Kratka

Kratka

Murarz, tynkarz, akrobata.

79 Visited

13 Planned

Pioneer

205 Points

150
205 pts
225

All reviews

Escape room Spisek Kardynała
Spisek Kardynała

Wszyscy za jednego!

2/26/20 | visit date: 2/26/20

Świetny pokój! Fantastyczne wykonanie, piękne rekwizyty i bardzo fajne dekoracje. Wielka dbałość o szczegóły i Dokładność wykonania od razu wprowadzają w ciekawy klimat. Zagadki ciekawe, niektóre bardzo oryginalne i faktycznie niełatwe. Podsumowując - naprawdę polecamy fanom pokoi historycznych, które stawiają na elektronikę kosztem klasycznych kłódek. Na pewno odwiedzimy pozostałe pokoje tych właścicieli.

Overall rating: 9/10

Customer service: 9/10

Interior: 9/10

Difficulty: Hard

Escape room Asasino
Asasino

Re-we-la-cja!

11/10/19 | visit date: 11/9/19

Nie zawsze opinie, które tu czytamy są zgodne z prawdą, tym razem jednak naprawdę warto iść za ich wskazówkami. Pokój jest świetny! Przede wszystkim działa bez zarzutów w każdym szczególe, żadnym nawet najmniejszych frustrujących niedociągnięć. Rewelacyjne wykonanie i bardzo fajne logiczne i dobrze rozwijające się zagadki. Klimat fajny, ciekawy, fabuła wciągająca. A mistrzyni gry zgodnie z tym, co piszą inni w opiniach ujmująca. Polecamy! Absolutna czołówka do tej pory. Czekamy na więcej w tym miejscu!

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Escape room Klątwa Czarnoksiężnika
Klątwa Czarnoksiężnika

Strasznie fajnie

9/1/19 | visit date: 8/30/19

Pokój zasługuje na pochwałę przede wszystkim ze względu na bardzo spójną wciągającą atmosferę, która jest tak zbudowana, że momentami da się zapomnieć, że to tylko zabawa. W naszym wypadku rozwiązywaniu zagadek towarzyszył wręcz strach i pośpiech, by koniecznie się wydostać. Ciekawe rozwiązania techniczne i fajne utrudnienia, które sprawiały, że walka z czasem naprawdę czasami wydawała się nierówna. Prawdziwa magiczna przygoda pełna przeciwności, których pokonanie było naprawdę satysfakcjonujące!

Overall rating: 8/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Escape room Narnia
Narnia

Wiedźma pokonana!

7/8/19 | visit date: 5/22/19

Fantastyczny pokój do zabawy z dzieckiem. Wybrałam się z koleżanką i synkiem przedszkolakiem. Wyszliśmy dzięki dużemu zaangażowaniu i spostrzegawczości malucha :) zagadki ciekawe, niektóre wyjątkowe i oryginalne, wykonanie i funkcjonalność na wysokim poziomie. Bardzo polecam!

Overall rating: 8/10

Customer service: 9/10

Interior: 8/10

Difficulty: Medium

Escape room Sex Room
Sex Room

(s)ekscytująco!

3/15/19 | visit date: 3/14/19

Trusted review

Kolejna udana wizyta w Black Cat! Mamy już zaliczone wszystkie pokoje i wszystkie oceniamy naprawdę wysoko. Tym razem klimat zupełnie inny niż w poprzednich i w ogóle bardzo wyróżniający się na tle escape roomów znanych nam dotychczas. Zazwyczaj całej zabawie towarzyszy aura dużego skupienia, czasem stresu, ale generalnie najczęściej jest to koncentracja połączona z dreszczykiem emocji i pośpiechem, by na pewno wyrobić się w czasie - wszyscy to dobrze znają. Tu jednak było nieco inaczej. Atmosfera, jaka towarzyszyła całej zabawie była raczej wesoła, żartobliwa, co chwila wybuchaliśmy śmiechem, przy czym oczywiście nie obyło się od "świntuszenia". Zacięcia eskejperskiego nam nie brakuje, ale tym razem mieliśmy przede wszystkim właśnie mnóstwo śmiechu! Udało się wyjść sporo przed czasem, ale emocji było znacznie więcej niż w standardowej godzince. Jak zawsze w Czarnym Kocie wykonanie rekwizytów i dekoracji bardzo staranne, spójne i przekonujące. Jedyny mały mankament, to niepotrzebne ułatwienia. Umieszczono w pokoju podpowiedzi do rozwiązań, na które wpadliśmy już wcześniej sami. Wprowadza to lekkie niespójności i zamieszanie. Ale mimo to bardzo zachęcamy wszystkim, którzy lubią żartować bez pruderii!

Overall rating: 8/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Easy

Escape room Rycerski
Rycerski

Miecze w dłoń!

