dariush
 • Escape room Dictator's secret headquarters

  Dictator's secret headquarters
  8 Gates Escape Room
  Warszawa

  Dyktator hehe

  05.02.2020 | visit date: 01.02.2020

  Do pokoju trafiliśmy nie przypadkowo. Po wizycie w Osadzonych w bunkrze, która jest wspaniałą, niesamowitą przygodą, Dyktator wypadł w takim zestawieniu mniej korzystnie, ale bawiliśmy się bardzo dobrze. Jest parę elementów zaskoczenia, zagadki są ciekawe i w miarę łatwe, choć jedna sprawiła nam wielką trudność...może to wynik tajemniczego odkrycia w środku;-)

  Zabawa doskonała:-) Dziękujemy!

 • Escape room Murderer's House

  Murderer's House
  Black Cat Escape Room
  Warszawa

  Jak najszybciej rozwikłać zagadkę

  05.02.2020 | visit date: 09.11.2019

  Pokój bardzo klimatyczny. Zagadki logiczne, spójne. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wchodząc do pokoju możemy poczuć się jak prawdziwi śledczy, którzy pojawiają się na miejscu przestępstwa po to by połączyć ze sobą jak najwięcej faktów. Nie zawsze jest przyjemnie;-) Gratulacje za pomysłowość:-)

 • Escape room Kopalnia węgla

  Kopalnia węgla
  Exciting Escape Room
  Warszawa

  Przygoda pod ziemią:-)

  05.02.2020 | visit date: 04.01.2020

  Do EXCITING ESCAPE ROOM będziemy wracać jak tylko pojawią się nowe pokoje!!! To naprawdę fajne miejsce z przemiłym właścicielem i jego czworonogiem(podobno diabłem w anielej skórze;-)) Pokój klimatyczny, choć jak dla mnie zbyt ciemny...no ale jak niby ma być w kopali;-)Pokój może nie jest zbyt skomplikowany, ale nam sprawił trochę trudności, chyba właśnie przez panujące pod ziemią ciemności;-) Przy rozwiązywaniu zagadek na pewno pomoże spostrzegawczość i dobra współpraca. Z niecierpliwością oczekujemy informacji o otwarciu kolejnego pokoju i życzymy ogromnej kreatywności w przygotowywaniu zagadek!!!

 • Escape room Olimp

  Olimp
  Room Escape
  Warszawa

  O Bogowie!!!

  05.02.2020 | visit date: 05.12.2019

  Pokój z fajnymi zagadkami. Nasza ER grupa jest zróżnicowana wiekowo ale każdy z nas bawił się znakomicie. Jedna niespodzianka zachwyciła nas niewątpliwie najbardziej i za nią ogromny PLUS:-) Bardzo dziękujemy za świetnie spędzony czas!

 • Escape room Muzeum okultyzmu Państwa Warren

  Muzeum okultyzmu Państwa Warren
  Exciting Escape Room
  Warszawa

  Jak pokonać własny strach i przetrwać:-)

  22.10.2019 | visit date: 19.10.2019

  To nasz drugi pokój z fabułą horroru. Po pierwszym jaki odwiedziliśmy myśleliśmy, że to będzie pierwsza i ostatnia wizyta w pokoju z taką fabułą. Daliśmy sobie ostatnią szansę na zmianę zdania...i OPŁACIŁO SIĘ! W tym pokoju nie chodzi o to, żeby wystraszyć graczy i śmiać się z tego siedząc w punkcie dowodzenia(tak było w poprzednim pokoju). W muzeum strach, niepokój, niepewność jest wszechobecna, ale nie paraliżuje...nie irytuje...nie przeszkadza w chęci pójścia dalej i dalej. W Muzeum strach mobilizuje. Tak właśnie powinien wyglądać pokój z fabułą horroru!
  Wystrój wnętrza estetyczny, czysty i po prostu w PUNKT! BTW , kto powiedział, że pokój z elementami grozy powinien być zakurzony i mało estetyczny??? Jednak można inaczej! Za to też wielkie brawa!
  Rekwizyty? No..no...no... nie raz baliśmy się spojrzeć głębiej w muzealne gabloty:-)
  Zagadki? (hmmm szkoda, że nie można szczegółowo opisać..) Logiczne, tworzące jedną wspólną całość...błyskotliwe, zaskakujące...
  Właściciele? Mistrz gry? Widać, że to ludzie z powołaniem i prawdziwą pasją. Uśmiechnięci, uprzejmi w bezpośrednim kontakcie. Na pierwszy rzut oka widać, że to nie hurtownia. Każda grupa jest traktowana w bardzo gościnny, spersonalizowany sposób. Nikt nie rzuca kurtek zaraz po skończeniu, sugerując w ten sposób, że nie ma czasu, bo zaraz pojawią się kolejni gracze. Jest czas na rozmowę o doświadczeniach w ER, na zebranie uwag po zakończeniu gry. Frontem do klienta, to w tym wypadku poprawne określenie. A w trakcie gry z prawdziwym wyczuciem obsługa doskonale wie, kiedy potrzebne jest słówko wsparcia dla graczy i to wystarczy...Przecież to w końcu zabawa!

