cYc
 • Escape room W dziupli Hakera

  W dziupli Hakera
  FunEscape
  Warszawa

  Trusted review

  Ciekawy pokój

  01.07.2019 | visit date: 30.06.2019

  Po wejściu pokój wprowadza w klimat :) Daje wrażenie miejsca w którym mieszka szalony informatyk pracujący w księgowości :D Fajne było wykorzystanie różnorakiego sprzętu także komputerowego, czasami nawet potrafiło zaskoczyć :)
  Brakowało nam niestety w pewnych momentach, logicznego powiązania rozwiązań z zagadkami.
  Pokój wydaje się odpowiedni dla 2-3 osób.

 • Escape room Sekret iluzjonisty

  Sekret iluzjonisty
  Lost Rooms
  Warszawa

  Mroczna piwnica Magika :)

  12.11.2018 | visit date: 04.11.2018

  Odwiedziliśmy pokój w 3 osoby, zapowiadał się bardzo ciekawie. Połączenie magicznych akcesoriów z mroczną tajemnicą dawało bardzo fajny początek. Z tego wszystkiego najbardziej utrwalił nam się w pamięci "MROK". Niestety w pokoju było bardzo ciemno i nawet otrzymane od obsługi "latarki", nie dały rady rozświetlić tej sytuacji...
  Jak dla nas jest to kwestia do poprawienia bo to oczywiście nowy pokój :)
  Reasumując jest kilka rzeczy które trzeba poprawić, doprecyzować mechanizmy ale ostatecznie pokój ma swój ciekawy klimat i jest warty odwiedzenia ;)

 • Escape room The Legend Of The Sword

  The Legend Of The Sword
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Podróż do Średniowiecza ;) Klimat 100% :)

  03.03.2018 | visit date: 01.03.2018

  Jak w tytule ten pokój przenosił nas w epokę rycerzy, zamków i tajemnych magów ;) Bardzo fajna aranżacja, dopracowanie najmniejszych szczegółów, ciekawe i czasami zaskakujące zagadki no i ważna sprawa: miła obsługa ;) Osobom które teraz były z nami pierwszy raz w Escape roomie bardzo się spodobało więc udało Wam się zarazić kolejne osoby szałem Escaperoomowych wojaży ;) Myśle że to jest najlepszy komplement :)