agnieszka_qurowska
 • Escape room Testament

  Testament
  Set Me Free
  Rybnik

  Dzikie Koty na tropie testamentu

  18.01.2020 | visit date: 16.01.2020

  Prosto po ucieczce z mieszkania psychopaty pośpieszyliśmy rozwiązać tajemniczą zagadkę ukrytego testamentu.
  Pokój jest bardzo klimatyczny i ma dość ciekawą fabułę. Bardzo podobał mi sie początek rozgrywki. Pokój mijał płynnie i przyjemnie. Jest kilka fajnych mechanizmów. Za dużo zdradzić nie mogę :) Jedyny zarzut jaki mozemy wysnuc to taki, ze mogloby byc troszke wiecej zagadek :) Daje Testamentowi mocne 9 - mozna rzec, ze 9.5.

 • Escape room Psychopata

  Psychopata
  Set Me Free
  Rybnik

  Dzikie Koty u dzikiego psychopaty

  17.01.2020 | visit date: 16.01.2020

  Po wielomiesięcznej przerwie w "eskejpowaniu" wybraliśmy się ponownie do Rybnika. W końcu to niepozorne miasteczko kryje prawdziwe perełki :)

  Jak zwykle w Set me Free - trzeba się ukłonić przed obsługą, która ma frajdę z prowadzenia gry od początku do końca. Poczujecie się tu zaopiekowani - to pewne ;)
  Co można powiedzieć o samej rozgrywce? Ma mniej i bardziej dynamiczne momenty, ale nie będziecie narzekać na nudę. Klimat jest od początku do końca, a zadania zróżnicowane zarówno pod względem konstrukcji, jak też trudności. My tradycyjnie wyłożyliśmy się na spostrzegawczości, to nasza tradycja i już nie będziemy jej zmieniać :) Czy jest strasznie ? Jest klimat grozy, jest to solidna pozycja dla amatorów dreszczyku, ale ci lękliwi też będą czerpać przyjemność z gry (czytaj: mnie się podobało :)).
  Poziom trudności określam jako średni, ponieważ same zagadki nie przysporzyły nam większego problemu. Dla tych, którzy umieją lepiej używać narządu wzroku niż my i mają jakieś doświadczenie będzie to przyjemna płynna gra.
  Pozdrawiamy właściciela i życzymy samych sukcesów!

 • Escape room Krwawy Baron

  Krwawy Baron
  Time 4 Secrets
  Poznań

  Dzikie Koty z wizytą u Barona

  05.09.2019 | visit date: 08.06.2019

  Drugi dzień poznańskiego maratonu eskejpowego był dla nas wyjątkowo pechowy. Oczekiwany Krwawy Baron wisiał pod znakiem zapytania przez niespodziewane zdarzenia drogowe. Ostatecznie jednak Pan obsługujący pokój dotarł i profesjonalnie zajął się nami - nie dając po sobie znać, że goni stracony czas - jednym słowem stanął na wysokości zadania :) Pokój pod względem wystroju i klimatu przecudowny. [spojler] nasuwały mi na myśl moja ukochaną przygodową grę komputerową typu Click & Poin "Syberia". Dla fanów takich klimatów Krwawy Baron to majstersztyk :) Zagadki różnorodne, zastosowano fajne rozwiązania, które współgrają z fabułą i klimatem. Niestety na pewnym etapie gry znów odezwał się nasz pech i pewna rzecz nie zadziałała, co nas nieco wytrąciło z przygody i zgasiło zapał. Po tym jak przeszliśmy pokój i omawialiśmy go już z Hubertem wszystko znów z powrotem działało - więc naprawdę chyba to my mieilśmy złą energię tego dnia ; ] Firma ma jednak dobrych pracowników, którzy sie dwoją i troją, żeby pozostawić dobre wrażenie na odwiedzających i tak też było. Z pewnością jest to ER godny polecenia !

 • Escape room Primadonna

  Primadonna
  Operator Zagadek
  Poznań

  Dzikie Koty grasują w operze

  06.08.2019 | visit date: 06.08.2019

  Skuszeni ciekawym scenariuszem swój drugi dzień w Poznaniu rozpoczęliśmy od ratowania Primadonny.
  Bardzo fajna fabuła, oryginalna tematyka, różnorodne zagadki, ciekawy wystrój. W naszym przypadku niektore zagadki okazały się zbyt proste, co stanowiło poważną ich trudność :) Nie wiem, czy inne grupy tak mają, ale trzeba naprawdę uważać, żeby nie przekombinować.
  Na duży plus autentyczność tego miejsca - właściciele włożyli w ten ER swoje serce, sami zobaczycie :-) Zostaliśmy ciepło powitani i pożegnani. Ogólnie miejsce ma pozytywną energię :) Ślemy pozdrowienia z Krakowa

 • Escape room Coś

  Coś
  Black Box
  Poznań

  Dzikie Koty & Coś

  06.08.2019 | visit date: 05.08.2019

  Wisienką na torcie naszego pierwszego dnia w Poznaniu okazało się COŚ : )
  To był czwarty ER tego dnia, do tego dochodziło też zmęczenie podróżą. Pomimo tego Coś nie dawało nam spokoju i czuliśmy, że musimy zakończyć jakąś sprawę.
  ER ma bardzo dobre wprowadzenie i bardzo dobrego Mistrza Gry :-) To miejsce to klimat i historia i uczucie niepokoju. Rozgrywka przysporzyła nam dużo emocji i zdecydowanie mamy co wspominać. Zagadek jest tak w sam raz i nie są raczej trudne. My tradycyjnie wylożyliśmy się na szukaniu, ale mistrz gry dał nam bardzo kreatywną podpowiedź;) A jeśli chodzi o to szukanie to chyba zrobimy Casting na Poszukiwacza do naszej drużyny, no cóż...nie ma rady. Zagadki przyznam, że nie rozłożyły mnie oryginalnością, ale przygoda była niezapomniana :-) Pan z obsługi miał dla nas dużo czasu przed grą i po grze. Widać, że lubi, to co robi i czuliśmy się upragnionymi gośćmi rezydencji Black Box :') Serdecznie pozdrawiamy!

