Marysia&Artur :)
 • Escape room Syndrom Strachu

  Syndrom Strachu
  FunEscape
  Warszawa

  Trusted review

  Jest się czego bać

  21.11.2019 | visit date: 18.11.2019

  Był to jeden z najstraszniejszych escape roomów w jakich byliśmy. Postawił wysoką poprzeczkę, jeśli chodzi o escape roomu w kategorii horror. Wróżymy szybki awans do topki w Warszawie. Wyróżniło go coś, czego nie spotkaliśmy nigdzie indziej, ale o tym musicie przekonać się sami. Klimat wpasowany w tematykę, jednak momentami mieliśmy wrażenie, jakby niektóre części były jeszcze niedokończone. Poszliśmy do niego bardzo spontanicznie, ponieważ opinie o tej firmie słyszeliśmy średnie. Jednak naprawdę zaskoczył nas mega pozytywnie! Wyróżnia się wśród ER. Emocje zeszły z nas po długiej chwili od wyjścia z pokoju.
  Zagadki nie były trudne. Jeśli ktoś jest odważny, można wybrać ten pokój jako jeden z pierwszych.
  Niestety obsługa to dramat. Jeszcze nikt nigdy nas tak nie potraktował. Po wyjściu z pokoju nie zamieniliśmy nawet kilku zdań. Mieliśmy pytania, a nie mogliśmy ich zadać. Jest to bardzo zniechęcające, jednak sam pokój warty odwiedzenia.

 • Escape room ULTIMATU: Live or Die.. Make Your choice

  ULTIMATU: Live or Die.. Make Your choice
  House Escape
  Warszawa

  Trudne wybory

  21.11.2019 | visit date: 17.11.2019

  Był to inny rodzaj escape roomu niż do tej pory. Duże znaczenie miały wybory i współpraca. Cieszmy się, że się tam znaleźliśmy, bo ten pokój skradł nasze serca. Już od samego wprowadzenia budowane było napięcie. Przez całą rozgrywkę czuliśmy się kontrolowani przez psychopatę. Bardzo ciekawy system podpowiedzi, taki jak na prawdziwego psychopatę przystało, ale o tym przekonajcie się sami :)
  Ciężko opisać ten pokój bez spojlerów, dlatego każdemu polecamy, żeby się tam wybrał. Polecamy też iść ekipą bez strachliwych osób, bo tych odważniejszych może ominąć coś naprawdę WOW, przez co będą czuć niedosyt. Pokój jest niedoceniany, ale naprawdę warty uwagi. Nam się spodobał tak bardzo, że czekamy już na kolejny o podobnej specyfice!

 • Escape room Olimp

  Olimp
  Room Escape
  Warszawa

  Trusted review

  Rozwiąż zagadki Bogów

  21.11.2019 | visit date: 16.11.2019

  Do pokoju przybyliśmy zachęceni pozytywnymi opiniami zasłyszanymi od mistrzów gry tudzież z Internetu i nie zawiedliśmy się!
  Pokój jest z pewnością wart odwiedzenia dla każdego pasjonata tej rozrywki. Można zabrać ze soba świeże osoby, gdyż idealnie nadaje się na rozpoczęcie przygody z ER, a doświadczone osoby również bedą miały frajdę.
  Co do klimatu to myślimy, że dało by się go ulepszyć, aby bardziej przenieść się w tamte czasy. Szczególnie warto poprawić wprowadzenie.
  Pokój ma jeden aspekt czym nadrabia i co na długo zostanie nam w pamięci ;)

 • Escape room Dom Śmierci

  Dom Śmierci
  Creepy Story
  Warszawa

  Sprawdź, co skrywa ten Dom

  20.11.2019 | visit date: 16.11.2019

  Potrzebowaliśmy dużej dawki emocji i Dom Śmierci zdecydowanie zaspokoił nasze potrzeby. Było to coś zupełnie nowego, to już nie pokój, a cały dom. Chyba każdy miał sytuację, że przechodząc obok opuszczonego budynku, pomyślał, że ciekawie byłoby wejść do środka. Teraz jest okazja, idźcie i sprawdźcie, co kryje każdy kąt.
  Zagadki są liniowe, ale jest ich dużo. Naprawdę jest co robić i żeby wyjść o czasie nie można za bardzo się zaciąć-lepiej wziąć podpowiedź.
  Jeśli chodzi o obsługę, nie mamy się do czego przyczepić. Dostaliśmy od Pani ciekawe sugestie, jakie ER warto dowiedzieć i na pewno to wykorzystamy. :) Śpieszcie się, aby odwiedzić Dom Śmierci, bo otwarty jest tylko do końca listopada!

 • Escape room W cieniu piramid

  W cieniu piramid
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Trusted review

  To Warszawa czy Egipt?

  20.11.2019 | visit date: 16.11.2019

  Mimo, że nie byliśmy jeszcze w Egipcie, to piramidę już widzieliśmy! To chyba mówi wszystko o klimacie. W naszym odczuciu to nie był escape room, lecz prawdziwa piramida. To istna perła na rynku ER. Minęło kilka dni od naszej wizyty, a nadal nie możemy wyjść z podziwu.
  Zagadki były logiczne, wpasowane odpowiednio w tematykę. Warto pójść większą grupą, nikt na pewno nie będzie się nudził, a trochę czasu na pewno stracicie na podziwianie tego pokoju.
  Adam z obsługi po prostu 11/10! Był tak miły i uśmiechnięty i zarażał nas swoim pozytywnym nastrojem. Po rozgrywce wszedł z nami do pokoju, wytłumaczył jakieś niejasności i pierwszy raz zdażyło się nam, że ktoś z obsługi pokazał nam ER od strony technicznej. Wow! Kable, kable i jeszcze raz kable.
  Jedynym minusem, który tyczy się wszystkich pokoi Wyjścia Awaryjnego jest wprowadzenie bez opasek, psuje to niestety klimat.

