Kruk23
 • Escape room Sekretny Gabinet Zegarmistrza

  Sekretny Gabinet Zegarmistrza
  AlcaTraps
  Rzeszów

  Mechaniczna zabawa dla dwojga

  04.12.2018 | visit date: 21.11.2018

  Jest tu wszystko, aby nie pozwolić mózgowi się nudzić. I kłódka, i łamigłówka, i układanka, i zagadka, i... odpowiedni klimat, który doskonale łączy wszystkie te elementy. Dodatkowo zdjęcia z pokoju wyszły wyśmienicie! Polecam serdecznie!

  Answer AlcaTraps

  Cześć!

  Dziękujemy za niezwykle treściwą recenzję i słowa pochwały. :)

  Byliśmy pod wrażeniem Waszej naprawdę płynnej gry, biorąc pod uwagę praktycznie zerowe doświadczenie w świecie Escape Room, dlatego liczymy na podjęcie wyzwania także w Pile, no i oczywiście w przyszłych pokojach AlcaTraps! :D

  Jeszcze raz dziękujemy za odwiedziny i świetną ucieczkę, serdecznie pozdrawiamy ! :)

 • Escape room Grobowiec Faraona

  Grobowiec Faraona
  Portal Secret
  Rzeszów

  Fascynujący klimat, fantastyczna przygoda, fenomenalne wykonanie!

  04.12.2018 | visit date: 02.12.2018

  Wchodząc do pokoju od razu wczuwamy się w klimat starożytnego Egiptu. Twórcy zadbali o szczegóły, ciekawe rekwizyty i odpowiednie akcesoria. Nie sposób odczuwać nudę, a każde kolejne odkrycie jeszcze bardziej wprowadza graczy w odpowiedni klimat. Rozwiązywaniu kolejnych zagadek towarzyszy duża frajda - nie ma tu znanych schematów i oklepanych rozwiązań. Serdecznie polecamy dla 3-4 graczy!

 • Escape room Laboratorium Tesli

  Laboratorium Tesli
  Portal Secret
  Rzeszów

  Uśmiech na twarzy od wejścia po sam koniec!

  01.12.2018 | visit date: 01.12.2018

  Od razu po wejściu do pokoju, na widok rekwizytów, twarz się uśmiecha. Twórcy zadbali, by móc wczuć się w klimat już od początku i dać się porwać niesamowitej przygodzie z Teslą. Każda zagadka jest oryginalna i niecodzienna, a ich rozwiązywanie daje bardzo dużo radości. Byliśmy w cztery osoby - nikt się nie nudził, trudno też było odmówić sobie zabawy rekwizytami. Serdecznie polecam!!

 • Escape room Alice in Wonderland

  Alice in Wonderland
  ExitRoom ™
  Łódź

  Miłe urodzinowe popołudnie

  22.03.2018 | visit date: 10.03.2018

  Pokój był naszym pierwszym wspólnym i pierwszym w ogóle - dla mnie i mojego męża. Bardzo dobrze poukłądany, zorganizowany, można wczuć się w klimat zaczarowanej krainy. Okazał się idealną rozrywką urodzinową i doskonałą zabawą dla dwojga. Nie pytaliśmy o podpowiedzi. Do końca zabrakło nam trzech zagadek, ale jak na pierwszy pokój i to, że byliśmy tylko we dwoje, uważam to za całkiem dbry wynik :-) Wyszliśmy roześmiani od ucha do ucha, usatysfakcjonowani, ale nie zmęczeni. Polecamy serdecznie pokój i obsługę.