystokraty

  Pogrzeb Arystokraty
  Brain Code - Secret Room
  Wrocław

  Pogrzeb

  07.11.2019 | visit date: 29.10.2019

  Nie ma co się rozpisywać... Po prostu pokój obowiązkowy dla każdego fana Escape Roomów. Świetny wystrój, klimat i niezapomniane przeżycia, zwłaszcza dla jednej z osób biorących udział w rozgrywce. Obsługa bez zastrzeżeń. Polecam!

 • Escape room Wstęp wzbroniony

  Wstęp wzbroniony
  Time Of Mysteries
  Wrocław

  Nie zadzieraj z myśliwym

  28.05.2019 | visit date: 23.05.2019

  Pokój jest świetnie odwzorowany. Możemy poczuć w nim klimat przygody i czyhającego niebezpieczeństwa. Zagadki zróżnicowane, niezbyt trudne i skomplikowane ale jak się przekombinuje z myśleniem, to można utknąć na kilka minut. Byliśmy 4 osobową grupą o różnym stopniu zaawansowania i udało nam się opuścić pokój bez podpowiedzi. Spędziliśmy miło czas i każdy z nas wyszedł zadowolony. Na pewno polecam! :)

 • Escape room Więzienie

  Więzienie
  Secret Room - Brain Code
  Wrocław

  Współpraca przede wszystkim!

  09.02.2019 | visit date: 08.02.2017

  Początek gry bardzo emocjonujący i stawiający na współpracę oraz spostrzegawczość. Bez nich nie ma mowy o przejściu dalej. Później powinno być już bezproblemowo. Zagadki nie są skomplikowane ale na pewno nie poleciłbym tego pokoju na pierwszy raz. Wystrój jak to w więzieniu - surowy ale świetnie oddający klimat. Osoby z doświadczeniem kilku pokoi powinny sobie poradzić. Pokój może i bez efektu WOW ale warty odwiedzenia. I pamiętajcie, żeby wybrać kogoś doświadczonego na lidera. :)
  Obsługa bardzo sympatyczna i bez zastrzeżeń :)

 • Escape room Czarny motylek

  Czarny motylek
  Fox O'clock
  Wrocław

  Trusted review

  Mrocznie ale przyjemnie

  02.12.2018 | visit date: 10.11.2018

  Pokój Czarny Motylek jest świetnie wykonany i ma bardzo logicznie poprowadzoną fabułę. Pokój oznaczony jest jako horror i trzyma w napięciu ale nie jest aż taki bardzo straszny jak mogłoby się wydawać. Zagadki zarówno dla ekip zaawansowanych jak i świeżaków. Pokój nieliniowy a i przy niektórych zadaniach wymagana jest współpraca. Nietypowy system podpowiedzi i sposób opuszczenia pokoju na pewno wyróżniają go na tle innych pokoi. Nie ma się do czego przyczepić a tylko można go polecić. Wysoka pozycja w rankingu mówi sama za siebie. Polecam!

 • Escape room Curse of Maya Treasure

  Curse of Maya Treasure
  Exit19.pl
  Wrocław

  Klątwa nie taka straszna

  09.10.2018 | visit date: 09.10.2018

  Pokój świetnie odwzorowany i dopieszczony w każdym calu. Zagadki niespotykane w innych pokojach a przy niektórych trzeba było naprawdę się nagłowić. Byliśmy 4 osobową ekipą o różnym stopniu zaawansowania, wszyscy świetnie się bawili i udało nam się wyjść przed czasem :) Gorąco polecam!

 • Escape room Betrayal in Breslau

  Betrayal in Breslau
  Exit19.pl
  Wrocław

  Re-we-la-cja!

  16.09.2018 | visit date: 21.06.2018

  Pokój w pełni zasługuje na swoje miejsce w rankingu! Absolutny top jeśli chodzi o Wrocław. Świetnie odwzorowany pokój jak i detale. Już samo wejście do pokoju sugeruje na klimat lat 30-tych. Zagadek jest całe mnóstwo a niektóre wymagają naprawdę sporego pogłówkowania. Polecam!

 • Escape room Pokój babci

  Pokój babci
  Secret Room - Brain Code
  Wrocław

  Trusted review

  Babcia nie taka święta :)

  16.09.2018 | visit date: 16.09.2018

  Pokój ma świetny klimat i wystrój. Jak u babci. :) Zagadki i łatwe, i średnie. Każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno osoby z doświadczeniem jak i osoby, które chcą zacząć przygodę w klimatach ER. Byliśmy grupą mieszaną, o różnym stopniu zaawansowania i każdy miał co robić. Pokój wart odwiedzenia. Zwłaszcza dla nowicjuszy.

 • Escape room Wioska Smerfów

  Wioska Smerfów
  HURRY UP
  Wrocław

  Trusted review

  Muchomory, wszędzie muchomory.

  03.05.2018 | visit date: 03.05.2018

  Pokój rewelacyjny! Dopracowany każdy szczegół, poziom zagadek jak i rodzaj zróżnicowany. Od prostych, po nieco bardziej wymagające i 'bombowe'. No i ważna jest współpraca. Był to nasz 2 pokój ER ale daliśmy radę. Świetnie się bawiliśmy jako dorośli aczkolwiek wydaję mi się, że optymalna liczba osób na ten pokój to 3. Polecam!!


  No i przyda się talent wokalny :D