 • Escape room NAUTILUS: Podmorska Przygoda

  NAUTILUS: Podmorska Przygoda
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Trusted review

  Podwodna podróż z Wrocławia do Warszawy

  20.11.2019 | visit date: 16.11.2019

  W odwiedziny do tego pokoju wybraliśmy się ekipą z Wrocławia. Trzeba przyznać, że troche inaczej wyobrażaliśmy sobie łódź podwodną.
  Ekipa składała się w większości z dziewczyn i trochę marudziły na techniczne zagadki. Dlatego też uważamy, że pokój jest trudny. Jedna z łamigłówek nie pasowala również do klimatu pokoju.
  Co nie oznacza, że nie polecamy tego pokoju innym, bo z pewnością ta firma kreuje poziom ER w Polsce, a rynek jest dynamiczny.
  Największym atutem tego pokoju jest z pewnością wystrój :)

 • Escape room Cursed Island

  Cursed Island
  Escape Project
  Warszawa

  Trusted review

  Wakacje w Escape Roomie?

  18.11.2019 | visit date: 15.11.2019

  Idąc do tego pokoju wyobrażaliśmy sobie go trochę inaczej, jednak to co tam zobaczyliśmy przerosło nasze najśmielsze oczekiwania! Ciężko użyć słów, aby go opisać, bo wszystkie wydają się być zbyt zwykłe i za mało znaczące- to trzeba po prostu przeżyć!
  Klimat w pokoju naprawdę mega. Wszystko ze sobą współgrało, w dodatku nie czuliśmy się jak w ER, lecz na prawdziwej wyspie, na której spotkały nas ciekawe przygody.
  Zagadki do najtrudniejszych nie należały, trzeba wykazać się jednak spostrzegawczością. My wzięliśmy wersję trudniejszą i jeśli ktoś ma doświadczenie, polecamy ją wybrać. Dla osób lubiących dreszczyk emocji idealnie sprawdzi się pokój w wersji straszniejszej.
  Jeśli chodzi o obsługę, mieliśmy mały incydent, ponieważ przez telefon zostaliśmy niemiło potraktowani za to, że się spóźnimy, jednak pan na miejscu się zrehabilitował długą rozmową o warszawskich ER.

 • Escape room Mission Post-apo: Chapter II - Prisoned in a Fallout

  Mission Post-apo: Chapter II - Prisoned in a Fallout
  8 Gates Escape Room
  Warszawa

  Trusted review

  Podróż w czasy wojny

  18.11.2019 | visit date: 15.11.2019

  Pierwszą zagadką jest znalezienie tej firmy. 0 oznaczenia.
  Klimat bunkra oddany w 101%. Szczególnie jedna rzecz zrobiła na nas ogólne wrażenie.
  Czuliśmy się jak prawdziwi więźniowie. No i to super wprowadzenie :)
  Zagadki na średnim poziomie trudności, poza ostatnią, która pomimo ponad 50 pokoi na koncie sprawiła nam wiele trudności. Współgrają z fabułą pokoju.
  Obsługa bardzo miła, widać było, że Pani zależy na klientach. Pomimo spóźnienia 10 min nie było żadnych problemów.
  Był to pierwszy przystanek na naszym escape tripie i nie zawiódł nas :)

 • Escape room Spętani w raju

  Spętani w raju
  Escape Room Tczew
  Tczew

  Pierwsi ludzie na Ziemi

  12.11.2019 | visit date: 31.10.2019

  Do odwiedzenia skusiła nas oryginalna tematyka niczym Ewa Adama 🙂 i nie żałowaliśmy !
  Pomimo 50 pokoi na koncie bawiliśmy się super. Zagadki niezbyt trudne, udało nam się wyjść przed czasem bez podpowiedzi. Jest jedna trudniejsza na, której można spędzić trochę czasu.
  Co do klimatu jest on niepowtarzalny, możemy poczuć się jak pierwsi ludzie w raju - polecamy szczególnie dla par.
  Obsługa z najwyższej półki. Pani w średnim wieku bardzo zajarana Escape Roomami 😉 Bardzo miła i kulturalna. Mimo, że opóźnił nam się pociąg to bez problemu pozwolili nam się spóźnić.
  Z pewnością przy następnej dogodnej okazji powrócimy do tej firmy - tym bardziej, że mają w planach otwarcie nowego pokoju.

 • Escape room Dzicy Są

  Dzicy Są
  In&Out
  Wrocław

  Trusted review

  Poczuj się jak w bajce

  05.11.2019 | visit date: 20.10.2019

  Idąc do tego pokoju nastawialiśmy się, że będzie na poziomie, ale na pewno nie liczyliśmy na tak spektakularny efekt wow! Ten escape room przerósł nasze najśmielsze oczekiwania.
  Jeśli chodzi o klimat, był naprawdę cudowny. Pokój jest przepiękny, prawdziwie bajkowy. Olśnił nas do tego stopnia, że nie chcemy nawet zwracać uwagi na małe niedociągnięcia 😉
  Jeśli chodzi o zagadki do najtrudniejszych nie należą, momentami brakowało nam spostrzegawczości. System podpowiedzi oryginalny, najlepszy z jakim się do tej pory spotkałam.
  No i ta końcówka... nic lepszego obecnie nie wymyślono! Mistrzostwo, ale o tym musicie się przekonać sami.
  Ten pokój skradł nasze serduszka i powinien znaleźć się w „topce” wrocławskich ER.

View more reviews: 1 2 3 4 5