Menu Search What is escape room? All rooms Special offers Gift vouchers Escape Room Game Log in
akvin a.
 • Escape room Muzeum Tortur

  Muzeum Tortur
  WydostanSie Escape Rooms
  Rzeszów

  AUĆ!

  14.11.2018 | visit date: 26.10.2018

  Był to nasz drugi pokój tej firmy odwiedzony podczas IV Rzeszowskiej Nocy Escape Roomów. Pierwsze co przykuło naszą uwagę to klimat, który momentalnie przenosi do średniowiecznego zamku, sprzęty rodem z rezydencji Hrabiego Drakuli, do tego halloweenowe dekoracje i zapach... Dopiero po dłuższej chwili dotarło do nas, że jest zadanie do wykonania ;-) Zagadki spójne i raczej łatwe, ale i pomysłowe. Dużą radość sprawiło nam płynne przechodzenie do kolejnych zagadek, tylko jedno zadanie zatrzymało nas troszkę dłużej, ale po 40 minutach byliśmy już niestety na zewnątrz. Niestety, bo chciałoby się zabawić się dłużej. Kolejny pokój tej firmy, który naszym zdaniem ma za mało zadań na 60min zabawy. I jeszcze jedna sugestia: fajnie by było jakby gracze mieli informacje ile im czasu zostało, może jakaś klepsydra? (fajnie by się wpisała w klimat, a dodałaby dreszczyku emocji, wywołanego presją czasu).

 • Escape room Czarna Dziura

  Czarna Dziura
  WydostanSie Escape Rooms
  Rzeszów

  Widzę ciemność

  14.11.2018 | visit date: 26.10.2018

  Odwiedziliśmy ten pokój w ramach IV Rzeszowskiej Nocy Escape Roomów. Ciekawe wprowadzenie, dające odczucie niepewności. Po chwili ochłonięcie i pierwsza zagadka wymagająca dobrej współpracy. Potem poszło szybko i sprawnie. Aż do ostatniej zagadki, w której przekonaliśmy się, że można cały czas mieć rozwiązanie przed oczyma i go nie zauważyć. Ostatecznie wyszliśmy z dużym zapasem czasowym i z lekkim niedosytem, że to już. Podsumowując, pokój poprawny, ale raczej dla grup z małym doświadczeniem, bez efektu WOW.

 • Escape room Heisenberg

  Heisenberg
  Break The Code
  Katowice

  Etanol, amfa... używkowy raj

  22.10.2018 | visit date: 20.10.2018

  Ciężko jednoznacznie ocenić pokój. Byliśmy grupą czteroosobową (2 - doświadczone i 2 - pionierów). Jak zwykle zadanie sprawnościowe ukradło nam troszkę zbyt dużo czasu, no ale cóż... Dalej szło zdecydowanie lepiej, aż do ... pierwiastków, które nie tak chętnie zechciały właściwie przereagować :-) Jednak suma sumarum czysta metaamfetamina powstała, kartel został usatysfakcjonowany, a my uwolnieni :-D. Pokój w większości opiera się na elektronice i mechanizmach, zagadki ciekawe spójne i dość wymagające szczególnie dla tych co to matematykę omijali szerokim łukiem ;-) Niestety większość z nas nie znała serialu, więc ciężko ocenić mi klimat, ale nasz rodzynek stwierdził, że to jest to, więc jestem zmuszona się z nim zgodzić. Polecam pokój dla grup, gdzie choć część ma już jakieś doświadczenie. Z chęcią odwiedzimy inne pokoje tej firmy przy kolejnej wizycie w Katowicach.

 • Escape room Count Dracula

  Count Dracula
  Lock Ness Strefa Zagadek
  Rzeszów

  Trrrransylwania...

  09.10.2018 | visit date: 11.09.2018

  Pokój bardzo fajny, zagadki zróżnicowane i logiczne, wystrój nadający klimat, pokój zdecydowanie nie liniowy, każdy ma swoje zajęcie, a nie musi patrzeć współgraczom na ręce nie mając co robić. Uwielbiam takie mroczne klimaty, więc to jest pokój wymarzony dla mnie, tym bardziej, że potrafi zaskoczyć i to nie raz ;-). Ogólnie wrażenie pozytywne choć jak dla mnie brak efektu WOW. Obsługa bardzo sympatyczna i kompetentna. Warto się jeszcze pochwalić, że po raz pierwszy udało nam się pobić rekord dla grup 3 osobowych, co wprawiło nas w jeszcze większe zadowolenie. Polecamy gorąco i czekamy na kolejne pokoje.

 • Escape room Łowca Umysłów

  Łowca Umysłów
  Piwnice Zagadek Escape Room Sandomierz
  Sandomierz

  Samo ruszenie głową nie wystarczy... trzeba też pomyśleć

  11.09.2018 | visit date: 12.07.2018

  Pokój bardzo fajny. Pomysłowe zagadki, jest ich dość sporo i są mocno zróżnicowane. Ciekawym pomysłem jest też fakt, że nie wyjdzie się z tego pokoju spragnionym i głodnym chyba, że kolejnych ER. Gorąco polecam i do zobaczenia u Ojca Mateusza.

