Alexandra Lewandowska
 • Escape room Urok

  Urok
  DreamScape
  Poznań

  Hokus-pokus

  29.08.2019 | visit date: 29.08.2019

  Było magicznie! Czułam się jak prawdziwy czarodziej,ze specjalną misją.
  Przemiła obsługa, czarujące kociaki :)
  Bardzo dobrze się bawiłam, udało mi się wyjść po 60',co jednak nie ma zupełnie znaczenia,bo świetnie się bawiłam, będąc w tej magicznej krainie.
  Polecam gorąca!

 • Escape room Klątwa starej wiedźmy

  Klątwa starej wiedźmy
  Ewakuacja
  Bydgoszcz

  Chatka wiedźmy

  29.08.2019 | visit date: 31.07.2019

  Bardzo fajny pokój, zarówno dla starszych i młodszych. Przyjemne, proste zagadki. Ładny wystrój.

 • Escape room Szum

  Szum
  Continuum
  Poznań

  Aktywuj albo dezaktywuj-misja dla świata

  29.08.2019 | visit date: 29.08.2019

  No było po prostu mega! Apokaliptyczny klimat, widać,że do szczegółów przywiązano ogromną uwagę. W pokój włożono masę pieniędzy,ale co najważniejsze-czasu i uwagi. Zagadki były logiczne, zróżnicowane poziomem.
  Mistrz Gry na wagę złota! Bardzo dobra obsługa, przemiła atmosfera na koniec,a podczas gry czuć było dreszcz emocji.
  Na pewno wrócimy do innych pokoi i zdecydowanie wyczekujemy Osobowości :)

  Oczywiście tak jak obiecałam, dodatkowe plusy za obecność przesłodkiego charcika i za klimatyzację!

  Mega polecam!

 • Escape room W sieci pająka

  W sieci pająka
  Odklucz Swój Umysł
  Bydgoszcz

  Nie zawiódł :)

  07.01.2019 | visit date: 15.11.2018

  Jak zwykle-świetny poziom, logiczne zagadki. Nie ma co się rozpisywać. Firma dawała już popis w poprzednich pokojach,a tutaj poziom jest po prostu utrzymywany na najwyższym poziomie :)

 • Escape room Superheroom

  Superheroom
  Mr Lock Escape Room
  Bydgoszcz

  WonderOla

  07.01.2019 | visit date: 04.01.2019

  Kurczę, tyle czasu wahałam się 'iść czy nie iść'. Obawiałam się,że przez brak elementarnej wiedzy dotyczącej superbohaterów-no dobra wiedziałam,że młot można przypisać Thorowi i że Harley Quinn miała kij baseballowy, to wszystko- spowoduje brak zabawy. O jak ja się myliłam. Właściciel tak się wczuł w rolę, że nie dało nie zrobić tego samego. Było MEGA. Świetne zagadki, wszystko wykonane z niesamowitą starannością. KLIMAT ZAPIERA DECH W PIERSIACH,a błędnik wariuje-sami się przekonacie o co chodzi ;) Było czadowo, super i w ogóle mega,mega,mega. Nie mogę doczekać się otwarcia kolejnego pokoju. Z niecierpliwością czekam, aż poczuję oddech Czarnobrodego na karku :) Choć cena za taką atrakcję, jaką był Superheroom, była wysoka, to nie żałuję ani złotówki, było naprawdę warto i koniecznie trzeba poczuć to na własnej skórze!

 • Escape room Tajemnica Władcy Nilu

  Tajemnica Władcy Nilu
  One Hour
  Bydgoszcz

  Trusted review

  Walk lub an egyptian

  01.11.2018 | visit date: 31.10.2018

  Fenomenalny! Świetne, zapadające w pamięć zagadki. Brak kłódek i zastąpienie ich innymi mechanizmami to ogromny plus. Świetny wystrój, brak zbędnych elementów w pokoju, wszystko służy rozwiązaniu jakiejś łamigłówki. Wewnątrz naprawdę można poczuć się jak w grobowcu,aż czuć,że powietrza z minuty na minutę jest coraz mniej. Pokój obowiązkowy!

