Kruk23

Kruk23

Od okazji do okazji - uważam escape roomy za świetną rozrywkę z okazji urodzin własnych i przyjaciół, na wieczory panieńskie, spotkania ze znajomymi.

4 Visited

0 Planned

Newbie

15 Points

0
15 pts
25

All reviews

Escape room Sekretny Gabinet Zegarmistrza
Sekretny Gabinet Zegarmistrza

Mechaniczna zabawa dla dwojga

12/4/18 | visit date: 11/21/18

Jest tu wszystko, aby nie pozwolić mózgowi się nudzić. I kłódka, i łamigłówka, i układanka, i zagadka, i... odpowiedni klimat, który doskonale łączy wszystkie te elementy. Dodatkowo zdjęcia z pokoju wyszły wyśmienicie! Polecam serdecznie!

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Answer of company Trap Away

Cześć!

Dziękujemy za niezwykle treściwą recenzję i słowa pochwały. :)

Byliśmy pod wrażeniem Waszej naprawdę płynnej gry, biorąc pod uwagę praktycznie zerowe doświadczenie w świecie Escape Room, dlatego liczymy na podjęcie wyzwania także w Pile, no i oczywiście w przyszłych pokojach AlcaTraps! :D

Jeszcze raz dziękujemy za odwiedziny i świetną ucieczkę, serdecznie pozdrawiamy ! :)

Escape room Grobowiec Faraona
Grobowiec Faraona

Fascynujący klimat, fantastyczna przygoda, fenomenalne wykonanie!

12/4/18 | visit date: 12/2/18

Wchodząc do pokoju od razu wczuwamy się w klimat starożytnego Egiptu. Twórcy zadbali o szczegóły, ciekawe rekwizyty i odpowiednie akcesoria. Nie sposób odczuwać nudę, a każde kolejne odkrycie jeszcze bardziej wprowadza graczy w odpowiedni klimat. Rozwiązywaniu kolejnych zagadek towarzyszy duża frajda - nie ma tu znanych schematów i oklepanych rozwiązań. Serdecznie polecamy dla 3-4 graczy!

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Escape room Laboratorium Tesli
Laboratorium Tesli

Uśmiech na twarzy od wejścia po sam koniec!

12/1/18 | visit date: 12/1/18

Od razu po wejściu do pokoju, na widok rekwizytów, twarz się uśmiecha. Twórcy zadbali, by móc wczuć się w klimat już od początku i dać się porwać niesamowitej przygodzie z Teslą. Każda zagadka jest oryginalna i niecodzienna, a ich rozwiązywanie daje bardzo dużo radości. Byliśmy w cztery osoby - nikt się nie nudził, trudno też było odmówić sobie zabawy rekwizytami. Serdecznie polecam!!

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Escape room Alice in Wonderland
Alice in Wonderland

Miłe urodzinowe popołudnie

3/22/18 | visit date: 3/10/18

Pokój był naszym pierwszym wspólnym i pierwszym w ogóle - dla mnie i mojego męża. Bardzo dobrze poukłądany, zorganizowany, można wczuć się w klimat zaczarowanej krainy. Okazał się idealną rozrywką urodzinową i doskonałą zabawą dla dwojga. Nie pytaliśmy o podpowiedzi. Do końca zabrakło nam trzech zagadek, ale jak na pierwszy pokój i to, że byliśmy tylko we dwoje, uważam to za całkiem dbry wynik :-) Wyszliśmy roześmiani od ucha do ucha, usatysfakcjonowani, ale nie zmęczeni. Polecamy serdecznie pokój i obsługę.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium