Alexmari
 • Escape room Leonardo secrets

  Leonardo secrets
  Escapers
  Warszawa

  Tajemnice renesansu

  04.12.2018 | visit date: 04.12.2018

  Pokój ma klimat już od wejścia przyciąga swoim wyglądem i tajemniczością. Czasy renesansu można poczuć nawet w powietrzu. Stary klimat w pokoju dopełniają zagadki, nad którymi trzeba pomyśleć. Gratulacje dla pomysłodawcy zagadek. Wykonanie tego pokoju jest dopracowane w najmniejszych szczegółach. Byłam tam razem z moim partnerem i dobre pary dadzą rade, jednak fajna zabawa tez będzie na 4 osoby. Dla tych co lubią wyzwania oraz niepowtarzalny klimat pokoju bardzo polecam. Wszystko działa sprawnie razem z ekipą prowadzącą! Ich energia może was tylko pozytywnie doładować przed grą.

 • Escape room Zaginiony dziennikarz śledczy

  Zaginiony dziennikarz śledczy
  Lost Rooms
  Warszawa

  Powrót do przeszłości!!

  29.10.2018 | visit date: 26.10.2018

  Pokój z klimatem na 202% Powrót do przeszłości do lat 90, starej Warszawy, kaset VHS i wielkich komputerów. Tam gdzieś zaginął dziennikarz, a ty jesteś tym wybrańcem, który rusza jego śladami. Bardzo oryginalny początek, Pani która nas wprowadzała zniknęła tuż po włączeniu nam wprowadzającego w klimat wideo. Samemu trzeba przejść do pokoju, co jest super pomysłem :) Zagadki niektóre klasyczne, ale też i znalazły się takie godne uznania i podziwu dla stwórców pokoju. Świetnie się tam bawiłam, a to 15 min wcale nie jest dodane do pokoju bez przypadku.

  Pani nas wprowadzająca, miła uśmiechnięta i pełna energii i ciepłego uśmiechu. Jej wprowadzeniu nic nie brakowało :)

  Polecamy tym początkującym, chociażby ze względu na klimat pokoju, ale również tym bradziej doświadczonym by spróbowali swoich sił

 • Escape room Pogrzebani

  Pogrzebani
  SHOW ESCAPE
  Warszawa

  ???

  29.10.2018 | visit date: 12.09.2018

  Fajny pomysł na Escape Room, jednak nie dla mnie. Jak kto chce się tam wybrać, to lepiej niech ma głowę na karku. Spodziewałam się czegoś innego, bardzo czegoś innego. Jednak gratuluje stwórcom tego pokoju za wyobraźnie i masę starań, że w końcu znalazł się room w którym nie jeden "mózg" odnosi porażkę.

  Minusem było jak dla mnie nie do końca zrozumiałe wprowadzenie, po samym wejściu do [spojler] byłam zmieszana w tym co trzeba robić i na czym to polega (a to nie jest mój 3 czy 4 room). System słabych podpowiedzi,a właściwie brak informacji o nich. Nie jestem typem gacza, który z milionem podpowiedzi chce wyjść, jednak po 40 minutach skapnęłam się, że dostaliśmy podpowiedź po 15 min. gry, jednak o tym nie wiedziałam, bo prowadzący nic nie powiedział.

  Podsumowując: bez dobrego wprowadzenia jest to tylko [spojler] i gapienie się na masę znaczków, symboli i cyfr, które nie wszystkie służą do [spojler].

 • Escape room The Legend Of The Sword

  The Legend Of The Sword
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Pokoj 3x tak!!!

  17.10.2018 | visit date: 17.10.2018

  Pokój od samego poczatku super! Muzyka, wystrój, zagadki wszystko na 6+. Zagadki są przemyślane, pasujące do klimatu pokoju, ale nie takie proste jak się wydaje :) wielkie gratulacje dla stwórcy pokoju oraz dla osób prowadzących - świetna robota. Polecam każdemu, tym bardziej i mniej doświadczonym. Zabawa na 60 min gwarantowana. To jest obowiązkowy pokoj na liście każdego, kto lubi aktywnie spędzać czas i dobrze się zabawić! :D

 • Escape room Laboratorium

  Laboratorium
  Room Escape
  Warszawa

  Kalkulatory w dłoń!

  31.08.2018 | visit date: 12.05.2018

  Jeśli lubicie liczyć to ten pokój jest specjalnie dla was! Szalony profesor przygotował niezłe zagadki dla was, trzeba je pokonać by się wydostać, ale to dalej nie fizyka kwantowa, więc dalej będziecie się świetnie bawić będąc tam!
  Zabawa na 60 min gwarantowana! Polecam :)

 • Escape room Interactive

  Interactive
  Room Escape
  Warszawa

  Z niczym nie można go porównać

  31.08.2018 | visit date: 10.06.2018

  Nigdzie nie znajdziecie drugiego, nawet podobnego pokoju! Super scenariusz, zaskakuje wykonaniem i pomysłem na zagadki! Gratulacje!! Super zabawa w tym pokoju dla tych, którzy są nastawieni na rozwiązywanie zagadek bądź na zabawę! Polecam i zachęcam do zobaczenia pokoju na żywo!!

 • Escape room Olimp

  Olimp
  Room Escape
  Warszawa

  CZAS udać się na Olimp!

  31.08.2018 | visit date: 09.06.2018

  Super historia wprost ściągnięta z olimpu, zagadki na najwyższym poziomie wykonania, ale nie trudności! Super dla młodszych i tych starszych. Zadziwi was wiele w środku!! 100/100 polecam :D

 • Escape room Spisek Kardynała

  Spisek Kardynała
  Room Escape
  Warszawa

  Piękny pokój

  31.08.2018 | visit date: 08.06.2018

  Wystój wbija w ziemię, a zagadki i wszystko co się w środku dzieje, koparę ciągnie w dół.! Wprawia w osłupienie wszystko co w środku napotkacie, cieszy oczy cały pokój, wszystko jest przecudne!
  Zagadki trudne, ale nie niemożliwe do rozwiązania, fajne pomysły, gratuluję kreatywności i lepiej sami zobaczcie co ten pokój ma dla was! NA PEWNO SIĘ NIE ZAWIEDZIECIE

 • Escape room Piwnica

  Piwnica
  Room Escape
  Warszawa

  BUU!

  31.08.2018 | visit date: 05.05.2018

  Super pokój, zagadki dopasowane, bardzo fajne , element i świadomość piwnicy jest mega plusem. Wystrój pokoju pozostawia lekki klimat strachu w sobie, ale nie przeszkadza to na wszystkich zagadkach. Zaskakujące rzeczy można w środku napotkać, na pewno was zaskoczą, a są mega mega plusem do tego pokoju! Polecam :)

 • Escape room Muzeum

  Muzeum
  Room Escape
  Warszawa

  CUDNIE

  31.08.2018 | visit date: 17.05.2018

  To jest coś, piękny wystrój rodem jak prawdziwego muzeum! Jest tam wszystko czego można się spodziewać, plus dodatki które pozytywnie was zaskoczą i dzięki temu gra jest jeszcze fajniejsza! Masa zabawy, szkoda, ze tylko przez godzinę, bo mogłabym tam być o wiele wiele dłużej. Mega plus za pomysłowość ostatniej zagadki!! - Ciekawi? To wpadnijcie i sami się przekonajcie !

View more reviews: 1 2