 • Escape room Sekretny Gabinet Zegarmistrza

  Sekretny Gabinet Zegarmistrza
  AlcaTraps
  Rzeszów

  Tik tak, tik tak

  11.05.2018 | visit date: 10.05.2018

  Najbardziej klimatyczny pokój w tej firmie, nie ukrywam, że to są moje klimaty także już na wstępnie mnie kupiliście :-) Zagadki zdecydowanie dla doświadczonych, trudne, nie do końca liniowe, więc trzeba było pogłówkować. Ale z dumą musimy się pochwalić, że udało nam się rozwiązać TĘ zagadkę jako trzeciej parze :-) Mimo iż, pokój malutki, wiele rozwiązań udało się tam zastosować ;-) Brawo!!! Oby tak dalej. Jest szansa na top 3 w Rzeszowie, na mojej osobistej liście już tam jest.

  Answer AlcaTraps

  Serce rośnie, gdy czyta się takie słowa. Serdecznie dziękujemy! :)

  Dołożyliśmy starań, by tym razem było nie tylko logicznie, nieszablonowo i różnorodnie, ale i bardzo klimatycznie, dlatego bardzo cieszy nas każda opinia, w której znajdujemy słowa uznania dla tego aspektu. Pokój powstawał bardzo długo, ale po reakcjach graczy widzimy, że naprawdę było warto i zamierzamy równie mocno postarać się przy budowie nowych roomów :D

  Pozdrawiamy i do zobaczenia jak najprędzej! :)

 • Escape room Baba Jaga

  Baba Jaga
  Challenge Exit Room
  Tarnów

  Raz, dwa, trzy Baba Jaga patrzy!!!

  11.05.2018 | visit date: 12.04.2018

  Wow... taka była nasz reakcja kiedy zobaczyliśmy co zobaczyliśmy... Jeśli pamiętacie bajkę o Jasiu i Małgosi to dokładnie w takiej scenerii się znaleźliśmy... Zagadki pomysłowe, szczególnie w klimacie eliksirów żeśmy się zatracili, ale to pewnie zboczenie zawodowe ;-) Jedyna uwaga to dobrze mieć osoba, która rozróżnia kolory, gdyż u nas był to temat sporny ;-) Wyjść się udało, co daje wielką satysfakcje, niestety w myśl słów: "trochę techniki i się człowiek gubi" - jedna kłódka nas pokonała i potrzebna była interwencja pani z obsługi... Mimo tego delikatnego niesmaku, podziwianie gwieździstego nieba szybko nam wynagrodziło wszystko ;-) Polecamy z czystym sumieniem!!!

 • Escape room Pokój 237

  Pokój 237
  Challenge Exit Room
  Tarnów

  Czuje się napięcie...

  11.05.2018 | visit date: 12.04.2018

  Pokój w sumie nic nadzwyczajnego, ot zwykły pokój hotelowy... a jednak... bardzo fajny klimat. Czuć cały czas dreszczyk emocji i napięcie jak przystało na pokój 237 :-). Tyle o klimacie. Zagadki ciekawe, niektóre nie spotykane przez nas wcześniej. Bez podpowiedzi się nie obeszło, ale nie były podawane wprost i to co najfajniejsze sami mogliśmy zdecydować czy chcemy z nich skorzystać ;-). Jedną zagadkę udało się rozwiązać na słuch... nie znaleźliśmy podpowiedzi, ale że słuch mamy dobry udało się!!! Ogólnie pokój godny polecenia.

 • Escape room Chata Wiedźmy

  Chata Wiedźmy
  WydostanSie Escape Rooms
  Rzeszów

  Jaś i Małgosia!!!

  05.04.2018 | visit date: 17.03.2018

  Bardzo ciekawy pokój. Klimat iście jak z bajki Braci Grimm. Zagadki ciekawe... pierwszy raz spotkałam się z takim nieliniowym podejściem do tematyki ER - brawo 4 żywioły!!! Dzięki temu pokojowi udało się zarazić kolejnego obywatela "escapmanią". Obsługa rewelacyjna, po wyjściu z pokoju ciężko było opuścić budynek :-) widać, że kochacie to co robicie :-) (jedyny minus za to "paniowanie" mi ;-) ). Jedna zagadka sprawiła nam sporo problemów, bo nie znaleźliśmy wszystkich elementów, może warto pomyśleć o jakimś sprytnym poinformowaniu graczy jaka jest ilość wszystkich elementów? Jesteście na dobrej drodze... nie zmieniajcie kierunku!!! I czekamy na kolejny pokój :-) Powodzenia!!!

 • Escape room Statek Piratów

  Statek Piratów
  Combinator Kraków
  Kraków

  Ahoj przygodo!!!

  05.04.2018 | visit date: 11.12.2017

  Byliśmy, zobaczyliśmy i dopłynęliśmy :-D świetny pokój zdecydowanie najlepszy nasz pokój jak do tej pory! Mimo iż jeden z członów naszej załogi został zaokrętowany podstępem i była to jego pierwsza przygoda z ER, był zachwycony - to chyba najlepsza rekomendacja :-) Wystrój pokoju momentalnie wciąga w klimat i po minucie można się oddać całkowicie morskiej przygodzie. Po wejściu jest pewnie rozczarowanie, ale po 2 pierwszych zagadkach efekt WOW utrzymuje się już do końca... Musicie to przeżyć sami!!!

View more reviews: 1 2
This website is using cookies

You can disable them in you browser settings. Some features of this website may not work properly if you do.

See our cookie policy.

OK, I GET IT