Aneta T. 3
 • Escape room Lokalizacja

  Lokalizacja
  TickTack
  Gliwice

  Już niebawem, w tym rankingu najlepszy pokój na Śląsku.

  25.11.2018 | visit date: 24.11.2018

  Mistrzostwo w każdym calu. Jesteśmy przekonani, że niebawem Lokalizacja zostanie w tankingu Lockme najlepszym pokojem na Śląsku, następnie zawładnie ogólnopolską czołówką.

  Przekraczając próg nowej Lokalizacji TickTack wiadomo, że będzie na "bogato". Sama recepcja jest przygotowana tak, aby dać graczom więcej niż dostają gdziekolwiek indziej.

  Sam pokój jest według nas idelnie wycyrklowanym i wymierzonym czasem świetnej zabawy z najwyższej póki ER. Spójny scenariusz, gadżety na wejściu, REKWIZYTY, [spojler], światło, dźwięk, ZAGADKI... Wszystko powala na kolana.

  Spotkacie się tu z szeregiem zagadek, które zostały wprowadzone do realnego świata. Tu grać może wszystko. Nie dostaniecie i instruktażu typu "to nie gra, tego nie dotykać", pozwala to jeszcze bardziej wkręcić się w klimat. Ilość i różnorodność zagadek zmusza i do współdziałania i do zwracania uwagi na szczegóły. Nie zmeczycie sie przy przeszukiwaniu pomieszczeń, to nie ten poziom. Tu sie gra.

  Świetny system podpowiedzi, z jajem i na najwyższym poziomie.

  Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Chętnie zaczekamy na kolejne pokoje, niezależnie od czasu ich realozacji :)

  Teraz mam wrażenie, że wszystkie moje poprzednie 10/10 były 8/10 lub 9/9. Chętnie oceniłabym ten pokój wyzej. Albo z dodatkowym serduszkiem!

 • Escape room Sekrety krasnoludów

  Sekrety krasnoludów
  Maze in Mind
  Rybnik

  Baśniowa kraina w Rybniku.

  25.11.2018 | visit date: 24.11.2018

  Jeżeli znacie pozostałe pokoje Maze in Mind, to wiecie że będzie dobrze. W nowym pokoju poszli nawet o krok dalej.

  Świetne wprowadzenie, bardzo dużo zróżnicowanych zagadek, na przyjemnym do gry poziomie, jednak poprzez ich ilość ma sie wyrażenie "pełnych rąk". Masa elektroniki i ciekawych rozwiązań. Ogromny ukłon za przygotowanie wnętrza, przejść, rekwizytów i dźwięku.

  Wyobrażam sobie, że historia o Krasnoludach sprawdzi się jako pokój dla młodszych graczy, fani ER również będą zadowoleni.

  Polecamy :)

 • Escape room Piramida

  Piramida
  Maze in Mind
  Rybnik

  Namiastka Egiptu w Rybniku.

  18.11.2018 | visit date: 18.11.2018

  Ten kto miał już okazję być w prawdziwej piramidzie doceni przygotowanie wnętrza. Świetne!

  Zagadki, mechanizmy, totalny brak kłódek - co jak na najstarszy pokój twórców wydaje się mocno zaskakujące. Barszo dobrze przygotowane łamigłówki, nie ma wiekszego problemu z ich rozwiązaniem oraz dopasowaniem do odpowiedniego miejsca w pokoju.

  Przechodzenie takich pokoi to czysta przyjemność i nawet nie mamy do siebie pretensji, że o minutę przekroczyliśmy rekord ;) świetnie się bawiliśmy! Wielkie dzięki :)

 • Escape room Zemsta

  Zemsta
  Maze in Mind
  Rybnik

  Na pomoc!

  18.11.2018 | visit date: 18.11.2018

  Jak pomóc Agacie, aby samemu nie zostać schwytanym? Jak podążać tropem psychopaty, nie tracąc przy tym swoich zmysłów?

  Wnętrza pokoju choć nie są wielkie, śmiało pomieściły naszą czteroosobową ekipę. Zagadki wpisują się w klimat, momentami naprawdę bardzo! Świetnie przemyślane, spójne, pobudzające apetyt na więcej zagadki.

  Brawo za klimat! Bardzo polecamy.

 • Escape room Chatka Czarownicy

  Chatka Czarownicy
  Maze in Mind
  Rybnik

  Być jak Jaś i Małgosia

  18.11.2018 | visit date: 18.11.2018

  Bajkowo i słodko to tu nie było, pierniczków i lukru w Chatce Czarownicy nie było. Czarownica z Rybnika lubuje się w czymś innym ;)

  Realistycznie oddane pomieszczenia, świetne zagadki, nie męczą, nie trzeba przekopać całego pokoju aby ruszyć z rozwiązywaniem przygotowanych łamigłówek. Nie ma wątpliwości co jest do czego, co nie znaczy że pokój jest łatwy. Poprzez ilość zagadek oraz ich czas jaki jest potrzebny na ich dedukcje można go określić jako średni w kierunku trudnego.

  Polecamy :)

 • Escape room Pinokio

  Pinokio
  Fox O'clock
  Wrocław

  Pinokio z pewnością nie jest zwykłą kukiełką

  14.11.2018 | visit date: 20.10.2018

  Perfekcyjnie i profesjonalnie przygotowana przestrzeń gry, rekwizyty, dekoracje - wszystko gra, wszystko jest spójne i nawiązuje do historii. Nic w tym pokoju nie znalazło się przez przypadek, nie znajdziecie żadnej "zapchaj dziury", bo komuś brakowało pomysłu.