  Dodatkowo wspaniała obsługa z Panią Dorotą na czele. Dziękujemy za prowiant na drogę! <3

 • Escape room W cieniu piramid

  W cieniu piramid
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Hop na wielbłąda i ku grobowcom!

  26.10.2018 | visit date: 06.10.2018

  Nie wiem już jakich można słów użyć,żeby zachwalać te pokoje. Wyjście Awaryjne to NAJ-LE-PSZA firma na rynku. Każdy z pokoi zasługuje na 1 miejsce w Polsce.
  Brak kłódek, wystrój, artefakty, zagadki niczym z filmów. No cudo! Szkoda,że maksymalną oceną jest 10, bo spokojnie dałabym dwukrotnie wyższą notę. Widać, że przy powstawaniu pokoju mnóstwo ludzi poświęciło masę swojego wolnego czasu, wszystko jest dopracowane w najmniejszych detalach. Na takie miejsca warto czekać i rok, zapewniam! A do tego obsługa jak zawsze super :)

 • Escape room Uwięzieni w Ciemności

  Uwięzieni w Ciemności
  Fabryka Czasu
  Bydgoszcz

  ...

  26.10.2018 | visit date: 30.09.2018

  Było ciemno,klimatycznie i całkiem strasznie. Co do jakości pokoi spod skrzydeł tej firmy, to zawsze jest taka sama, wiodąca na rynku ER horrorowych. Tym razem i umiejscowienie pokoju podgrzewało klimat, a do tego surowe wnętrza i jak zawsze w Fabryce Czasu- Mistrz Gry. Udało się wyjść przed czasem :) Zagadki sensowne, nie wymagały dodatkowych naprowadzeń. Generalnie kolejne miejsce warte odwiedzenia!

 • Escape room Reaktor atomowy

  Reaktor atomowy
  One Way Out Bydgoszcz
  Bydgoszcz

  Tajne laboratorium i reaktor strachu

  15.07.2018 | visit date: 31.05.2018

  Byłam zachwycona... Naprawdę, nie wiem czy to przez jakieś nastawienie, czy o co chodzi, ale widzę, że niektórzy wytykają jakieś błędy, a ja zupełnie nic nie zauważyłam, bo chyba za bardzo byłam skupiona na rozgrywce XD Było naprawdę świetnie, sceneria rodem z jakiegoś horroru, w którym zaraz zza roku wyskoczy napromieniowany szczur, albo inna świnka morska i mimo tego,że oczywiście w klimacie horroru ten pokój nie był, to cały czas czułyśmy bardzo duże spięcie, pośpiech i niemal ciepły oddech na karkach. Gratulacje! Oby jak najwięcej takich pomysłów!
  I dziękujemy Panu z obsługi, który obiecał nas nie straszyć i na szczęście dotrzymał słowa xD ♥

 • Escape room Bydgoski skarb

  Bydgoski skarb
  Odklucz Swój Umysł
  Bydgoszcz

  W krętych, bydgoskich uliczkach

  15.07.2018 | visit date: 15.05.2018

  No było naprawdę super! Świetnie się bawiłam razem z moją grupą. Trochę jak wielki powrót do podchodów z podstawówki, ale w naprawdę fantastycznym stylu. Jedyny taki Escape w Bydgoszczy, który ko-nie-cznie trzeba odwiedzić. Z resztą tego można było się spodziewać od pionierskiej firmy, która za każdym razem, z każdym otwarciem nowego pokoju, naprawdę zaskakuje. Jedyna 'wada' - o ile w ogóle można to tak ująć- to naprawdę proste zagadki, ale zupełnie nam to nie przeszkadzało, bo zabawa była fantastyczna!

View more reviews: 1 2 3 4