Okoń99

Okoń99

Hi, I'm Okoń99. I have visited 21 escape rooms. My favorite category is Adventure. I invite you to browse my profile. Follow me or write a message to talk about escape rooms.

21 Visited

2 Planned

Wanderer

28 Points

25
28 pts
50

All reviews

Escape room Tajemnica Władcy Nilu
Tajemnica Władcy Nilu

Wizyta u władcy Nilu

2/23/20 | visit date: 2/22/20

Trusted review

Okoń99 4 reviews

Od razu chciałbym sprostować pewną kwestię, zasłyszaną nie raz i nie dwa: „Najpierw idź do tego pokoju, a dopiero później do piramid z wyjścia awaryjnego, żeby dawkować pozytywne emocje”. Nie posłuchałem się, odwiedziłem ten pokój jako drugi i przeżyłem taki sam szok. Wszystkie zagadki były jedyne w swoim rodzaju i genialnie przemyślane, a dodatkowo cieszyły oko wizualnie. Wszystkie szczegóły i figury idealnie odwzorowały wnętrze prawdziwej piramidy. Na plus również super obsługa! Chociaż na początku w pokoju było dość tłoczno, to nawet w 5 osób każdy znajdzie coś do roboty dla siebie. Polecam i życzę pierwszej 10 w Polsce, bo spokojnie mogliby się w niej znaleźć.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Escape room Odmęty Angkor Wat
Odmęty Angkor Wat

Czołówka bydgoskich escapów!!

3/16/18 | visit date: 3/16/18

Okoń99 4 reviews

Kto by się spodziewał, że pierwszy escape room nowej firmy na rynku może spokojnie rywalizować z najlepszymi. Od początku zastaje się w nim niesamowity klimat, a każdy kolejny odkrywca może poczuć się jak w środku filmu Indiana Jones! Do tego miła obsługa czuwająca nad grą jest w stanie wprowadzić nas w atmosferę i nakierować na dobry tor, gdy stoi się w miejscu. Przez cały czas pojawiają się zaskakujące zastosowania nowinek technicznych. Po odwiedzeniu kilku pokoi nastawionych na bieganie od kłódki do kłódki ten na pewno miło was zaskoczy! Bo komu w 2018 może podobać się szukanie kilkunastu szyfrów do kłódek w jednym pokoju 4x4m, gdzie ostatnia zagadka to klucz do drzwi, którymi weszliście? Czas na coś innego! Czas na Odmęty Angkor wat!

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Escape room W Gęstwinie Morderczych Umysłów
W Gęstwinie Morderczych Umysłów

W lesie

2/3/18 | visit date: 2/3/18

Okoń99 4 reviews

Pokój z gatunku tych trochę strasznych, co czasami utrudniało zastanowienie się nad niektórymi zagadkami, ale o to chodzi. ;) W Pokoju nie ma żadnego ekranu, więc mamy do czynienia z niestandardowym sposobem dawania podpowiedzi. Za to jeśli chodzi o czas, to brak zegara odliczającego ile jeszcze zostało nam z tej bardzo krótkiej godziny nie jest najlepszym wyjściem. Klimat bardzo fajny, wiele rekwizytów i w miarę zróżnicowanych kłódek, choć trzy (takie same) szczególnie czułe na lekkie przesunięcie jednej z cyfr utrudniały wyjście. Plusem na pewno jest to, że wyjście jest w innym miejscu niż wejście i nie widać go od samego początku. Obsługa bardzo miła i czujna jeśli chodzi o podpowiedzi i moment, w którym je przekazać.

View reports (1)

Overall rating: 8/10

Customer service: 10/10

Interior: 8/10

Difficulty: Medium

Escape room Piramida Chwały
Piramida Chwały

Piramida ,,chały"

11/6/17 | visit date: 8/9/17

Okoń99 4 reviews

Weszliśmy do pokoju i naszym oczom ukazały się dwa kwiatki przysypane kamyczkami w doniczce i bambusowa krata - co miało chyba tworzyć klimat ,,piramidy Indian". W pokoju można było naliczyć około 10 kłódek szyfrowych, z których większość miała miejsce na tyle samo cyfr do wpisania. To miała być pewnie kolejna atrakcja z cyklu - Hurra!! sprawdźmy wszystkie, może gdzieś nasz kod będzie pasował... Do tej całej zabawy można dorzucić również niekompetentą obsługę, która długo zwlekała z podpowiedziami, bo - jak można było usłyszeć przez wyjściowe drzwi - zawitali do nich goście i panowie nie mieli czasu zająć się prowadzeniem gry. Dzięki mozolnej pracy udało nam się wyjść z małym zapasem czasu i niezadowoleniem na twarzach. Podsumowując: Jak na miasto, które pod względem pokoi stoi na bardzo wysokim poziomie, to jest to zwyczajny niewypał i dzięki temu każdy następny pokój nie był już dla nas taki zły..

Overall rating: 2/10

Customer service: 1/10

Interior: 2/10

Difficulty: Medium