 • Escape room Wampir

  Wampir
  EXODUS
  Poznań

  Dzikie Koty z wizytą u Wampira

  06.08.2019 | visit date: 05.08.2019

  Zaraz po wyjściu z posiadłości Frankensteina postanowiliśmy udać się na imprezę. Ta jednak skończyła się dla nas bardzo niefortunnie...
  Wprowadzenie do gry jest ogromnym jej plusem - naprawdę super pomysł. Niestety początek gry skradł nam niedziałający mechanizm - mieliśmy po prostu pecha. Jakoś odjęło nam to morale i do końca gry szło nam już jak po grudzie. Doliczono nam wprawdzie 5 min w zadośćuczynieniu ale wstyd przyznać - to nie wystarczyło. Generalnie powiem tak - pokój pomimo tego, że jest jednym z tych starszych ma się wyjątkowo dobrze. Ale w dalszej części rozgrywki też zdarzyło się, że coś co miało zadziałać nie zadziałało za pierwszym razem. Takie rzeczy niestety odejmują entuzjazmu. Czy jest strasznie ? Jest. Nie spodziewałam się wprawdzie tego, bo kto bałby się wampirów :-) A jednak. Zagadek jak na horror moim zdaniem jest sporo. Jest też dużo szukania - co w naszym wypadku jest przekleństwem :') a mrok nie ułatwia sprawy. Dlatego oceniam go jako trudny. Wiem, że mieliśmy pecha jeśli chodzi o początek gry, więc wyobrazajac sobie normalny tok gry daję Wampirowi 9/10 :-) Pozdrawiamy

 • Escape room Frankenstein

  Frankenstein
  EXODUS
  Poznań

  Dzikie Koty z wizytą u Frankensteina

  06.08.2019 | visit date: 05.08.2019

  Nasz drugi pokój w Poznaniu. Niestety pierwsze zadanie - odnalezienie lokalizacji Czarna Rola 1/3 trochę nas pokonało i dotarliśmy spóźnieni 4 minuty, ale Mistrz Gry mimo to rzetelnie nas wprowadzil w rozgrywkę, nie pomijając niczego. Pokój jest różnorodny i to jest w nim bardzo fajne. Nie jest to jednak typowy typowy steam punk - choć wiele z niego czerpie. Zablokowało nas na początku jak zwykle przeszukiwanie pokoju - aż wstyd. Potem było tylko lepiej. Pokój ma kilka fajnych smaczków :-) i bawiliśmy się w nim bardzo dobrze. Ocena 9/10 jak najbardziej zasłużona. Pozdrawiamy

 • Escape room Koneser

  Koneser
  DreamScape
  Poznań

  Dzikie Koty na tropie "konesera"

  06.08.2019 | visit date: 05.08.2019

  Swoje tour po Poznaniu rozpoczęliśmy od Konesera - numer 1 w Poznaniu, więc oczekiwania były wysokie. Oceniam go na 9/10 bo w gruncie rzeczy to porzadny pokój, ale moich oczekiwań nie spełnił. Nasza przygoda skończyła się po zaledwie 35minutach z jedną drobną podpowiedzią. Ledwo sie rozkręciliśmy, a tu koniec :-) Co nie zmienia faktu, że jest bardzo dobrze zagospodarowany, ma ciekawą fabułę, bardzo dobre wprowadzenie i różnorodne zagadki. Na pewno początkujące grupy po takim ER złapią bakcyla :-) Pozdrawiamy

 • Escape room W gąszczu tajemnic

  W gąszczu tajemnic
  Quest Cage Centrum
  Katowice

  Dzikie Koty w Gąszczu Tajemnic

  05.08.2019 | visit date: 24.07.2019

  Prosto po wyjściu z Ratusza poinformowano nas o kolejnej misji. Nie było na co czekać - potrzebni byliśmy natychmiast.
  Pokój ma bardzo fajną konstrukcję i wystrój - to buduje w nim klimat i przygodę. W dalszej części rozgrywki jest jeden świetny mechanizm :-) A największe emocje były na samym końcu :') Myślę, że najlepiej sprawdzi się dla 3-4 osobowej średnio zaawansowanej grupy. Warto odwiedzić :-)
  Z tego miejsca chciałam też podziękować obsłudze Quest Cage za zorganizowanie naszego mini maratonu - bawiliśmy się świetnie! Pozdrawiamy

 • Escape room Sekret Burmistrza

  Sekret Burmistrza
  Quest Cage Centrum
  Katowice

  Dzikie Koty na tropie sekretu Burmistrza

  05.08.2019 | visit date: 24.07.2019

  Prosto z podmiejskich tuneli udaliśmy się do Gabinetu Burmistrza. Poinformowano nas, czego mamy się dowiedzieć i co ewentualnie zamieść pod dywan :-)
  Sekret Burmistrza to jeden z pokoi, które lubię najbardziej. Bardzo grywalny. Choć może za prosty bo wyszliśmy po 35min bez podpowiedzi :-) Ale plynęło się przez grę i fabułę cudownie :-) Zagadki bardzo ciekawe i zróżnicowane. Do tego świetne zakończenie :-) Gorąco polecam!

View more reviews: 1 2 3 ... 11 12 13