Menu Search What is escape room? All rooms Special offers Gift vouchers Escape Room Game Log in
Łukasz (Escape Hunters Szczecin)
 • Escape room Uratuj Święta!

  Uratuj Święta!
  Warsztatownia
  Szczecin

  Trusted review

  Świąteczny pokój

  06.01.2019 | visit date: 06.01.2019

  Kolejny pokój Warsztatowni wywołał u nas jak zawsze masę pozytywnych emocji. Zagadki wszystkie przepięknie wykonane, widać ze zostało włożone w nie mnóstwo pracy. Wszystko jest logicznie ze sobą powiązane, tak jak w pozostałych pokojach tej firmy. Byliśmy z 7 letnim dzieckiem w pokoju ale tak nas pochłonęły zagadki ze bawiliśmy się chyba nawet lepiej od niego. Pokój bezpieczny pod każdym względem. Bez obaw możecie przyjść sami bądź ze swoimi pociechami.

 • Escape room Cyrk dziwadeł

  Cyrk dziwadeł
  Escapers
  Warszawa

  Cyrk dziwadeł

  26.08.2018 | visit date: 25.08.2018

  Drugim pokojem tej firmy był pierwszy w warszawskim rankingu cyrk dziwadeł. Jeżeli chodzi o wykonanie pokoju to jest to po prostu majstersztyk. Nic dodać nic ująć. Bez dwóch zdań klimat zasługuje na mocna 10. Zagadki bardzo oryginalne jednak dwie z nich nie przypadły nam do gustu gdyż były wg nas mocno przekombinowane. Jest to jednak nasza ocena i nie rzutuje to na ocenie pokoju. Wydaje nam się ze wczoraj obsługa miała jakiś gorszy dzień albo po prostu za duży ruch gdyż nie poczuliśmy się jak pożądani klienci. Nie było praktycznie czasu na rozmowę po wyjściu z pokoju, a nawet na zrobienie pamiątkowych zdjęć. Trochę szkoda bo zamiast z usmiechami na twarzach wyszliśmy mocno zniesmaczeni.

 • Escape room Tomb of the dragon

  Tomb of the dragon
  Escapers
  Warszawa

  Grobowiec smoka

  26.08.2018 | visit date: 25.08.2018

  Podczas naszej krótkiej wizyty w Warszawie postanowiliśmy odwiedzic dwa pokoje firmy Escapers. Pierwszym z nim był Grobowiec Smoka czyli żywa legenda pokoi zagadek. Pierwszy raz podczas odwiedzin w Escape roomie musieliśmy czekać ponad 10min po wyznaczonym terminie rezerwacji. Trochę nas to na wstępie zmartwiło gdyż o 19 mieliśmy zarezerwowany kolejny pokoj tej firmy. Jednak gdy w końcu zaczęliśmy rozgrywkę pojawiliśmy się na wyspie zamieszkałej przez smoka. Klimat pokoju jest jak najbardziej oddany a same zagadki należą raczej do tych łatwiejszych. Wyszlibyśmy po około 40min jednak jedna z zagadek niestety odmówiła posłuszeństwa i męczyliśmy się z nią jakieś 15min. Po wyjściu z pokoju Pan z obsługi nas przeprosił za usterkę. Niestety niedosyt pozostał.

 • Escape room Komnata Tajemic

  Komnata Tajemic
  Escape Me
  Szczecin

  Komnata tajemnic

  22.05.2018 | visit date: 22.05.2018

  Komnata tajemnic była kolejnym pokojem odwiedzonym w Escape Me. Poprzednie pokoje tej firmy były rewelacyjne wiec poprzeczka została postawiona naprawdę wysoko. Już na samym początku okazało się ze pokoj jest po prostu magiczny i z każdą kolejna zagadka tylko się w tym utwierdziliśmy. Widać ze w wykonanie pokoju zostało włożone mnóstwo pracy, gdyż na 70min przenosimy się do prawdziwej Komnaty. Same zagadki są logiczne a przy niektórych trzeba się niezle nagłowić. Myśle ze jest to aktualnie najlepszy pokój o tematyce Harrego Pottera. Do tego wszystkiego obsługa na najwyższym poziomie z Rita na czele. Czego chcieć więcej ;)