  Wiemy, że pokój idealnie sprawdza się dla graczy w każdym wieku, co wcale nie znaczy że jest łatwy! Zagadek jest spoko, są logiczne więc każdy sobie z nimi poradzi. Nie męczą, a prowadzą do celu.

  Polecamy.

 • Escape room Wrota Czasu - Tortuga

  Wrota Czasu - Tortuga
  TickTack
  Gliwice

  Ahoj Kapitanie!

  14.11.2018 | visit date: 12.11.2018

  Czy płynie z nami kapitan? Dokąd płyniemy? I o co tu w ogóle chodzi?

  A no chodzi o to, żeby rozwiązać szereg zagadek, ale najpierw siebie ;)

  Sukcesem tego pokoju są:
  - sam pokój, a w zasadzie statek, który cholernie ciężko musiało się wnosić na pierwsze piętro
  - zagadki, których jest wiele, są wymagające i skubane sprytne, bo się nieźle chowają
  - klimat, 50% naszej ekipy odczuwało symptomy choroby morskiej, której ponoć nie ma
  - wprowadzenie i wprowadzający - uśmiechnięty i sprzedający historię tak, że nie dość że mu wierzysz i dajesz się związać to jeszcze jesteś pełen uśmiechu i energii

  Pokój z tytułu "must have".

 • Escape room Wrota Czasu - Egipt

  Wrota Czasu - Egipt
  TickTack
  Gliwice

  A mama mówiła, żeby nie kombinować z wehikułem czasu!

  14.11.2018 | visit date: 12.11.2018

  Takie pokoje to my rozumiemy, lubimy i chętnie odwiedzamy przemierzając setki kilometrów :)

  Tym razem wylądowaliśmy w starożytnym Egipcie. Całe szczęście, że rozwiązanie zagadki było logicznie bo byśmy tam utknęli na wieki ;)

  Bawiliśmy się doskonale, pokój wymagający ale i wiele od siebie dający. Zagadki przygotowsne tak, aby graczy nie zmęczyć a dać im to po co przyszli. Ręce pełne roboty miało każde z nas, bo zagadek jest sporo, nie są w pełni liniowe, elementów robiących wow jest wiecej niż jeden.

  Dzięki za genialne wprowadzenie, energię i świetną grę.

  Polecamy!

 • Escape room Legendy Camelotu

  Legendy Camelotu
  ShareLocked
  Nowy Sącz

  Miła odmiana

  14.11.2018 | visit date: 11.11.2018

  Być może nie wszyscy się ze mną zgodzą, ale o pozytywnym odbjorze pokoju w dużej mierze świadczy obsługa i wprowadzenie do gry. Tu załoga jest bez zarzutu, uśmiechnięta, wkręcona w tę zabawę, widać że lubią to co robią :)

  Pokój jest bardzo fajnie i dość realnie przygotowany. Elementy gry skrupulatnie poukrywano na co warto zwrócić uwagę już na początku. Same zagadki są zróżnicowane, ligiczne i zaskakujące! Jedna nawet bardzo.

  Polecamy :)

 • Escape room Mroczna Puszcza

  Mroczna Puszcza
  4Fun Escape Room Nowy Sącz
  Nowy Sącz

  Nigdy nie napisałam takiej opinii, jednak uważam że trzeba jasno powiedzieć co gra a co nie.

  14.11.2018 | visit date: 11.11.2018

  Pokój jest bardzo dobrze przygotowany, jak dla ekip które nie widziały pokoi z czołówki Lockme.

  Należy być bardzo uważnym przeszukując pokój, bo można stracić wiele, wiele czasu nad czymś co przeoczycie i ... i wtedy czas się kończy i wraz z nim Wasza gra. Mam na koncie 60 pokoi, to ani nie szalenie dużo, ani nie mało. Do tej pory nie wyproszono nas z żadnego pokoju. Co więcej, rozumiemy że czas na grę jest ograniczony zwłaszcza, że pojawiają się kolejne grupy, jednak warto byłoby o tym uczciwie uprzedzić, albo chociaż w trakcie gry sygnalizować, że warto wziąć podpowiedź jeżeli chcemy wyjść z pokoju. Nic z ostrzeżeń się nie pojawiło.

  Jesteśmy rozczarowani i nie polecamy!

  4Fun Escape Room Nowy Sącz

  Answer 4Fun Escape Room Nowy Sącz

  Droga Aneto T. 3 z przykrością odpowiadamy na Twoją opinię na temat naszego pokoju. Oczywiście każdy z naszych Gości ma prawo do wyrażenia swojego zdania, szanujemy to, natomiast pozycja jaką Mroczna Puszcza miała w momencie gdy byłaś w nim ze swoją grupą, była wypracowana właśnie dzięki graczom którzy widzieli większość pokoi w Polsce, co widać po oceniających.
  Odnosząc się do jak to nazwałaś "wyproszenia z pokoju" to z pewnością nic takiego nie miało miejsca. Zawsze, niezależnie od pokoju dajemy grupom dodatkowy czas aby dokończyli grę, jednak jest od tego jeden znaczący wyjątek. Mianowicie to czy grupa dostanie dodatkowe minuty zależy wyłącznie od etapu gry w jakim kończy się czas. Abyście mogli spokojnie sami dokończyć pokój musielibyśmy doliczyć Wam co najmniej 30 minut... A jak zostaliście uprzedzeni przed zabawą jest on przygotowany na 60 minut z 3 podpowiedziami. W kwestii "sugerowania skorzystania z podpowiedzi aby wyjść", upływający czas w pokoju jest widoczny przez całą grę na dużym telewizorze.

  Bardzo nam przykro, że nie sprostaliśmy Twoim oczekiwaniom wobec zabawy w naszym ER.
  Zespół 4Fun Escape Room.

View more reviews: 1 2 3 ... 5 6 7