MER (Miłośnicy ER)
 • Escape room Interactive 2.0

  Interactive 2.0
  Room Escape
  Warszawa

  W służbie Gwiezdnej Floty!

  25.08.2019 | visit date: 05.07.2019

  Ostatni odwiedzony przez nas pokój Room Escape na Marszałkowskiej. Zdecydowanie możemy polecić tę lokalizację i wszystkie dostępne tam pokoje. Interactive 2.0 odchodzi nieco od tradycyjnego ER. Jest bardzo liniowy, co niejako wymusza na nim fabuła. Zagadki są dość proste, bardziej na zręczność i spostrzegawczość niż logiczne. Myślę, że jest to fajna propozycja na wizytę z dziećmi, które na pewno wciągnie nieco "star warsowa" fabuła.

 • Escape room W cieniu piramid

  W cieniu piramid
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Trusted review

  Indiana Jones byłby zachwycony!

  25.08.2019 | visit date: 15.08.2019

  Wielce zasłużony numer 1! Ten pokój zrobił na nas olbrzymie wrażenie. Wystrój dopracowany w najmniejszych szczegółach i smaczki podkreślające realizm sytuacji. Nawiązania do Indiany Jonesa oczywiste dla tych, którzy film oglądali. Zagadki nieliniowe i zdecydowanie nie dla początkujących. Radzę zdecydowanie poczekać cierpliwie i nabyć doświadczenia, niż pójść za wcześnie i zepsuć sobie zabawę. Ale generalnie must have dla miłośników ER.

 • Escape room Statek Kosmiczny

  Statek Kosmiczny
  Tkalnia Zagadek KIDS
  Łódź

  Pokój dla dzieci i nie tylko

  25.08.2019 | visit date: 24.08.2019

  Po Magicznym Lesie zapuściliśmy się w sam środek kosmosu. Drugi pokój Tkalni Zagadek Kids jest trudniejszy i przyznam szczerze, że my dorośli też bawiliśmy się w nim bardzo dobrze. Zwłaszcza jedna z zagadek, ostatecznie rozwiązana przez mojego błyskotliwego męża, sprawiła, że niemal poprosiliśmy o podpowiedź :)) Polecamy też dobrze przeszukać pokój. Wystrój i zagadki bardzo nam się podobały i narobiły smaku na kolejne pokoje tej firmy. Warto dodać, że w ofercie dziecięcej jest jeszcze trzeci pokój - piracki - którego jakoś nie widzę na lockme.

  Jeszcze raz, tak jak w przypadku Magicznego Lasu, polecam z serca wszystkim młodym fanom ER, choć raczej tym, którzy mają już jakieś pokoje na koncie.

 • Escape room Magiczny Las

  Magiczny Las
  Tkalnia Zagadek KIDS
  Łódź

  Super pokój dla dzieci!

  25.08.2019 | visit date: 24.08.2019

  W pokoju byliśmy z naszą 11-latką, która ma już na koncie duuużo dorosłych pokoi, ale mimo to ten sprawił jej bardzo dużo frajdy. Może dlatego, że wreszcie to ona poczuła się "u steru", a my byliśmy potrzebni tylko by pomóc w przeszukiwaniu zakamarków. Pokój faktycznie jest "magiczny", ładnie urządzony i robi fajne wrażenie. Zagadki na zdecydowanie dziecięcym poziomie, ale w końcu o to tu chodzi.

  Wyszliśmy z niego w pełni zadowoleni i apetytem na więcej :) Polecamy z czystym sumieniem wszystkim rodzicom!

 • Escape room Spisek Kardynała

  Spisek Kardynała
  Room Escape
  Warszawa

  Włam u kardynała ;)

  03.07.2019 | visit date: 07.02.2019

  Duże WOW! Bardzo, bardzo fajny pokój. Zdecydowanie najtrudniejszy z dotychczasowych, odwiedzonych przez nas w Room Escape, ale i jeden z najfajniejszych. Ani jednej kłódki. Wszystkie zagadki logiczne i mocno osadzone w tematyce pokoju. A zagadek sporo, każdy będzie miał co robić.

  Generalnie byliśmy już we wszystkich dostępnych pokojach Room Escape w pozostałych dwóch lokalizacjach i musimy przyznać, że te na Marszałkowskiej zdecydowanie wyróżniają się na wielki PLUS. Po pierwsze są po prostu bardzo ładne, zadbane, dopracowane, masa elektroniki i magnetyki (?) urozmaica grę. Widać, że firma nie idzie na ilość, ale porządnie inwestuje w nowe oferty. Z całego serca polecamy!

