Waldek M.

Waldek M.

:-)

82 Visited

6 Planned

Navigator

131 Points

100
131 pts
150

All reviews

Escape room Klątwa starej wiedźmy
Klątwa starej wiedźmy

U wiedźmy w ogródku

10/2/19 | visit date: 8/8/19

Pokój bardzo przyjemny, starannie wykonany, klimatyczny i bardzo ciekawy. Świetny pomysł z lokalizacją, aby zainteresować nowe, przypadkowe osoby, do odwiedzenia escape room. Trudność zadań nie za bardzo wyśrubowana, jednak trochę pokombinować trzeba. 2 osoby były z nami pierwszy raz i świetnie sobie dały radę. Polecam!

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Escape room Ahoj żeglarzu
Ahoj żeglarzu

Gdzie ta keja

9/5/19 | visit date: 8/17/19

Pokój z pomysłem i dużym potencjałem, ale z kilkoma niedociągnięciami, które niestety wpływają na całokształt. Coś nam odpadnie, czegoś tam brakuje. Jednak końcówka zaskoczyła nas zdecydowanie in minus. Szukamy klucza, którego nie ma, a drzwi otwiera prowadzący, ze słabą wymówką o jego braku. Pozostaje niedosyt.

Overall rating: 8/10

Customer service: 7/10

Interior: 7/10

Difficulty: Easy

Escape room Dwa Oblicza Klauna
Dwa Oblicza Klauna

Kto się boi klauna

9/4/19 | visit date: 7/29/19

Od samego początku jesteśmy wprowadzani w klimat gry w oryginalny sposób. Przez kolejne minuty robi się coraz ciekawiej. Jak na horror jest całkiem przyjemnie, choć momentami pojawiają się ciarki. Zagadki zdecydowanie różnorodne, klimatyczne i z wyważonym poziomem trudności. Pokój wart polecenia! Bardzo przyjemnie spędzony czas.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Escape room Po nici Ariadny
Po nici Ariadny

Po nitce do kłębka

9/4/19 | visit date: 8/2/19

Pokój z pomysłem i potencjałem, jednak z małymi niedociągnięciami, co jednak wcale nie wpływa na grę i świetną zabawę. Zadań całkiem spora ilość z możliwością rozwiązywania kilku na raz. Końcówka pozostawia jednak mały niedosyt. Bardzo sympatyczna prowadząca. Przyjemnie spędzony czas.

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 8/10

Difficulty: Easy

Escape room Bydsterious - Legenda szyfru
Bydsterious - Legenda szyfru

Bydgoska gra

7/11/19 | visit date: 5/1/19

Pomysł na zabawę dobry, choć odtwórczy, gdyż podobna przygoda w Bydgoszczy była od roku. Różni się jedynie pomysłem na zagadki. Przy jednym zadaniu straciliśmy grubo ponad 20 minut, kombinując różne kody, a po telefonie do "prowadzącego grę" okazało się, że kłódki pomylił. Po tej niedogodności i małym deszczu, który niejako jest wkalkulowany w grę, zabawa przerodziła się w walkę z czasem. Na plus nagroda na koniec za złamanie ostatniego szyfru.

Overall rating: 7/10

Customer service: 5/10

Interior: 8/10

Difficulty: Medium

Escape room Afrykański skarb
Afrykański skarb

Poszukiwanie skarbu

6/24/19 | visit date: 5/27/19

Pokój solidny, jednak bez fajerwerków. Raczej klasyk z początków polskiego rynku escape room. Zagadki logiczne, jednak podstawa zabawy to dokładne przeszukanie. Jedynie mozna mieć uwagi do prowadzącego, którego nie mogliśmy za Chiny zrozumieć.

Overall rating: 8/10

Customer service: 5/10

Interior: 9/10

Difficulty: Easy

Escape room Wehikuł Czasu
Wehikuł Czasu

Powrót do przeszłości

5/9/19 | visit date: 5/4/19

Od samego początku czujemy się jak wybrańcy, odpowiedzialni za losy świata, dzięki rekwizytom i wprowadzeniu. Sam wehikuł czasu to super sprawa, a podróż w czasie za każdym razem wywołuje uśmiech :-) Miejsca jest aż nadto, [spojler] rewelacyjne, a zagadki ciekawe, różne, każdy coś dla siebie znajdzie. Świetny pomysł na scenariusz pokoju. Jest to jeden z fajniejszych escape roomów w jakich byliśmy. Mieliśmy obawy, że nie damy rady, jednak zadania są intuicyjne, a sam pobyt bardzo przyjemny. Serdecznie polecamy wehikuł czasu jak i super prowadzącą. Tym bardziej, że czas pokoju dobiega końca.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Escape room Eksperyment
Eksperyment

Eksperymentalnie

4/23/19 | visit date: 3/31/19

W pokoju można znaleźć pomysłowe, różnorodne zagadki, wkomponowane w temat przewodni. Choć uciekający czas i bijące serce budują klimat, to nie czuć, podczas spędzonej godziny, opowiedzianej wstępem historii. Choć to nie był nasz dzień, a pokój też miał słabszą chwilę poprzez mała usterkę, był to dobrze spędzony czas. Końcówka z małym niedosytem.

Overall rating: 9/10

Customer service: 9/10

Interior: 9/10

Difficulty: Medium

Escape room Ocean strachu
Ocean strachu

Beczki rumu dajcie

4/11/19 | visit date: 4/8/19

Pokój z pomysłem, zagadki jak i wystrój w spójnej tematyce. Trzeba być uważnym, dobrze szukać, łączyć fakty i kombinować, aby osiągnąć upragniony cel. Zadania nieliniowe, przez co każdy może się czymś zająć. A, że zagdek sporo, jest co robić, szczególnie we 2 osoby. Jest klimat, jest fun, jest dobrze.

Overall rating: 9/10

Customer service: 9/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Escape room Pokonaj Gargamela
Pokonaj Gargamela

Smerfy uratowane !

4/9/19 | visit date: 4/8/19

Jest to świetny pokój rodzinny. Mamy tutaj kilka zagadek idealnych dla dzieci, kilka takich, na które przyda się spojrzenie dojrzałym okiem, jednak każdy w nim będzie się świetnie bawić. Pokój wart odwiedzenia. Trzeba się jednak bardzo pośpieszyć, gdyż jego dni są policzone. Prowadząca jak zawsze na duży +.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Easy

Answer of company Dom Kłódek

Dziękujemy za kolejną wizytę w naszych skromnych progach ? dziękujemy również za tak miłe słowa. Przesyłamy pozdrowienia od koleżanki ?? i czekamy na kolejną wizytę ?

Show next