Ruciaczek (Agnieszka)
 • Escape room Moriarty sp. z o.o.

  Moriarty sp. z o.o.
  Quest Cage
  Katowice

  Moriarty

  08.09.2019 | visit date: 31.08.2019

  Już pierwszy etap gry sprawił nam wielką frajdę. Kolejny spowodował, że myślisz sobie "o zwykły pokoik", ale kolejne etapy i zagadki coraz lepsze. Fantastyczna zabawa, konieczna współpraca i realizm, spowodował, że bardzo dobrze wspominamy ten pokój. Zagadki zróżnicowane, na różnym poziomie, dawały dużo frajdy :)

 • Escape room Reaktor 404: powrót atomu

  Reaktor 404: powrót atomu
  Quest Cage
  Katowice

  Reaktor

  08.09.2019 | visit date: 31.08.2019

  To Ci dopiero pokój. Przeważnie jest tak, że na dzień dobry, każdy mistrz gry mówi Ci, że nie używamy siły...w tym pokoju jest inaczej. tutaj siły użyć trzeba. Zagadki są ciekawe, ale moją ocenę motywuję tym, że nie wiadomo na początku co gra, a co nie. Co można "zepsuć", a co trzeba zostawić. Niby coś nowego, ale mnie jednak nie przekonało, bo bałam się, że coś zepsuję. Pewnie panom bardziej spodobał się ten pokój, co oczywiście nie zmienia faktu, że jak już odkryliśmy co i jak, to bawiliśmy się dobrze :)

 • Escape room Strych Szalonego Alchemika

  Strych Szalonego Alchemika
  Quest Cage
  Katowice

  Szalony alchemik

  08.09.2019 | visit date: 31.08.2019

  Ach ten szalony alchemik. Pokój o mrocznym/ciemnym zabarwieniu, dosłownie i w przenośni. Było ciemno, bo taki był klimat, ale brakowało mi źródeł światła dla wszystkich uczestników, ponieważ zdarzały się momenty, że ktoś nie miał jak się bawić, bo niewiele widział... Same zagadki bardzo ciekawe, zróżnicowane, grywalne, ale myśleć trzeba . Generalnie alchemik dał nam dużo pracy :)

 • Escape room Sherlock's Room

  Sherlock's Room
  Quest Cage
  Katowice

  Sherlock's Room

  08.09.2019 | visit date: 31.08.2019

  Ten pokój, to powrót do korzeni. Wspomnienia może nie początków, ale wczesnych etapów ER. Co nie oznacza, że pokój jest słaby. Wręcz przeciwnie. Jest to dobrze zrobiony pokój, ściśle powiązany z fabułą.

 • Escape room Piekło Hazardzisty

  Piekło Hazardzisty
  Quest Cage
  Katowice

  Piekło Hazardzisty

  08.09.2019 | visit date: 31.08.2019

  Bardzo dobrze wykonany pokój, ale muszę przyznać, że do najłatwiejszych nie należał. Na pewno nie jest to pokój "na rozgrzewkę". Jest w nim co robić. Trzeba być spostrzegawczym, logicznie myślącym hazardzistą :P Były momenty przestoju. Zagadki bardzo zróżnicowane i ściśle powiązane z tematyką pokoju. Końcowy etap, to już wisienka na torcie, a w zasadzie nagroda za to że udało się dojść do tego etapu... :P

 • Escape room Wrota Czasu - Egipt

  Wrota Czasu - Egipt
  TickTack
  Gliwice

  Egipt

  08.09.2019 | visit date: 01.09.2019

  Uwielbiam pokoje o starożytnej tematyce, ze względu na zagadki, które nie mogą być zwykłymi kłódkami na kody czy kluczyki, to muszą by zagadki w stylu Indiana Jones'a. Różnie to w pokojach bywało, ale ten ER mnie nie zawiódł. Ciężko opisać pokój by nie spojlerować zagadek, więc napisze krótko: są różne, są fajne, są łatwe, są trudne, generalnie trzeba odwiedzić ten pokój, samemu się przekonać i wynieść piasek we własnych butach :P

 • Escape room Wrota Czasu - Tortuga

  Wrota Czasu - Tortuga
  TickTack
  Gliwice

  Tortuga

  08.09.2019 | visit date: 01.09.2019

  Zawsze dodatkowym plusem pokoju jest obsługa, która w tym przypadku była równie rewelacyjna co pokój. Ziomki z pasją, do pogadania, pożartowania, aż do pokoju wejść nie można... :P Sam pokój, cóż, na wielu escapowych statkach się pływało i czasami miało się wrażenie, że stateczek zaraz zatonie, takie miał wykonanie. W Tortudze, deseczki statku spajał dobry szkutnik, bo wszystko zgadzało się optycznie :) Same zagadki nie za trudne, świetnie powiązane z tematyką pokoju, spowodowały, że wyszliśmy z pokoju bardzo zadowoleni. Polecam :)

 • Escape room Lokalizacja

  Lokalizacja
  TickTack
  Gliwice

  Lokalizacja

  08.09.2019 | visit date: 01.09.2019

  Na początek duże brawa dla Mistrza Gry. Na dzień dobry zmyłka i wprowadzenie nas w konsternacje... :) Im dalej, tym ciekawiej. Wprowadzenie na spokojnie, ale konkretnie i w iście "złodziejaszkowy" sposób. Sama gra, to już chapeau bas dla Mistrza Gry. Każdy element wystroju, plus efekty dźwiękowe spowodowały, że dreszczyk emocji towarzyszył nam w każdej chwili. Kolejne etapy gry coraz lepsze. Same zagadki na bardzo wysokim poziomie, niektóre trudniejsze, niektóre łatwiejsze, ale całość daje rewelacyjny efekt. Gdyby wszystkie pokoje były na takim poziomie, to nic tylko się zamykać i nawet nie trzeba wychodzić by być zadowolonym :P

 • Escape room Chatka Czarownicy

  Chatka Czarownicy
  Maze in Mind
  Rybnik

  Chatka Czarownicy

  08.09.2019 | visit date: 01.09.2019

  Kolejny pokój tej firmy i kolejny, który nie zawiódł. Wystrój, detale na wysokim poziomie. Zagadki powiązane z tematyką, ale do najtrudniejszych nie należały. Obsługa również przesympatyczna. Jest to miejsce, w którym miło i z zaangażowaniem spędza się czas. Pokój bardzo dobry dla grup początkujących, które po wyjściu zakochają się w ER :)

 • Escape room Zemsta

  Zemsta
  Maze in Mind
  Rybnik

  Zemsta

  08.09.2019 | visit date: 01.09.2019

  Wprowadzenie, obsługa, klimat, wszystko było na wysokim poziomie. Kolejne etapy gry coraz lepsze. Realizm, wykończenie, detale... ile można się zachwycać nad pokojem :) ale jest to ER, który trzeba odwiedzić. Zagadki nie są zbyt skomplikowane, ale są momenty, że można się zakręcić i powiedzieć kilka "miłych" słów o mistrzu gry :P

View more reviews: 1 2 3 ... 17 18 19