 • Escape room Piwnica

  Piwnica
  Room Escape
  Warszawa

  Trusted review

  Było trochę strasznie... :)

  30.06.2019 | visit date: 29.06.2019

  ... więc raczej wybierzcie się bez dzieci. Poza tym pokój bardzo sympatycznie logiczny i uporządkowany. Opierający się głównie na kłódkach i szyfrach. Dobry dla osób początkujących. Doświadczonym grupom nie sprawi wiele trudności.

 • Escape room Napad na bank

  Napad na bank
  Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa
  Warszawa

  Cała kasa nasza! :)

  26.06.2019 | visit date: 25.06.2019

  Bardzo fajny pokój, dopracowany w szczegółach i klimatyczny. Lasery pierwsza klasa :) Raczej liniowy i w sumie ciężko, żeby miało być inaczej. Ma kilka niesztampowych i zabawnych rozwiązań. Wymaga spostrzegawczości i (jakby mogło być inaczej) zręczności. Bawiliśmy się w nim naprawdę super! Polecamy dla nie za dużych grup - możecie sobie przeszkadzać - i raczej z pewnym doświadczeniem w ER.

  Myślę, że fajnym pomysłem ze strony właścicieli jest możliwość połączenia fabuł obu ich pokoi w jedno. Myśmy niestety zaczęli od końca, czyli od Pasażera, ale jeśli macie chęć na dłuższą przygodę to polecamy zabukowanie 130 minut akcji w jednym, czyli obu pokoi na raz.

  Pozdrowienia dla przemiłego Pana Właściciela, który o rynków ER wie chyba wszystko ;) Dziękujemy za zabawę i miłą rozmowę i do zobaczenia w sierpniu! • Escape room Polana

  Polana
  Dom Zagadek
  Warszawa

  Pokój fajny, ale....

  23.06.2019 | visit date: 17.11.2018

  ... być może mieliśmy pecha, bo nie zadziałały nam przynajmniej dwie zagadki. Jedna kłódka nie otworzyła się, pomimo dobrego szyfru, co wymagało wejście obsługi do pokoju w celu przepiłowania zamka, a potem[spojler]... Niestety takie sytuacje mocno rzucają się cieniem na całe doświadczenie. A szkoda, bo pokój zapowiadał się przemiło. Nie za trudny, z bajkową fabułą i wystrojem. W sam raz na rodzinny, miły weekend.
  Niestety to już drugi taki przypadek, jaki spotyka nas w Domu Zagadek. Bardzo lubimy ich pokoje i mamy nadzieję, że nie przerodzi się to w regułę.... :(

 • Escape room Zmieniając rzeczywistość

  Zmieniając rzeczywistość
  Zagadkownia
  Warszawa

  Trusted review

  Pod innym kątem...

  23.06.2019 | visit date: 17.11.2018

  Pokój zaskakujący. Inny. Ciekawy. Nawet nieco niepokojący. W wielu opiniach powtarza się zdanie, że po wejściu wydaje się, że nic tam nie ma - i to prawda. To trochę wytrąca z równowagi. Ale potem kolejne tajemnice ujawniają się stopniowo, prowadząc do spójnego finału.

  Ogólnie bardzo nam się ten pokój podobał, właśnie przez swoją nieszablonowość. Zagadki są w nim liniowe. Jest też kilka zaskakujących rozwiązań. Polecamy, choć chyba nie na pierwszy raz - może okazać się za trudny.

 • Escape room NAUTILUS: Podmorska Przygoda

  NAUTILUS: Podmorska Przygoda
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Trusted review

  Kapitanie Nemo, meldujemy wykonanie zadania!

  23.06.2019 | visit date: 31.05.2019

  To drugi pokój jaki odwiedziliśmy w Wyjściu Awaryjnym po Legendzie Miecza. Sprawił nam tak samo dużo frajdy, choć przyznajemy, że jest trudniejszy. Byliśmy tam we dwie osoby i pewnie ta trzecia by nam się bardzo przydała. Czasu nie było za dużo, zwłaszcza że na początku straciliśmy go trochę niepotrzebnie, przez nasz brak spostrzegawczości....

  Fabuła ciekawa. Zagadki raczej liniowe. Wystrój skomponowany z tematyką, choć szczerze mówiąc na prawdziwej łodzi podwodnej jest chyba ciaśniej, ale nie będziemy się czepiać ;)

  Generalnie polecamy - na pewno będziecie się fajnie bawić.

View more reviews: 1 2 3 4