Alexmari

Alexmari

Hi, I'm Alexmari. I have visited 27 escape rooms. My favorite category is Adventure. I invite you to browse my profile. Follow me or write a message to talk about escape rooms.

27 Visited

2 Planned

Scout

64 Points

50
64 pts
100

All reviews

Escape room Leonardo secrets
Leonardo secrets

Tajemnice renesansu

12/4/18 | visit date: 12/4/18

Pokój ma klimat już od wejścia przyciąga swoim wyglądem i tajemniczością. Czasy renesansu można poczuć nawet w powietrzu. Stary klimat w pokoju dopełniają zagadki, nad którymi trzeba pomyśleć. Gratulacje dla pomysłodawcy zagadek. Wykonanie tego pokoju jest dopracowane w najmniejszych szczegółach. Byłam tam razem z moim partnerem i dobre pary dadzą rade, jednak fajna zabawa tez będzie na 4 osoby. Dla tych co lubią wyzwania oraz niepowtarzalny klimat pokoju bardzo polecam. Wszystko działa sprawnie razem z ekipą prowadzącą! Ich energia może was tylko pozytywnie doładować przed grą.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Escape room Zaginiony dziennikarz śledczy
Zaginiony dziennikarz śledczy

Powrót do przeszłości!!

10/29/18 | visit date: 10/26/18

Pokój z klimatem na 202% Powrót do przeszłości do lat 90, starej Warszawy, kaset VHS i wielkich komputerów. Tam gdzieś zaginął dziennikarz, a ty jesteś tym wybrańcem, który rusza jego śladami. Bardzo oryginalny początek, Pani która nas wprowadzała zniknęła tuż po włączeniu nam wprowadzającego w klimat wideo. Samemu trzeba przejść do pokoju, co jest super pomysłem :) Zagadki niektóre klasyczne, ale też i znalazły się takie godne uznania i podziwu dla stwórców pokoju. Świetnie się tam bawiłam, a to 15 min wcale nie jest dodane do pokoju bez przypadku.

Pani nas wprowadzająca, miła uśmiechnięta i pełna energii i ciepłego uśmiechu. Jej wprowadzeniu nic nie brakowało :)

Polecamy tym początkującym, chociażby ze względu na klimat pokoju, ale również tym bradziej doświadczonym by spróbowali swoich sił

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Escape room Pogrzebani
Pogrzebani

???

10/29/18 | visit date: 9/12/18

Fajny pomysł na Escape Room, jednak nie dla mnie. Jak kto chce się tam wybrać, to lepiej niech ma głowę na karku. Spodziewałam się czegoś innego, bardzo czegoś innego. Jednak gratuluje stwórcom tego pokoju za wyobraźnie i masę starań, że w końcu znalazł się room w którym nie jeden "mózg" odnosi porażkę.

Minusem było jak dla mnie nie do końca zrozumiałe wprowadzenie, po samym wejściu do [spojler] byłam zmieszana w tym co trzeba robić i na czym to polega (a to nie jest mój 3 czy 4 room). System słabych podpowiedzi,a właściwie brak informacji o nich. Nie jestem typem gacza, który z milionem podpowiedzi chce wyjść, jednak po 40 minutach skapnęłam się, że dostaliśmy podpowiedź po 15 min. gry, jednak o tym nie wiedziałam, bo prowadzący nic nie powiedział.

Podsumowując: bez dobrego wprowadzenia jest to tylko [spojler] i gapienie się na masę znaczków, symboli i cyfr, które nie wszystkie służą do [spojler].

Overall rating: 6/10

Customer service: 4/10

Interior: 10/10

Difficulty: Very hard

Escape room The Legend Of The Sword
The Legend Of The Sword

Pokoj 3x tak!!!

10/17/18 | visit date: 10/17/18

Pokój od samego poczatku super! Muzyka, wystrój, zagadki wszystko na 6+. Zagadki są przemyślane, pasujące do klimatu pokoju, ale nie takie proste jak się wydaje :) wielkie gratulacje dla stwórcy pokoju oraz dla osób prowadzących - świetna robota. Polecam każdemu, tym bardziej i mniej doświadczonym. Zabawa na 60 min gwarantowana. To jest obowiązkowy pokoj na liście każdego, kto lubi aktywnie spędzać czas i dobrze się zabawić! :D

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Escape room Laboratorium
Laboratorium

Kalkulatory w dłoń!

8/31/18 | visit date: 5/12/18

Jeśli lubicie liczyć to ten pokój jest specjalnie dla was! Szalony profesor przygotował niezłe zagadki dla was, trzeba je pokonać by się wydostać, ale to dalej nie fizyka kwantowa, więc dalej będziecie się świetnie bawić będąc tam!
Zabawa na 60 min gwarantowana! Polecam :)

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Escape room Interactive
Interactive

Z niczym nie można go porównać

8/31/18 | visit date: 6/10/18

Nigdzie nie znajdziecie drugiego, nawet podobnego pokoju! Super scenariusz, zaskakuje wykonaniem i pomysłem na zagadki! Gratulacje!! Super zabawa w tym pokoju dla tych, którzy są nastawieni na rozwiązywanie zagadek bądź na zabawę! Polecam i zachęcam do zobaczenia pokoju na żywo!!

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Escape room Olimp
Olimp

CZAS udać się na Olimp!

8/31/18 | visit date: 6/9/18

Super historia wprost ściągnięta z olimpu, zagadki na najwyższym poziomie wykonania, ale nie trudności! Super dla młodszych i tych starszych. Zadziwi was wiele w środku!! 100/100 polecam :D

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Escape room Spisek Kardynała
Spisek Kardynała

Piękny pokój

8/31/18 | visit date: 6/8/18

Wystój wbija w ziemię, a zagadki i wszystko co się w środku dzieje, koparę ciągnie w dół.! Wprawia w osłupienie wszystko co w środku napotkacie, cieszy oczy cały pokój, wszystko jest przecudne!
Zagadki trudne, ale nie niemożliwe do rozwiązania, fajne pomysły, gratuluję kreatywności i lepiej sami zobaczcie co ten pokój ma dla was! NA PEWNO SIĘ NIE ZAWIEDZIECIE

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Very hard

Escape room Piwnica
Piwnica

BUU!

8/31/18 | visit date: 5/5/18

Super pokój, zagadki dopasowane, bardzo fajne , element i świadomość piwnicy jest mega plusem. Wystrój pokoju pozostawia lekki klimat strachu w sobie, ale nie przeszkadza to na wszystkich zagadkach. Zaskakujące rzeczy można w środku napotkać, na pewno was zaskoczą, a są mega mega plusem do tego pokoju! Polecam :)

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Escape room Muzeum
Muzeum

CUDNIE

8/31/18 | visit date: 5/17/18

To jest coś, piękny wystrój rodem jak prawdziwego muzeum! Jest tam wszystko czego można się spodziewać, plus dodatki które pozytywnie was zaskoczą i dzięki temu gra jest jeszcze fajniejsza! Masa zabawy, szkoda, ze tylko przez godzinę, bo mogłabym tam być o wiele wiele dłużej. Mega plus za pomysłowość ostatniej zagadki!! - Ciekawi? To wpadnijcie i sami się przekonajcie !

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Page 1 of 2

Show next