  Z chęcią odwiedzimy kolejne propozycje Exciting Escape Room! Bardzo dziękujemy! To dzięki Wam horror okazał się nie być taki straszny;-)

 • Escape room NAZI GOLD

  NAZI GOLD
  Black Cat Escape Room
  Warszawa

  Złoto Nazistów zdobyte!!!

  15.10.2019 | visit date: 12.10.2019

  Złoto Nazistów, to pokój bardzo klimatyczny. Zagadki są zaskakujące ale i spójne logicznie. Elementów prawdziwego zaskoczenia jest całkiem sporo, a jeden do tej pory przywołuje uśmiech na mojej twarzy. Nie jesteśmy jakimiś super wytrawnymi graczami. Nasza przygoda zaczęła się niedawno, nasza ekipa jest mocno zróżnicowana wiekowo, co zupełnie nie przeszkadzało w zabawie:-)
  Dodatkowo prócz fenomenalnego pokoju, na pochwałę zasługuje zaplecze a właściwie przedsionek tego miejsca. Pomimo tego, że prócz Złota Nazistów znajdują się tutaj też inne pokoje jest tu bardzo dużo zakamarków, które spokojnie pomieszczą poszczególne grupy, by komfortowo wprowadzić do gry. Na koniec chcielibyśmy wspomnieć o przemiłej obsłudze. Pani Kasia ma świetne wyczucie jeśli chodzi o samodzielne podpowiedzi. Bardzo serdecznie dziękujemy! Już wkrótce wpadniemy do Domu Mordercy!

 • Escape room Mission Post-apo: Chapter II - Prisoned in a Fallout

  Mission Post-apo: Chapter II - Prisoned in a Fallout
  8 Gates Escape Room
  Warszawa

  Trusted review

  Komentarz do "Osadzeni w Bunkrze"

  09.04.2019 | visit date: 06.04.2019

  Osadzeni w Bunkrze, to mistrzostwo świata! Gratulacje dla właścicieli za pomysły, za klimat jaki udało im się stworzyć, za przemyślane i pomysłowe zagadki. Wprowadzenie do waszego świata genialne! Bez problemu poczuliśmy się jak prawdziwi osadzeni włączając w to niepokój towarzyszący wejściu w nieznany świat i prawdziwy dreszcz emocji odczuwalny na skórze:-) Czapki z głów! Serdecznie dziękujemy!

 • Escape room Kolonizacja Marsa

  Kolonizacja Marsa
  Świat Zagadek
  Warszawa

  Trusted review

  Entuzjaści kolonizacji kosmosu twierdzą, że ...

  18.03.2019 | visit date: 16.03.2019

  Magiczny pokój, genialnie oddany klimat fabuły. Niesamowita dawka pozytywnej energii, która zostaje na jeszcze bardzo długo po wyjściu z pokoju.
  Cały pokój jest w klimacie laboratorium chemicznego, więc jak ktoś ma awersję do chemii, to niech lepiej uważa ;-)
  Zagadki nie są liniowe, więc spokojnie można pracować w podzespołach, żeby szybciej rozwiązać zagadki.
  Bardzo miła obsługa, porządne wprowadzenie przed wejście do pokoju i na koniec rzetelne podsumowanie naszych działań, widać u Pani Prowadzącej pasję do ER ;-)

 • Escape room Nautilus: Podmorska przygoda

  Nautilus: Podmorska przygoda
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Trusted review

  NAUTILUS: Podmorska Przygoda

  18.02.2019 | visit date: 16.02.2018

  Od samego początku, po wejściu do pokoju sam wystrój i klimat zapiera dech w piersiach. Wszystko jest dopracowane w najmniejszych szczegółach, zagadki są skonstruowane logicznie, naprawdę można poczuć się, że jesteśmy w podwodnym statku i bierzemy udział w pięknej przygodzie niczym w jakieś hollywodzkiej produkcji.
  Według mnie pokój dużo lepszy od Legendy Miecza, która w rankingu jest dużo wyżej.
  Pokój idealny na weekendowy wypad z rodziną.
  Klimat: 10/10
  Obsługa: 10/10 (bardzo miły Pan, nie wiem jak miał na imię, wprowadził nas w atmosferę pokoju i na koniec ładnie podsumował nasze działania, gdzie było idealnie i szybko, a gdzie było beznadziejnie :)

 • Escape room Napad na bank

  Napad na bank
  Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa
  Warszawa

  Trusted review

  Udany napad na bank

  21.01.2019 | visit date: 19.01.2019

  Zasłużone miejsce w pierwszej 10-tce najlepszych ER w Warszawie.
  Bardzo elegancka poczekalnia, miła obsługa, w środku pokoju dużo elektroniki i laserów, trzeba nieźle się nagimnastykować, żeby pokonać wszystkie zabezpieczenia :-)
  Polecam wszystkim miłośnikom pokoi o tematyce kryminalnej, i nie tylko ;-)

View more reviews: 1 2