 • Escape room Kanibal

  Kanibal
  Odklucz Swój Umysł
  Bydgoszcz

  Kanibal

  20.05.2018 | visit date: 19.05.2018

  Był to nasz trzeci pokój podczas krótkiej wizyty w Bydgoszczy. Odwiedziliśmy go natychmiast po wiadomości ze niedługo zostanie zamknięty i nie żałowaliśmy tej decyzji. Początek rozgrywki był nastawiony na mocna współpracę a później było już tylko łatwiej. Zagadki bardzo pomysłowe i oryginalne podobnie jak system podpowiedzi który jest jedyny w swoim rodzaju :) Łatwo było złapać flow w pokoju i to nas bardzo ucieszyło gdyż znowu czuliśmy jakby zagadki były zrobione specjalnie dla nas. Czekamy na kolejne pokoje gdyż po tak udanej wizycie na pewno tu jeszcze zawitamy.

 • Escape room Zakopani żywcem

  Zakopani żywcem
  Odklucz Swój Umysł
  Bydgoszcz

  Zakopani

  20.05.2018 | visit date: 19.05.2018

  Tym razem zostaliśmy porwani i zakopani żywcem. Mieliśmy małe opory żeby dać się zamknąć ale przezwyciężyliśmy strach i rozpoczęliśmy prawdziwa walkę z czasem. Pokoj jest nastawiony typowo na współpracę wiec radzę dokładnie przekazywać wszelkie informacje gdyż inaczej nie uda wam się wydostać. Nam się na szczęście udalo choć po wyjściu czekała na nas niespodzianka...Jednak sami musicie się przekonać co to dokładnie było.

 • Escape room Wyspa tajemnic

  Wyspa tajemnic
  Odklucz Swój Umysł
  Bydgoszcz

  Wyspa tajemnic

  20.05.2018 | visit date: 19.05.2018

  Podczas krótkiej wizyty w Bydgoszczy postanowiliśmy odwiedzić firmę Odklucz swój umysł. Wizyta okazała się bardzo owocna i udało nam się uciec z trzech pokoi danej firmy. Wyspa tajemnic chyba najbardziej przypadła nam do gustu. Zagadki są lekkie, przyjemnie i dają wieje radości podczas ich rozwiązywania. Klimat jest oddany w pełni gdyż przenosimy się na prawdziwa wyspę i musimy się z niej wydostać. Udało nam się uciec bez podpowiedzi wiec czuliśmy jakby pokoj był zrobiony pod nas :) a wtedy przyszedł czas na kolejny pokój.

 • Escape room Tajemnice Harry'ego

  Tajemnice Harry'ego
  Otwórz umysł
  Toruń

  Harry

  17.05.2018 | visit date: 17.05.2018

  Był to nasz ostatni pokój podczas wizyty w tym przepięknym mieście. Klimat, ręcznie wykonane przedmioty mogły się naprawdę podobać. Z dwoma kłódkami spotkaliśmy się pierwszy raz i za to duży plus bo mieliśmy spory kłopot z ich otworzeniem. Same zagadki mogły się podobać jednak w moim mniemaniu było ich trochę zbyt mało.

 • Escape room Wehikuł Czasu

  Wehikuł Czasu
  Spaced-out
  Toruń

  Prawdziwy wehikuł

  16.05.2018 | visit date: 16.05.2018

  Wehikuł zostawiliśmy sobie na koniec dnia pełnego pokoi zagadek. Bardzo podobał nam się sam wehikuł który przenosił nas do różnych epok. Generalnie pokoj jest bardzo duży i wielopoziomowy wiec polecam wybrać się doświadczona dwójką albo po prostu większa ilością osób. Zagadki wymagają zarówno spostrzegawczości jak i logicznego myślenia. Ciekawy sposób podpowiedzi tylko dopełnił udana rozgrywkę.

 • Escape room Zbrodnia

  Zbrodnia
  Tkalnia Zagadek
  Toruń

  Zbrodnia

  16.05.2018 | visit date: 16.05.2018

  Była to kontynuacja odwiedzonej przed paroma minutami Celi i ten pokój podobał nam się jeszcze bardziej. Wszystko tworzyło logiczna całość. Zagadki są bardzo zróżnicowane i przypadły nam do gustu. Wystrój może nie powala jednak czego spodziewać się po miejscu zbrodni ;) na pewno odwiedzimy kolejny pokój tej firmy.

View more reviews: 1 2 3 ... 10 11 12
This website is using cookies

You can disable them in you browser settings. Some features of this website may not work properly if you do.

See our cookie policy.

OK, I GET IT