Rebell_em
 • Escape room Porwany Samolot

  Porwany Samolot
  Escape Bus
  Wrocław

  Allah i tak nam nie pomoże

  23.01.2020 | visit date: 22.01.2020

  Jeden z oryginalniejszych pomysłów i wykonań escape roomu. Sam obiekt i wejście już robi wrażenie, potęguje się ono, gdy wejdziemy do środka. Zagadek jest dosyć dużo, o średnim poziomie trudności, z pewnością ich wystarczy dla każdego gracza. Wystrój bardzo realistyczny, naprawdę można się poczuć jak w samolocie, to wszystko sprawia, że klimat grozy towarzyszy nam cały czas w pokoju. Świetna obsługa, jakbym mógł wystawiłbym 11. Polecam wszystkim, trzeba to przeżyć :)

 • Escape room Przeklęta wróżba

  Przeklęta wróżba
  Time Of Mysteries
  Wrocław

  Wróżka prawdę Ci powie

  17.11.2019 | visit date: 16.11.2019

  Bardzo klimatyczny mroczno-baśniowy pokój. Dopracowany wystrój, dosyć dużo zagadek, nie należą one do prostych, ale rozwiązywanie ich jest bardzo satysfakcjonujące. Grając w 4 osoby, żadne z nas się nie nudziło. Przemiła obsługa, z którą można sobie uciąć pogawędkę po skończonej grze, również zasługuje na uznanie. Pokój godny polecenia, myślę że dla 4 osób i dla grup które mają już kilka pokoi za sobą.

 • Escape room Wioska Smerfów

  Wioska Smerfów
  HURRY UP
  Wrocław

  Gargamel nie taki znów straszny

  17.11.2019 | visit date: 17.11.2019

  Bardzo przyjemny bajkowy pokój, przepięknie wystrojony, co pozwala poczuć się jak prawdziwy smerf. Zagadki do najprostszych nie należą, ale sprawiają dużo frajdy przy rozwiązywaniu. Miła obsługa, polecam w zasadzie dla wszystkich rodzajów grup i spokojnie można iść w 4 osoby zagadek wystarczy by każdy dobrze się bawił i by wyjść o czasie, nam się udało i te bez podpowiedzi ;)

 • Escape room Olimp

  Olimp
  Room Escape
  Warszawa

  Bogowie nadchodzą

  30.10.2019 | visit date: 27.10.2019

  Bardzo dobrze oddany klimat greckich bogów. Świetny wystrój, kolorowo i tematycznie, muzyka dobrana tak, że ma się wrażenie bycia w drodze na Olimp, obsługa ok. Minus za ponad 10 minutowe opóźnienie przy wprowadzaniu. Zagadki dość proste i efektowne, więc dobrze się je rozwiązuje, polecam dla grup początkujących, dla reszty też, jeśli odpowiada wam klimat.

 • Escape room Napad na bank

  Napad na bank
  Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa
  Warszawa

  Mission Impossible 101

  30.10.2019 | visit date: 27.10.2019

  Jeden z lepszych pokoi w Warszawie i Polsce, świetnie zrobione wnętrze, w którym można się poczuć jak w prawdziwym napadzie, zasady gry, dopełniają ten klimat. Trzeba bardzo dużo współpracować, żeby napad się udał. Pomysłowe zagadki, jedna której do tej pory nie widziałem w jakimkolwiek escapie, bardzo dobra obsługa, zdecydowanie polecam, może nie dla początkujących, ale dla całej reszty na pewno. A no i z pewnością nie dla drużyn które nie umieją współpracować. Duży plus także za wystrój wejścia i siedziby firmy :)

 • Escape room Tajemnicza Komnata

  Tajemnicza Komnata
  Świat Zagadek
  Warszawa

  Dzień z życia czarodzieja

  30.10.2019 | visit date: 27.10.2019

  Dzięki twórcom Tajemniczej Komnaty, można znowu wkroczyć w świat magii i czarodziejstwa. Cudowna obsługa, super ludzie, z którymi można o wszystkim porozmawiać i po wyjściu z pokoju siedzi się tam jeszcze z pół godziny co najmniej. Sam pokój ładnie dopracowany, stopniowo odkrywa sekrety czarodziejów, zagadki raczej proste, wszystko osadzone w klimacie Harrego Pottera, oprawa dźwiękowa bez zarzutu, zdecydowanie polecam dla wszystkich, w szczególności tych którzy chcieliby dostać się do Hogwartu ;)

 • Escape room Pasażer

  Pasażer
  Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa
  Warszawa

  Jedyna taka podróż

  30.10.2019 | visit date: 27.10.2019

  Niesamowity pod każdym względem pokój. Świetne, bardzo realistyczne dekoracje oraz oprawa audio. Zagadki do najtrudniejszych nie należą, ale wykreowana atmosfera sprawia, że czasem trudno je rozwiązać. Wersja z doładowaniem tego nie ułatwia, ale mimo wszystko polecam ją dobrać. Świetna obsługa zarówno podczas gry jak i już po, gdy można na spokojnie porozmawiać. Samo wejście do escape roomu również zasługuje na uznanie. Polecam, zdecydowanie polecam, może nie na pierwszy raz, ale już tak na 5 jak najbardziej. :D

 • Escape room Jaga Baba - historia prawdziwa

  Jaga Baba - historia prawdziwa
  Trapped
  Wrocław

  Trusted review

  Powrót do Baśni

  18.10.2019 | visit date: 14.10.2019

  Bardzo fajny pokój z dużym potencjałem, największą zaletą jest przepięknie wystrojone wnętrze, super klimat, ciekawe zagadki, polecam raczej grupom z doświadczeniem. I duży plus za obsługę :)

 • Escape room Poznaj Wolfganga

  Poznaj Wolfganga
  Projekt Ucieczka
  Wrocław

  Uprowadzenie w nowym wydaniu

  08.10.2019 | visit date: 06.10.2019

  Świetny pomysł na escape, super wprowadzenie, dużo dobrych zagadek, klimat też zachowany, polecam grupom średnio/ słabo doświadczonym, w 3 osoby jest idealnie, a no i wielki plus za prowadzących, super ludzie, polecam, czekam na następny escape! :D

 • Escape room Dzicy Są

  Dzicy Są
  In&Out
  Wrocław

  Wyprawa z Pocahontas

  08.10.2019 | visit date: 07.10.2019

  W końcu porządny bajkowy pokój we Wrocławiu, dopracowany wystrój, disneyowski klimat, nieliniowy, ciekawe zagadki i bardzo miła obsługa, polecam dla 4 osób spokojnie zagadek wystarczy i w sumie dla grup na każdym poziomie doświadczenia

View more reviews: 1 2 3 4 5