3/15/19 | visit date: 3/6/19

Trusted review

Do pokoju Rycerskiego wybrałam się z koleżanką i moim 6-letnim dzieckiem. My wytrawne eskejperki obawiałyśmy się, że będziemy się nudzić, lub co gorsza, gdy pokój będzie za trudny nudzić się będzie młody. Otóż nic takiego się nie wydarzyło! Zabawa okazała się emocjonująca dla całej trójki. Kolejne zagadki bardzo fajnie przemyślane, trudność nie zniechęcała, fajnie udało nam się wzajemnie naprowadzać na rozwiązania. Sporo rzeczy na spostrzegawczość, dzięki czemu maluch mógł się wykazać. Na największa brawa zasługują rekwizyty i dekoracje - całość wykonana świetnie, bez tandety i uszkodzeń, mnóstwo przedmiotów żywcem wyjętych z rycerskiego zamku. Fabuła spójna, ciekawa, nieprzeładowana. Bardzo nam się podobało! Zachęcamy serdecznie.

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Easy

Escape room Rozbitkowie w dżungli
Rozbitkowie w dżungli

Uratowani!

2/17/19 | visit date: 2/11/19

To nasza kolejna wizyta w Zagadkowni na Widoku po Tutenchamonie. I mogłabym napisać niemal taką samą opinię. Znów zastaliśmy fajną, spójną fabułę, ciekawe zagadki, narastające napięcie i wciągającą historię. Niestety znów ten sam minus - pokój wymaga odświeżenia. Nie raz odwiedzaliśmy pokoje zrobione tak znakomicie, że czuło się, jakby się było w danym miejscu, a nie wśród dekoracji rodem z teatrzyku szkolnego. Dlatego też poprawki wizualne, nowe rekwizyty i zmiany w wystroju i będziemy w domu. Opinia pozytywna, zachęcamy do odwiedzenia i zmierzenia się z zagadkami. Chętnie przyjdziemy do następnych pokoi Zagadkowni.

Overall rating: 7/10

Customer service: 9/10

Interior: 8/10

Difficulty: Easy

Escape room Follow The White Rabbit
Follow The White Rabbit

Królik złapany

2/17/19 | visit date: 2/13/19

Trusted review

W pokoju byłam z moim sześcioletnim synem, to był nasz 4 wspólny pokój. Bawiliśmy się świetnie, od tego czasu czytamy sobie ponownie Alicję w Krainie Czarów. Zagadki fajne, część dopasowanych do mniejszych dzieci, dużo na spostrzegawczość, więc teamy z eskejperską młodzieżą, na pewno będą zadowolone. Klimat spójny, pasujący do atmosfery książki, lekko mroczny, ale nie na tyle, by przestraszyć dziecko. Jedynym mankamentem były nieco zużyte rekwizyty i elementy dekoracji. Całości należy się solidne odświeżenie i lekkie poprawki. Bo koniecznym odnowieniu pokoju będzie 10/10!

Overall rating: 7/10

Customer service: 9/10

Interior: 8/10

Difficulty: Easy

Escape room Miasto w ogniu
Miasto w ogniu

Szybciej, szybciej!

2/11/19 | visit date: 2/8/19

Do pokoju trafiliśmy trochę przypadkiem, celowaliśmy w legendarnego niemalże Maxa Wincklera, ale niestety jedna osoba ze składu już tam było (co okazało się na miejscu). Rzutem na taśmę trafiliśmy więc do zastępów policji i straży pożarnej w jednym. Pokój jest malutki, ale to akurat nie jest dla nas nigdy mankamentem. Zagadki bardzo ciekawe, chociaż na koniec zdawało nam się, że było ich jakoś mało (może to właśnie przez rozmiar pokoju?). Wykonanie rekwizytów i dekoracji na najwyższym poziomie, spójna narracja, mocno narastające napięcie. Do czego można się przyczepić? Otóż chyba do braku realizmu. Trochę to wszystko było niespójne jednak i nie daliśmy się do końca ponieść klimatowi. Jednak świetnie uchwycona "łódźkość" i bardzo fajna obsługa sprawia, że zaliczamy ten wypad do udanych!

Overall rating: 6/10

Customer service: 10/10

Interior: 8/10

Difficulty: Medium

Escape room Tajne Bractwo (Novus ordo mundi)
Tajne Bractwo (Novus ordo mundi)

W wirze historii

2/11/19 | visit date: 2/4/19

To jeden z tych pokoi, które naprawdę potrafią owładnąć fabułą. Wkręciliśmy się porządnie już od filmu wprowadzającego (mimo, że wydawał nam się za długi). Bardzo fajnie, spójnie i konsekwentnie poprowadzona historia, zagadki sensowne, bardzo pasujące do klimatu, ciekawe i angażujące. Na wyjątkowy aplauz zasługuje piękne wykonanie rekwizytów i dekoracji, wszystko działało bez zarzutów, widać, że właściciele dbają o pokój i na bieżąco sprawdzają funkcjonalności. Szczerze polecamy fanom pokoi, w których łatwo się zatracić. Realizm był tak duży, że naprawdę łatwo się zapomnieć!

Overall rating: 8/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Page 1 of 4

Show next